Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kalpazankizan321

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
26
Puanlar
900
Hocam öncelikle Selamun Aleyküm. Benim isteğim BannerLordda örnek veriyorum herhangi bir resmi haritalarla bir yere koyabiliyoruz ya. Mesela resim yerine direk site adresi verelim ve o sitedeki resmi haritalarla veya tablolarla bir yere koyabilelim. Site adresi istememim sebebi de sitedeki resim sürekli (yani belli dakikalarda) güncellenecek. Sitedeki resim güncellenince de oyundaki de güncellensin istiyorum. Yani bir nevi istatistik resmi diyebiliriz. SonOyuncu da olduğu gibi sürekli güncellenecek istatistik kısmı güncelleniyor ya orada. Bu gibi bir eklenti var mı? Varsa yardımcı olabilir misiniz?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hocam öncelikle Selamun Aleyküm. Benim isteğim BannerLordda örnek veriyorum herhangi bir resmi haritalarla bir yere koyabiliyoruz ya. Mesela resim yerine direk site adresi verelim ve o sitedeki resmi haritalarla veya tablolarla bir yere koyabilelim. Site adresi istememim sebebi de sitedeki resim sürekli (yani belli dakikalarda) güncellenecek. Sitedeki resim güncellenince de oyundaki de güncellensin istiyorum. Yani bir nevi istatistik resmi diyebiliriz. SonOyuncu da olduğu gibi sürekli güncellenecek istatistik kısmı güncelleniyor ya orada. Bu gibi bir eklenti var mı? Varsa yardımcı olabilir misiniz?
bannerboard olacak o kusura bakmayın :)

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bannerboard olacak o kusura bakmayın :)
*Tıkla*
Böyle bir şey var, tam olarak işini görür mü bilmiyorum ama sitedeki veriyi çekecek bir sistem yapabilir iseniz istediğiniz olacak gibi geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı