Sol Reklam

Hard mı Op mu?

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Merhaba beyler yakında sunucu açıcağım skyblock.

Sizce Hard mı açayım Op mu?

Sizce hard açsam kaç online alırım.

Benim oyun Hard.

Birde küçük bir isteğim olucak sunucu ARIYAN varsa gelirim diyen var ise mesaj yazarsa sevinirim.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
online alman kalitene bağlı fakat emek için biraz uğraş vermen gerek , oyuncu olsun , reklam olsun emekler biraz daha zor tutuyor fakat opskyblock gibi 2günde sıkmıyor

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG
Ben Olsam Hard tercih ederdim, Emek Olmadığında insan bir yerden sonra sıkılıyor illaki ve Her yer op ile dolmuş durumda nerdeyse

YunusB3Y

Discord:

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
online alman kalitene bağlı fakat emek için biraz uğraş vermen gerek , oyuncu olsun , reklam olsun emekler biraz daha zor tutuyor fakat opskyblock gibi 2günde sıkmıyor
Ben Olsam Hard tercih ederdim, Emek Olmadığında insan bir yerden sonra sıkılıyor illaki ve Her yer op ile dolmuş durumda nerdeyse

Sistem konusunda gerek ortağım gerek ben çalışıyoruz. Yeni yeni şeyler ile sizi eğlendirip sınamaya çalışacağız.

Evet elini sallayan op skyblock açıyor bu yüzden tutmama korkusu var bende ondan bu konuyu açtım belki içim rahatlar diye.

Teşekkürler.

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Aynen kesinlikle HARD açmalısın :D

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
Bence 2sininde ortası yap çünkü çoğu insan kolayca bişeyler yapmak istediği için op istiyo ama belirli kitlede emek seviyor bunun ortasını tam tutturabilirsen 2kitleyide çekersin

YunusB3Y

Discord:

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Bence kalite ile fazla bir ilgisi yok sunucun reklamı ne kadar iyi yapılırsa o kadar fazla online alıyor ben kaç tane kaliteli serverin böyle online olmadığı için kapandığını gördüm. (Bu arada yanlış anlaşılmasın keslikle kalitede önemli ancak reklam bir tık daha önemli gibi reklam olmayınca oyuncu gelmiyor ve o zamanda sunucun ne kadar kaliteli olursa olsun her türlü bir yerden sonra kapatmak zorunda kalıyorsun.)

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Bence kalite ile fazla bir ilgisi yok sunucun reklamı ne kadar iyi yapılırsa o kadar fazla online alıyor ben kaç tane kaliteli serverin böyle online olmadığı için kapandığını gördüm. (Bu arada yanlış anlaşılmasın keslikle kalitede önemli ancak reklam bir tık daha önemli gibi reklam olmayınca oyuncu gelmiyor ve o zamanda sunucun ne kadar kaliteli olursa olsun her türlü bir yerden sonra kapatmak zorunda kalıyorsun.)
kalite ile ne ilgilisi yok ne reklamı en önemli şey kalitedir birşey olmazsa napacaksın sunucuda şuan biri hypixelin ipini alsa yani o ipten girildiginde o servere girsek fakat hiç kalite olmasa orda oynanır mı ? oynanmaz bir tık denen birşey yok ikiside eşit olmalı

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Normal skyblock açıp kendine özgü sistemler eklersen iyi bir kitleye ulaşırsın. OP yapmanı tavsiye etmem, Önüne geçen opsky yaptı.. ve artık sıktı. op skyblock devri bitti bitecek. Normal önerimdir. ama hardda iyi olur.Tamamen sana kalmış bişey..​

YunusB3Y

Discord:

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Normal skyblock açıp kendine özgü sistemler eklersen iyi bir kitleye ulaşırsın. OP yapmanı tavsiye etmem, Önüne geçen opsky yaptı.. ve artık sıktı. op skyblock devri bitti bitecek. Normal önerimdir. ama hardda iyi olur.Tamamen sana kalmış bişey..​

Aynen kararım normal olucak emek vericek sin ama kolaylık da kazanacaksınız.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul

Jimenezz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
kalite ile ne ilgilisi yok ne reklamı en önemli şey kalitedir birşey olmazsa napacaksın sunucuda şuan biri hypixelin ipini alsa yani o ipten girildiginde o servere girsek fakat hiç kalite olmasa orda oynanır mı ? oynanmaz bir tık denen birşey yok ikiside eşit olmalı
Farkındaysan ben sadece kalite ile ilgisi yok demedim parantez içindeki şeyi okursan anlarsın lütfen yargısız infaz yapmayalım teşekkürler.

abdulsametakkurt27

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
15
Puanlar
0
tabiki hard ama tutturması çok zor başarılar inşallah yardımcı olmuşumdur

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı