Sol Reklam

Tanıtım Haritalar Bölümü Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287

Merhaba MC-TR Ailesi,
Alt kısımda okuyacağınız kurallar 28.01.2018 (23:59) tarihinden itibaren geçerlidir. Lütfen kurallara uyalım ve uymayanları uyaralım.

Harita paylaşım konusu açarken veya konuya cevap yazarken uymanız gereken kurallar:

• Harita paylaşım bölümünde harita istenmemelidir. ("Ücretsiz Hizmetler" adlı bölümde harita isteyebilirsiniz)
  • Paylaşım için değilde sadece "Sanat için harita!" diyorsanız "Küp Sanatı" adlı bölüme konunuzu açıp haritanızı sergileyebilirsiniz.
  • Harita başlığı altında her türlü yardım (ve rehber) konunuzu "Harita Yardım & Destek" adlı bölüme açınız.
  • Farklı bir harita sahibinin haritasını paylaşmak istiyor iseniz konunuzda mutlaka harita sahibinin adını belirtmelisiniz. Aksi taktirde konunuz silinir ve uyarı alırsınız.
  • Haritayla ilgili oyun içinden çekilmiş en az 4 fotoğraf konuya eklenmelidir. (Küçük tip yapılarda bu kural esnetilebilir)
  • Haritanızı paylaşmak istiyorsunuz ancak daha tamamlamamışsınız, tamamlanmamış haritaların yapım aşamasını ve oyun için görsellerini bir konuda "Küp Sanatı" adlı bölümde açabilirsiniz.
  • Harita adlarında herhangi bir küfür, argo veya hakaret içeren kelimeler bulunmamalıdır.
  • Harita linkleri dosyatc gibi belirli bir süreden sonra dosyayı silen sitelere yüklenmemelidir. (MediaFire, Mega vs)
  • Harita linkinin yanında mutlaka VirüsTotal linki bulunmalıdır.
  • Ücretli haritanızın konusunu açmadan önce onaylı satıcı tagına sahip olmalısınız. Ayrıca bu tür konuları haritalar bölümü yerine "Satacaklarınız" bölümüne açmalısınız. Bu tagı almak için ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz.
Dikkat: Bu kurallara uymayan harita konularının çöpe taşınacağı; çöpe taşındığı halde özel mesaj veya farklı yollardan konunun geri getirilmesi için yönetim ekibini rahatsız ettiği taktirde uyarı alması söz konusudur. Ayrıca forum kurallarına da uymaya özen gösteriniz.

Öneri: Haritanızı (veya farklı birinin haritasını) tanıtmak için konu açacaksınız ancak konunuzu düzenlemekte o kadar iyi değilseniz buraya (En iyi harita tanıtımı konsunu özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz) tıklayarak sizlere örnek konu gösterebiliriz.

İyi forumlar dileriz.
MC-TR Yönetim Ekibi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı