• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Etkinlik - Bitti Hafta Sonu Premium Kullanıcı Etkinliği!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

logo-yilbasi.png

Merhaba MC-TR Takipçileri;

2018'in ilk hafta sonuna özel olarak planladığımız Premium Kullanıcı etkinliğine tüm kullanıcılarımız katılabilecek! Bu etkinlik 1 (Bir) gün süreyle olacaktır, etkinliğe katılan herkese toplam 7(Yedi) günlük Premium Kullanıcı verilecektir.

Benim Premium'um Zaten Var Ne Yapacağım?
Aktif olarak kullanılan Premium Kullanıcılığın hesap sahipleri detay ekleyerek ek süre olarak 7 gün daha ekletebilirler. Detay belirtilmezse eğer 7 günün sonunda hesabınızın Premium Kullanıcılığı bitebilir.
Yani premium üyeliği bulunan üyelerimizin premium bitimine ek olarak 7 gün daha eklenecektir.

Neden Böyle Bir Şey Yapıyorsunuz?
2018'in ilk hafta sonunu forumda keyifli geçirmenizi istediğimiz için böyle bir şeye karar verdik, bu yüzden ilk yazılar gelmeye başladığından itibaren üyelikler verilmeye başlanacaktır.

Etkinliğe nasıl katılabilirim, katılan herkese premium veriyor musunuz?
Yoruma katılıyorum demeniz kafidir, çekilişe katılan herkese premium kullanıcı hediye ediyoruz.

Etkinliğe katılım ne zaman bitecek?
08.01.2018 Saat 00:00 itibarı ile katılım bitecek, konu kilitlenecektir. Konu kilitlenmediği sürece katılımlar geçerlidir.

İyi şanslar dememe gerek yok, zaten herkes katılıyor :D
Başarılar, iyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:

Durum

Yani herkese beleşten premium mu verildi? Yoksa verilecek mi?

3 Günü 7 ye çıkardım. Burak :)
Katılan herkese 7 gün premium verelim.
Yani herkese beleşten premium mu verildi? Yoksa verilecek mi?
Mesaj olarak katılıyorum dediğiniz taktirde 3 saat içerisinde premium kullanıcınız verilecektir.

Güzel bi organizasyon. Süre bitiminde satın alırız artık premium :)

3 Günü 7 ye çıkardım. Burak :)
Katılan herkese 7 gün premium verelim.

Mesaj olarak katılıyorum dediğiniz taktirde 3 saat içerisinde premium kullanıcınız verilecektir.
Şâkire ablamıza çok teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunu altın etsin :D

Katılıyorum
zaten premium üyem var ama ek süre olarak uzatacaksınız değilmi?

Tam anlamadım yoruma "katılıyorum" yazan herkeze premium mu? vereceksiniz.

katılıyorum

Durum