Sol Reklam

Skript Paylaşımı LAG VE TPS PROBLEMİNE SON! - Royal Süpürge Sizler İçin Lagı silip süpürsün! ÜCRETSİZ!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
470
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
bu konuda sana hak verebilirim saten aga bu skirpt'i kullanın demiryorum clearlagg varken bu skript kullanmanız hatta yüzüne bile bakmanız hata ama anlatmam istediğim şu her skript çöp değildir yani skript var Skript var aralarında dünya kadar fark olabiliyor ayrıca bir kaç skript gördün onların pluignleride var pluginlerden az lag yapıyor...

Bir skript bir pluginden daha az lag / gecikme yapıyorsa plugin;

- Ya çok eskidir ya da geliştirilmiyordur, veya ikisi de
- Ya kötü kodlanmıştır, kod altyapısı kötüdür
- Ya da bilerek içerisine kötü amaçlı yazılım entegre edilmiştir.

Kötü kodlanması ile performansın pek alakası olacağını sanmıyorum çünkü java her türlü JIT optimizasyonu veya compiler ile kodu optimize ediyor fakat bir şeyi yaparken yanlış algoritma kullanıyorsa ondan dolayı daha yavaş olabilir.

Normal şartlarda skript ile Java'da tamamen aynı kodlar sağlanarak test yapılır ise java çok daha hızlı çıkacaktır.

Yanlış algoritma konusunda eğer java ile kodlayan kişi skript'de yaptığı algoritmadan farklı, daha kötü / iyi bir algoritma kullanır ise sonuçlar tabii ki ona göre daha hızlı veya daha yavaş olur.

Shura

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
254
Puanlar
7.070
Konu skript mi plugin mi tartışmasına döndü iyice burası skript paylaşımı plugin paylaşıcak olsak plugin paylaşımına atarız değil mi :) Skript kullanmak iyi demiyorum ama ihtiyaç oluyor bazen herkes java kodluyamaz ama skript kullanabilir.

Biz de zaten çöp skript lag yapar demiştik konuyu buralara siz getirdiniz.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Skript kullanmayı tavsiye etmiyorum aşağıdaki eklentilerden birini kullanarak bundan daha iyi bir performans alabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı