Sol Reklam
Sağ Reklam

Hayat Hikayem .txt

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Merhaba Mc-Tr üyeleri ben kingOf0 bu konumda sizlere hayat hikayemden bahsedeceğim.

Hayat hikayem: 7-8 yıl minecraft oynadım (Evet 7 yaşımda başladım) oyuna başladıktan 1-2 ay sonra sıkılıp yerel ağda paylaşa basarak oyuncu gelmesini bekledim... tabi küçüktüm ozamanlar.Sonra mod denilen şeyleri öğrendim minecrafttan sıkılmamamı sağlıyorlardı uzun bir süre modlu minecraft oynadım taaaki 1.5.2 sürümüne kadar 1.5.2 sürümünde efsanecraft ile tanıştım bu sunucya girdiğimde kayıt bile olamıyordum internetten zar zor nasıl register yazacağımı öğrenmiştim.... Nsayar adlı şahıs bana oyunu oynamayı öğretti(en iyi klan bizimdi tabikii :D)bir süre sonra "neden bende sunucu açmıyorum" diyerek kendi bilgisayarım üzerinden NO-IP ile portlu sunucu açıyordum böyle böyle plugin ve ingilizceye olan ilgim arttı bir süre sonra tekrar modlu ve plugin li minecraft'a ilgi duydum ve modlu minecraft suncularında oynadım, sonra modlu sunucu açmayıda denedim..... Sonra pluginli sunuclar açıp kapadım (bahsettiğim tarihteki sürüm 1.7.2) ve birçok sunucuda yetkili oldum, hatta her gittiğim sunucuda yetkili oluyordum... böylece ingilizcem ve plugin bilgim iyice arttı 1.7.10 sürümünde SKRIPT ile tanıştım ve skript yazmaya başladım uzun bir süre skript yazdım. bu süre zarfında yine birçok sunucuda yetkili oldum.... minecraft mahkemelik oldu falan filan .... sonunda minecraft rayına oturmuş yapmak istediklerimi yapabileceğim bi seviyeye gelmişti... bu süre zarfında yine sunucuda yetkili olarak alınıyor, görevimi yapıyor sunucu kapanana kadar oynuyordum.... bu sürede plugin bilgim ve skript bilgim baya bir artmıştı piyasada benim gibi insanlar çıkmaya başlamıştı, artık her gittiğim sunucuda 5dk içinde op olamıyordum ( :D ). 6-7 ay bilgisayarım olmadığı için düzgün bir şekilde minecraft oynayamadım. bir süre sonra tekrar oynamaya başladım ve plugin yazmaya başladım zar zor bi sırt çantası plugini yazarak bıraktım. skript ve pluginde ustalaşmaya başladım bu süre zarfında ingilizcem baya ilerlemiş çevirmenlik yapmayada başlamıştım, (yine sunuculara gidip yetkili oluyor sunucu kapanana kadar devam ediyordum) ..... ve bundan 2-3 ay sonra yani bu zamanlar tekrar plugin yazmaya başladım bu sefer amacım plugin yazmak değil, "plugin nasıl yazılır" öğrenmekti... ve tekrardan sunuculara gidip yetkili oldum ama bu sefer sunucu kapanana kadar yetkili olamıyordum çünkü kurucular sunucudan sürekli "VAZGEÇİYOR" idi....

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Kurucular sunucudan neden sürekli "VAZGEÇİYOR" idi?

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
fikirleri güzel di fakat fakirdiler

Kauron

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Elmaslar
42
Puanlar
0
Hayat hikayem: Minecraft.
Ne trajik bir hikaye...

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Kimseye fakir demeye hakkın yok kusura bakma :D .

Adam kendisi fakir olduğunu söyledi....
ben sadece bana söylediğini alıntıladım ;)
:D :D :D
ayrıca gerçekler acıtır

Melih ÇETİN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Sen bütün hayatını kısacık bir konuya sığdırabiliyor musun cidden? Kaç yaşındasın?

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Sen bütün hayatını kısacık bir konuya sığdırabiliyor musun cidden? Kaç yaşındasın?
Burası şu an bir minecraft platformu ve yukarıda bahsettiğim hayat hikayem tamamen minecraft üzerine kurulu. Minecraft üzerine bir kurulu platformda kişisel bilgilerime yer versem, büyük bir kısmı gereksiz mesaj olurdu, sonuçta burası minecraft Destek platformu...

alfemofficial

Skripter & Pluginer
Elmaslar
14
Puanlar
0
Minecraft
ArdaErdem
Başlık güzelmiş :D ve bir efsanenin doğuşu gibi birşey.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Hayat_hikayem.vds

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
aga beeee :((((

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı