Sol Reklam
Sağ Reklam

Hangi internet sağlayıcısı almalıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İlhan Demir

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Yakın Zamanda internet sağlayıcısını değiştireceğim şuanki internetim çok kötü sizce hangisini almalıyım buraya sormamın sebebi ben böyle şeylerden anlamam ve belki böyle işlerden anlayan biri varsa yardım eder umuduyla ve her hangi bir şubeye gitsen adam bana paket sunuyor ama dediği gibi çıkmıyor arıyorum adamları yapacak bir şey yok diyorlar kafayı yiyeceğim yardım edim lütfen

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Bulunduğun bölgede hangi firmanın alt yapısı varsa ondan almanı tavsiye ediyorum. Sonuçta alt yapı bir yatırımdır. Birde şu konu var; herhangi bir firmadan ötürü belirli bölgelerde alt yapının olmaması nedeniyle internet kesintileri vs. oluyor oysaki aynı firmanın altyapısı güçlü fiber bi bölgede sıknıtısız oluyor bunuda göz önünde bulundurmak gerekir.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.441
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
TurkNet önerimdir. Ancak birçok yerde altyapısı bulunmuyor. İstersen araştır, belki altyapı vardır. Ayrıca merkezi ve sitelerde oturuyor isen fiber hizmetleri de mevcut.

İlhan Demir

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Bulunduğun bölgede hangi firmanın alt yapısı varsa ondan almanı tavsiye ediyorum. Sonuçta alt yapı bir yatırımdır. Birde şu konu var; herhangi bir firmadan ötürü belirli bölgelerde alt yapının olmaması nedeniyle internet kesintileri vs. oluyor oysaki aynı firmanın altyapısı güçlü fiber bi bölgede sıknıtısız oluyor bunuda göz önünde bulundurmak gerekir.
Yorumun İçin Teşekkürler
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

TurkNet önerimdir. Ancak birçok yerde altyapısı bulunmuyor. İstersen araştır, belki altyapı vardır. Ayrıca merkezi ve sitelerde oturuyor isen fiber hizmetleri de mevcut.
Teşekkür ederim

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Öncelikle şunu söylemek isterim ki asla ve asla Türk Telekom alma alt yapısı çok kötüdür.
Turkcell Super Online alabilirsin oyunlarda rahat 30-40 ping takılmak istiyorsan ayda en az 70 türk lirası ödersin.
Ama yakınlarda Uydu Net veya Türk Net alt yapısı varsa onlarıda alabilirsin herkes iyi diyor bilemem ama ben kullanmadım.
Şu an Turkcell Super Online'dan gayet memnunum.​

İlhan Demir

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul

Öncelikle şunu söylemek isterim ki asla ve asla Türk Telekom alma alt yapısı çok kötüdür.
Turkcell Super Online alabilirsin oyunlarda rahat 30-40 ping takılmak istiyorsan ayda en az 70 türk lirası ödersin.
Ama yakınlarda Uydu Net veya Türk Net alt yapısı varsa onlarıda alabilirsin herkes iyi diyor bilemem ama ben kullanmadım.
Turk telekom kulanıyorum ve evet baya kötü 2 kişi bağlandığında çok yavaşlıyor Teşekkür ederim Turkcell Super Online ve TurkNet deneyeceğim

MRepair

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
6.460
Yer
Türkiye
Minecraft
MrBedirr
Ben TurkTelekom Fiber kullanıcısıyım ve AKN-AKK aşsam dahi oyunlarda max 100 -120 pinge çıkıyor. Aşmasam 40 50 ping arası oynuyorum. indirme hızı 1.5 megabit olarak indiriyor (AKN-AKK aşmadan aşarsam 1 megabit - 800 kb üstü.)

İlhan Demir

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Ben TurkTelekom Fiber kullanıcısıyım ve AKN-AKK aşsam dahi oyunlarda max 100 -120 pinge çıkıyor indirme hızı 1.5 megabit olarak indiriyor (AKN-AKK aşmadan aşarsam 1 megabit - 800 kb üstü.)
Yorumun için teşekkür ederim

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Bende türk telekom kullanıcısıyım 24Mbps dowland 3-4Mbps upload'ım var ve değerler doğru çıkıyor benim bulunduğum yerde türk telekomun alt yapısı çok iyi avrupa sunucular oynarsam 70-60 arası ping değeri gayet ideal lütfen marka kötüleme yapmayalım. Sadece eksik yanları olduğunu belirtelim.

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Oyunlarda az ping istiyorsan Turkcell Super Online

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack

Dostum verdiğin bilgi yanlış.
Burda fiber altyapı olmadan ayda 60 TL ödeyerek 100 GB kota ve 20 ping ile takılıyorum.
70 TL ye ise hız arttırabilir veya bir üst tarifeye geçiş sağlanıyor diye biliyorum.

Furkan17gg

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

murasaki2

Elmaslar
9
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Minecraft
Murasaki0999
SuperOnline Tavsiye ediyorum. Oyunlarda rahat oynuyorum bazı farklı paketleri var biraz araştırıp düşün ;)

İlhan Demir

Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Herkese teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı