• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CNGame

M A L A T Y A
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
2.890
Discord
CNGame#4797
Minecraft
CNOyun
Merhaba değerli Üyeler:
CS 1.5 ten gelenler iyi bilir PoliceStation diye bir map vardı. Herkesin severek oynadığı inter cafelerde sürekli oynanan bir haritaydı.
Hatta bu map üzerinden kendi aralarında turnuva düzenleyenleri bile iyi bilirim.
Bende bu mapı farklı bir şekilde kendi görsel efektlerime dayanarak geliştirip Counter-Strike: Global Offensive için yapmış bulunmaktayım.

Steam Abone Linki:http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=573875089
Yapmış olduğum Haritalar için link:http://steamcommunity.com/profiles/76561198137562054/myworkshopfiles/

LySoon

Level Designer
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
870
Puanlar
4.190
Steam
Shi
Discord
Shi | Yaza kadar yokum krdşm#6394
Minecraft
TheLySoon
program adini unuttum lakin hammer li birseydi.
cs 1.6 icin mapler yapmistim kendi capimda deneme gibi , ve daha basariliydim. kisacasi Etrafa duvar cekmen cok kotu olmuş yaptigin hersey i yok etmissin adeta.

CNGame

M A L A T Y A
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
72
Puanlar
2.890
Discord
CNGame#4797
Minecraft
CNOyun
program adini unuttum lakin hammer li birseydi.
cs 1.6 icin mapler yapmistim kendi capimda deneme gibi , ve daha basariliydim. kisacasi Etrafa duvar cekmen cok kotu olmuş yaptigin hersey i yok etmissin adeta.
Hayır mapın orjinali öyle bu mapi hiç duymadın galiba alttaki video yu izle :)

LySoon

Level Designer
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
870
Puanlar
4.190
Steam
Shi
Discord