Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje HardFaction Projesi Verilebilecek Öneriler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Splenari

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Splenari#2934

Elmaslar
0
Puanlar
855
Minecraft
Splenari
Arkadaşlar selam;
Hayalim olan minecraft hardfaction sunucusunu kurmak için adım attım ve bu yolda düzgün bir şekilde ilerlediğimi düşünüyorum. Ancak şu anki minecraft kitlesi hardfaction oynayan bi kitle değil. Bu kitleyi sunucuda tutmak için değişik sistemlere ihtiyacım var aslında aklımda birkaç sistem var. Mesela bir kaçını şöyle açıklayayım. Zindan, boss, Parkurlar, şu twitchde ve youtubede sürekli oynanan lav yükseliyor oyunu gibi, uzun yarışmalı eventler gibi arttırılacak oyunlar. Ancak bunlar yeterli değil ve etrafıma danışarak daha iyi bir sonuç toplayabileceğimi daha iyi sistemler çıkarabileceğimi düşündüm ve gerekli platformlarda bu açıklamayı yapıyorum. Aranızda bu işlerle ilgilenen aklında fikir olan ve bu fikri paylaşabilecek insanlardan Splenari#2934 discord adresime mesaj atmaları yada forum altına yazmalarını rica ediyorum. Sizin yardımlarınızla daha kaliteli bir sunucu kurmak dileğiyle...

Son düzenleme:

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Discord kullanmadığım için buradan yazmak istedim HardFaction dediğimiz şey yani HCF de parkurlar ve boss gibi şeyler bulunmaz örnek bir sunucu lazımsa vipermc ye biraz bakmanızı öneririm ve hcfte olması gerek kesin şey kemik kiteldir öncelikle çevrenizi genişletmeniz sizin için çok iyi olucaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı