Sol Reklam
Sağ Reklam

Bu ilginç oyunu beğendiniz mi?

• Yok artık? Tabii ki de beğendim.

Oylar: 3 60,0%
  • Beklentilerimi fazla karşılamadı.

Oylar: 2 40,0%

• Oy Verenler
    5
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

halo-infinite-wallpaper.jpg

Halo Infinite - Ön İnceleme
Yoksa birileri yeni oyun mu dedi?
Selam değerli forum okurları, bugün sizlerle birlikte başlıkta olan oyun hakkında konuşacağız. Bildiğiniz gibi 2020 yılına girmemizle beraber birçok oyun, oyun platformlarında resmen çıkış yapıyor. Bizde sizler için 2020'de çıkacak oyunlardan birisi olan, "Halo Infinite" adlı bu oyunu sizlere detaylı bir şekilde tanıtmak istedik. Daha da doğrusu tanıtmaktan ziyade oyunun çıkış tarihinde önce elimizde olan bilgilerle bir inceleme yapacağız. Öncelikle bu oyunun oldukça güzel bir oyun olduğunu söylemekte fayda var ki eminim sizlerde bu ilginç oyunu beğeneceksiniz. Ne bekliyoruz? Konumuza geçelim :3

1023546.jpg

İlk olarak konu aldığımız bu aksiyon ve macera oyununun yapımcılığını Microsoft ve alternatifleri olan 343 Industries, SkyBox Labs şirketleri üstleniyor. Oyunun konusuna gelirsek daha çok hikaye üzerinde ilerlediğini söylemekte fayda var. Ha bu arada oyunumuzun oldukça köklü bir oyun serisi olduğunu da söylemekte fayda var. Oyunun en baş ana karakteri olan Master Chief, bu yepyeni bir oyun serisinde insanlığı yani dünyaya kurtarmak için oldukça aksiyonlu bir macera atılıyor. Atılmasıyla birlikte başına hiç beklemediği olaylar geliyor ki hal böyle olunca karakterimiz hiç ummadığı kişilerle tanışıyor. Tanıştığı kişilerle oldukça sadık ortam kurmayı başaran Master Chief, bu tüm zorluklara rağmen insanlığı ve dünyayı takım arkadaşlarıyla kurtarmayı hedefler ve işe koyuluyorlar. Oyunun içeriğine bakılırsa Microsoft, 2020 yılında çıkartacağı bu oyun için oldukça iddialı görünüyor. Aynı zamanda oyunun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olmak üzere 2 oyun seçeneği olacak. Bu seçenekler arasında eğer tek oyunculu oyun seçeneğini tercih ederseniz sizi oldukça gizemli bir hikaye temalı bir oyun karşılayacak. "Peki ya çok oyunculu seçersek?" gibisinden sorular sorduğunuzu biliyorum. İşte bu oyun seçeneğini seçtikten sonra hikaye temalı olan oyunumuz bildiğiniz gerçek arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz bir oyuna dönüyor ki bence oyunun hikaye temasının yanı sıra çok oyunculu teması zevkli olacak.

910170.png

Halo Infinite'in Tam Olarak Çıkış Tarihi Ne Zaman?
Yok artık! Birileri çıkış tarihi de mi dedi? Yanlış duymadınız ama bu duyduğunuz şey gerçekten şaka veya yalan değil. "Her şey hoş ve güzel fakat bu gizemli ve ilginç oyunun tam olarak çıkış tarihi ne zaman?" gibisinden sorular sorduğunuzu az çok sizlerden duyabiliyorum. Doğruyu söylemek gerekirse oyunun henüz ne zaman çıkış yapacağı hakkında pek bilgimiz yok fakat oyunun resmi olarak 2020 yılının 4. yarısında resmi bir şekilde oyun platformlarına çıkış yapacağını biliyoruz ki birkaç ay sonra düzenlenecek konferanslarda da oyunun çıkış yapacağı tarihin ciddi anlamda belli olacağını umuyoruz :))

12-126832_halo-infinite-2560-x-1440-halo-infinite.png

Halo Infinite Hangi Platformlarda Yayınlanacak?
Oyunun çıkış tarihinin yanı sıra en çok merak edilen sorulardan birisi ise oyunun ne zaman yayınlanacağı idi. Neyse ki oyunun resmen yayınlanacağı platformlar hakkında az çok bilgi sahibiyiz. Aldığımız kaynaklara göre; Microsoft Store, Xbox One, Xbox 360 ve Xbox Series X platformlarında yayınlanması bekleniyor. Bu platformlarına yanı sıra oyunun; Steam, Epic Store ve Google Stadia gibi platformlarda yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz şu anlık bilinmiyor ki tam olarak netleşmesi için önümüzde olan 2-3 aylık gibi bir zaman dilimi beklememiz gerekiyor. Peki ya tanıtım videosu?!!

thumb-1920-926721.png

Halo Infinite Resmi Tanıtım Videosu
Oyun hakkında oldukça bahsettiğimize göre artık oyunun tanıtım videosunu detaylı bir şekilde inceleyebiliriz. Tanıtım videosunu incelediğimiz zaman oyunun oldukça iddialı bir şekilde geldiğinizi az çok sizlerde fark etmişsinizdir ki bence muazzam bir oyun bizleri bekliyor. Belki kim bilir? Bu oyun 2020 yılında devrim dahi yapar bile diyebilirim. Her neyse tanıtım videosunu aşağıda olan videodan oldukça rahat bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu arada tanıtım videosunu oldukça dikkatli izleyin. Video içerisinde oldukça ilginç gönderme ve ön gösterimler var. Peki ya nasıl izlerim? Tanıtım videosunu izledikten sonra sizlerin bu oyun hakkında fikir ve iyi görüşlerinizi yorumlar kısmında mutlaka sizleri bekliyor olacağım.

b280f8c8b0ab8338229af08631f42370.png

Son düzenleyen: Moderatör:

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
231
Puanlar
6.835
Fotoraflardan Gördüğüm Kadarı İle Çok Hoş Grafikleri Var. Kaliteli . Mutlaka Deneyeceğim.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Fotoraflardan Gördüğüm Kadarı İle Çok Hoş Grafikleri Var. Kaliteli . Mutlaka Deneyeceğim.

Dediğiniz gibi gerçekten hem grafiksel hem de içerik bakımından güzel bir oyuna benziyor ki öyle de bir oyundur. Herkese öneririm :3

Grafikler güzele benziyor.

Zaten oyun grafiksel bakımından diğer oyunlara göre 1-0 önde gidiyor ve bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederim <3

SkyKios

selam
Elmaslar
29
Puanlar
0
Oyunu bir kenara attım senin konu tasarımın muhteşem.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyunu bir kenara attım senin konu tasarımın muhteşem.

Eh sonuç olarak uzun süredir bu işlerle uğraştığım için her geçen gün ayrı bir tecrübe kazandım ve bu övgü dolu yorumun için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı