Sol Reklam
Sağ Reklam

Halil ve dolandırıcılıkları (FuryRS)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mystery

Yahudi yakıyorum rahat bırakın lütfen.
Elmaslar
85
Puanlar
350
Hepinize merhaba arkadaşlar konu başlığından da gördüğünüz gibi Halil'in dolandırıcı olduğunu göstericem.

ASP plugini yazın başlarında almıştım ve bana 1 aya bitecek demişti ben de tamam demiştim. Aradan 2 3 ay geçti ve hala plugin bitmedi bakın daha plugin bitmedi onun bir de modülleri var tekrar 2 ay geçti, plugin bitti ve modüllerinden sadece 2 tanesi yapıldı. Bana bir arkadaşım bu plugin'in "plugin.yml adlı dosyasına bakar mısın" dedi. Ben de baktım ve aslında yapan kişinin Halil olmadığını öğrendim. Bir de diğer pluginlerine baktım ve Kredi pluginini de onun yapmadığını gördüm bunları yapan kişi aslında @utsukushihito olduğunu öğrendim.

Fotoğrafları:
1552821513697.png
1552821553479.png

1552821580651.png

Ekler

• 1552821609125.png
    1552821609125.png
    266 KB · Görünt.: 36

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
ben halile asp tornado ve diğer bana yazdırdığı tüm eklentiler için tam yetki verdim zaten sattıktan sonra bakmadım ne yaptığına. yani dolandırıcı demen biraz yanlış olmuş

S

sooply

Ziyaretçi
ben halile asp tornado ve diğer bana yazdırdığı tüm eklentiler için tam yetki verdim zaten sattıktan sonra bakmadım ne yaptığına. yani dolandırıcı demen biraz yanlış olmuş

Etrafta "Ben kodluyorum" diye geziyordu. Bundan haberin var mı?

Mystery

Elmaslar
85
Puanlar
350
Ben sadece kendisi yapmış gibi gösteriyor demek istiyorum ben ona 70tlye plugin paketi yaptım aynısını mc-tr sunucusu açılmıştı bir ara orda da kullandı ve zamanım yok diyor kendisi yapmışçasına.

1552823475788.png

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bir de internette kaynak kodları varken 60tlye satması olmadı.

Fhalinkz

Tm

Discord:

Fhalinkz#6825

Elmaslar
620
Puanlar
16.230
Minecraft
Fhalinkz
Onaylı satıcılığı yoksa bu konu forumu ilgilendirmez. Eğer onaylı satıcılığı varsa ve seni dolandırdıysa bunu forum destek bölümüne yazabilirsin.

Mystery

Elmaslar
85
Puanlar
350
Onaylı satıcılığı yoksa bu konu forumu ilgilendirmez. Eğer onaylı satıcılığı varsa ve seni dolandırdıysa bunu forum destek bölümüne yazabilirsin.
ben zaten herkes görsün diye yazdım.

S

sooply

Ziyaretçi

Önceden vardı. Hâlâ başka yerlerde "Önceden burada çalışıyordu" güvencesiyle müşteriler onlardan alabilir.

utsukushihito

Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
Etrafta "Ben kodluyorum" diye geziyordu. Bundan haberin var mı?
istediğini söyleyebilir zaten tam yetki vermem bunuda kapsıyor, istediğini söyler istediğini yapabilir, bizzat lisansını ona devretmiştim, yani öyle demesinde bi sakınca yok

Bir de internette kaynak kodları varken 60tlye satması olmadı.
kaynak kodları nerede var gösterir misin

halil bu aralar okul/sınav işleri ile baya bi yoğun, aylardır dc ye bile girmiyor, o yüzden asp nin geliştirmesini yarıda bırakıp yeni bir taneye başladım, elimde ki işler bitince onuda forumda paylaşmayı düşünüyorum ücretli ve ya ücretsiz, kafama ne eserse o zaman geldiğinde

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu arkadaşın daha önceden forum içerisinde sanki bir ifşası daha çıkmamışmıydı? :3

Mystery

Elmaslar
85
Puanlar
350

Shiryu

Discord:

Shiryu#1100

Elmaslar
97
Puanlar
6.670
Yer
void
Minecraft
shiryusins
Eklenti yapımcısının "Halil'e tam lisans verdim" demesiyle olayın kapanmasını bekliyordum ancak kapanmamış sanırsam. Halil'in buradaki tek yanlışı eklentiyi ben yapıyorum diye gezmesidir onun dışında herhangi bir dolandırıcılık vs. gibi bir şey söz konusu değil şuan burada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı