Sol Reklam
Sağ Reklam

Gün içinde karşılaştığınız olaylar'ı anlatın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Merhaba Mc-Tr üyeleri ben @kingOf0,
Bu konumda otobüsteyken aklıma gelen konu olan "Gün içinde karşılaştığınız olaylar'ı anlatın"'dan bashedeceğim.

Şu şekilde günlük hayatınızda karşılaştığınız olayları anlatmanız gerekiyor:
Otobüs'ün en arkasına gitmek için aradan derecen geçen amcalar.

Beylerbeyi

Emekli

Discord:

Aydın#8520

Elmaslar
57
Puanlar
0
Yer
Manisa
Cool'um şeklinde dolaşan, 1.70-1.80 boylarında, 50-60 kilo kibrit gibi, "moruk ya, tamam ya" gibi sözler kullanan, genellikle isimleri "Berke can - Özge can" olan, oksijen solumaması gereken ve Türk olarak yaşamayı hak etmeyen insanlar.

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Ne kadar taşınmadan önce "Toplu Taşıma"'nın ne olduğunu çözememiş olsamda şuan bulunduğum yerde ne garip bir yer olduğunu anlamış bulunmaktayım xd

Nereden başlasam bilmiyorum ki, oturacak yer bulamayıp tekerleğin o kavisine oturup milleti seyretmek önüme gelen ablalar çocuklar filan insan zor durumda kalıyor abi xd

Natre

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Ertan#9406

Elmaslar
30
Puanlar
0
Kod:
1- Mc-TR forumunda gezinirken evin sokağından tır geçmesi sonucu deprem olur gibi sallanmam. :D
2- Unlu Gıda'da satış yapan dedikoducu teyzeler.
3- Kız arkadaşım ve ben çok kıskanç kişileriz meydana indiğimde sürekli önüme bir bayan gelmesi
beni rahatsız eder ve oradan sıvışmaya çalışırım ama çok zor çünkü bir sürü insanla beraber çarpmadan geçmek... :D
4- Her gün yolda gördüğüm Grup halindeki en az 20 yaşlarında görünen 4 Tane Zenci :D
5- Dışarı her gün çıktığımdan ve hızlı bir şekilde işlerimi bitirmek için koşduktan sonra insanların bana garip bakışı. :/
çok hızlı olduğum için ehehehe

Daha çok macera var ama kimisi saçma kimisi var ama aklımda değil olursa düzenlerim şimdi derler bunlarda saçma fln :D

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
366
Puanlar
0
Yer
${ ...:....:...}$
Minecraft
Troy
Oyunlarda Yardım Edinci Abi Sağol , Kardeşim Sağol Bir Gün İşim Çıkar Malesef Diyince Küfür Edenler Hayatımda Çok Mevcut Deliriyorum Ama Sabrediyorum Her İnsanın İlla Bir İşi Olucaktır Zaten Olmasa Ederimde.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Oyunlarda Yardım Edinci Abi Sağol , Kardeşim Sağol Bir Gün İşim Çıkar Malesef Diyince Küfür Edenler Hayatımda Çok Mevcut Deliriyorum Ama Sabrediyorum Her İnsanın İlla Bir İşi Olucaktır Zaten Olmasa Ederimde.
,Ah ahh, bilmezmiyim. Allahtan bana basit şeylerle geliyorlar :D

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
525
Puanlar
14.770
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Metroyla Kadiköy'e gidenler bilir merdivenlerden ilk çıkmanın ne kadar zor olduğunu... Metrodan ilk çıkan kişi ben oldum aşırı derecede gururlandım. O kadar insan içerisinden ilk ben çıktım bence ödül bile alabilirim..

Alpho320