Sol Reklam
Sağ Reklam

Hal Hatır, Nasılsınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
yeni_logo.png

Merhaba MC-TR Ailesi, bu konunun çok büyük amacı var. Sizin sorunlarınız, dertleriniz var mı ? Sormak istiyorum, eğer böyle kötü dertleriniz varsa, yardımcı olmak ister, iyi haberleriniz varsa, buna ortak olmak isterim.

Beni soracak olursanız, ben gayet iyiyim. Allah'a şükür, mutsuz değilim, MC-TR ailesi yanımda olduğu sürece.

Benim kim olduğumu merak edenler varsa, hemen kendimden biraz bahsedeyim. Vatan sever, bilgisayarda, yazı yazmayı sever, oyun oynamayı seven biriyim. VB.net'de bilirim, Konya'da yaşamaktayım. Yardım sever, ailesine düşkün biriyimdir.

Türkçe dilini güzel kullanmayı severim, program kodlamanın ben de çok ayrı bir yeri vardır.

XXpAD0.png

Sizin durumlarınızı çok merak ediyorum, konu altında kendinizden bahsederseniz de sevinirim. Herkese iyi forumlar !

XXpAD0.png

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Aslında Pek Önemli Değil Ama 20.000 Kanalım Askıya Alınması & 10 Yıllık Facemen Kapatılması Ağır Oldu.

Allah rahatlık versin, umarım ki bir sonraki YouTube hesabın ile Facebook hesabın kapatılmaz ve daha çok takipçiye ulaşırsın. Geçmiş olsun, iyi forumlar.

:(;(

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
İnşallah Forumada Yazarlık İçin Başvurduk 2 Gündür Geri Dönüş Yok.
Bende şimdi başvurdum, İnşallah deneme yazar olacağım senle de yetkili arkadaş olmak isterim. Neyse, konuyu hortlatmayalım.

'Master

Legends Never Die
Elmaslar
99
Puanlar
0
Yer
Brooklyn
Vallaha kötüyüm ya. Facebook açıyorum direk kapatıyorlar. Çok saçma bir durum :/

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
İşler yoğun, motosiklete zam geldi, benzin durgun, döviz havalarda olmuyor böyle :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Kötü günümüze şükretmeyi bilemezsek iyi günümüzde şükredecek Allah'ı unuturuz.

'Master

Legends Never Die
Elmaslar
99
Puanlar
0
Yer
Brooklyn

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
İşler yoğun, motosiklete zam geldi, benzin durgun, döviz havalarda olmuyor böyle :)
Sen çalışkan birisin, yaparsın sen. :) Kolay gelsin.[DOUBLEPOST=1502011304,1502011240][/DOUBLEPOST]
Vallaha kötüyüm ya. Facebook açıyorum direk kapatıyorlar. Çok saçma bir durum :/
IP adresini değiştirip, Facebook'da hesap açmayı deneyebilirsin. Geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı