Sol Reklam

Tanıtım | GunSmith ❤ | 1.12

Konu Düzeni Güzel Mi?

• Evet

Oylar: 1 50,0%
  • Hayır

Oylar: 1 50,0%

• Oy Verenler
    2
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
➤Merhaba Arkadaşlar Ben @'Lion' Bugün Sizlere GunSmith Tanıtıcam.
vJzrzp.png

➤Videolu Tanıtım (Türkçe Değil)

vJzrzp.png

➤Açıklama

Fun Minecraft Gun Bukkit Eklentisi! Tabancaya Tekabül Eden Öğeyi Tutun Ve Ateş Etmek İçin Sağ Tıklayın. Bir Silahı Ateşlemek İçin De Doğru Mühimmata İhtiyacınız Olacak.
vJzrzp.png

➤Kaynak Paketi

GunSmith, Temel Silah Öğesini ( A Diamond Hoe) İlgili Ateşli Silah Olarak Görüntüleyen Özel Bir Kaynak Paketi İle En İyi Şekilde Çalışır. Özel Bir Kaynak Paketi GitHub Proje Depomuza Dahil Edilmiştir Ve Doğrudan Buradan İndirebilirsiniz: https://github.com/randallarms/gunsmith/raw/master/resources/GunSmithPackV3.zip
vJzrzp.png

➤Özel Tarifler

Halen, Çoğu Özel Silah, Mühimmat Ve Silah Parçaları, Demir, Ahşap Ve Barut Gibi Normal Minecraft Malzemeler Kullanılarak Normal Bir İşçilik Izgarasında Hazırlanabilir. Belirli Bir Öğeye Ait Tarifi Bulmak İçin Şu Sayfayı İnceleyin:
gunsmith/gunsmith-recipes.txt at master · randallarms/gunsmith · GitHub
vJzrzp.png

➤Komutları

Ateşli Silahlar Ve Mühimmatları Seçmek İçin Oyun İçi GunSmith GUI Menüsünü Kullanmak İçin "/guns" Yazın.

Silah Almak İçin "/giveGun <gunName>" Yazabilir Veya Silah İçin Karşılık Gelen Mühimmatı Elde Etmek İçin "/GiveAmmo <gunName>" Yazabilirsiniz (Çapraz Yaylar Cıvataları Kullanın). Bu Oyuncuyu Tabancayı Göndermek İçin Komutun Sonuna Bir Oyuncu Adı Tabanca/Cephane
vJzrzp.png

➤Silah Adları

Keskin Nişancı Silahı için "sniper"
"Bir Savaş Tüfeği İçin br"
Hafif Makinalı Tüfek İçin "lmg"
Tabanca İçin "Pistol"
Bir Yayvan İçin "Bow"
Bir Av Tüfeği İçin "ShotGun"
Bir "Assault Rifle" İçin "ar"
Heavy Machine Gun İçin "hmg"
Roketatar İçin "rpg" (Uyarı: Son Derece Yıkıcı!)
Orbital Cannon İçin "orbital" (Uyarı: Son Derece Yıkıcı!)
vJzrzp.png

➤Diller

Şu anda "İngilizce", "İspanyolca"
Komut> /guns language <dil>
vJzrzp.png

➤Cam Kırılması​

Camın Ateşlenen Mermilerle Vurulduğunda kırılıp Kırılmadığını Belirler. "True" Veya "false" Alarak Ayarlayın. Komut> /guns glassbreak <true / false>
vJzrzp.png

➤Sesiz Mod

Bu Eklentinin Oyunculara Mesaj Gönderip Gönderemeyeceğini Belirler. "True" Veya "false" Olarak Ayarlayın
Komut> /guns silentmode <true / false>
UYARI: Bu Kural Doğru Olduğunda, Oyuncular Plugin'den Oyun İçi İstemleri Almazlar. Bunu Sıfırlamak İçin "/guns silentmode false" Kullanın!
vJzrzp.png

➤OpReq

Tabancaların GUI'lerinin OP İzinleri Gerektirip Gerektirmediğini Belirler. "True" Veya "false" Olarak Ayarlayın
Komut> /guns opreq <true / false>

vJzrzp.png

➤Üretmek

Oyuncuların Silahlardan Cephaneliğe, Parçalara Kadar Özel GunSmith Öğeleri Üretmek
Oyuncuların Silahlardan Cephaneliğe, Parçalara Kadar Özel GunSmith Öğeleri Hazırlayıp Ziyan Etmeyeceğini Belirler. "True" Veya "false" Olarak Ayarlayın
Komut> /guns crafting <true / false>

UYARI: Çalışması İçin Sunucunun Yeniden Yüklenmesi / Yeniden Başlatılması Gerekir!
vJzrzp.png

➤Patlamalar

Patlayıcı Silahların Bloklara Zarar Verip Vermeyeceğini Belirler. "True" Veya "false" Olarak Ayarlayın
Komut> /guns particles <true / false>
vJzrzp.png

➤İzinler

GunSmith'in Çeşitli Bölümleri İçin Oyuncu İzinlerinin Gerekli Olup Olmadığını Belirler. "True" Veya "false" Alarak Ayarlayın
Komut> /guns perms <true / false>
vJzrzp.png

➤Loaded

Bu Çizgiyle Asla Uğraşmayın!
vJzrzp.png

➤İndirme Linki
GunSmith

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Vaybea Böyle Konu Düzenleridemi Görücektim,Yine Benim Sevdiğim Gibi Sade Ve Kendini Anlatabiliyor,Başarılar diliyorum (Boş Zamanı Olursa Eklentinin Türkçesini Yayınlayabilir
)

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Sanki buna benzer bir eklenti görmüştüm. Ama sistemi gerçekten mantıklı olmuş.
Texture packi olması daha iyi :)

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Vaybea Böyle Konu Düzenleridemi Görücektim,Yine Benim Sevdiğim Gibi Sade Ve Kendini Anlatabiliyor,Başarılar diliyorum (Boş Zamanı Olursa Eklentinin Türkçesini Yayınlayabilir
)
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler,İyi Forumlar:)
[DOUBLEPOST=1505382289,1505382134][/DOUBLEPOST]
Sanki buna benzer bir eklenti görmüştüm. Ama sistemi gerçekten mantıklı olmuş.
Texture packi olması daha iyi :)
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler,İyi Forumlar:)

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Haklılar Yavaş Yavaş, Konu Düzenin Düzeliyor, Ama Yazıları Kalın Yazmassan Daha İyi Olur.

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı