Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu *GUIShop Plugini Emek SkyBlock shops.yml*

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jfjfjf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
85
Merhabalar, elinizde GUIShop plugininde emek SkyBlock için hazırlanmış shops.yml dosyası var mı acaba?

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
GuiShop yerine ChestCommands kullanmanızı tavsiye ederim, guishop ben kullandığında bayağı bi sorun çıkarmıştı. ChestCommand 17 menülü market config dosyasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz, fiyatlarda istediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz.

jfjfjf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
85
Yanıtınız için teşekkürler. Deneyeceğim:evet:

jfjfjf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
85
Fakat konudaki link çalışmıyor

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
GuiShop yerine ChestCommands kullanmanızı tavsiye ederim, guishop ben kullandığında bayağı bi sorun çıkarmıştı. ChestCommand 17 menülü market config dosyasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz, fiyatlarda istediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz.
fosille fosil olunmaz, fosil olana gülünür. yok yani önerdiğin şey deluxemenus ile yapılmış olsa belki bir nebze..

Fakat konudaki link çalışmıyor
aşağıya 2 tane gül gibi ücretsiz eklenti bırakıyorum, üstteki arkadaşa uymayıp onları kullanmanı öneririm;

jfjfjf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
85
fosille fosil olunmaz, fosil olana gülünür. yok yani önerdiğin şey deluxemenus ile yapılmış olsa belki bir nebze..

aşağıya 2 tane gül gibi ücretsiz eklenti bırakıyorum, üstteki arkadaşa uymayıp onları kullanmanı öneririm;

Eklentiler için teşekkürler ama ben emek skyblock için market dosyasını arıyorum. Sizde var mı?

HyperionDev

Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Eklentiler için teşekkürler ama ben emek skyblock için market dosyasını arıyorum. Sizde var mı?
sunucunuzun ekonomisini bile kendiniz ayarlamayacaksanız sunucu sahibi olmanın ne anlamı var?

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk

Bak güzel kardeşim, burda hepimiz insanlara yardım etmeye çalışıyoruz arkadaş market dosyası istiyor sen burda plugin linki atıyorsun ben ise hazır market linki atıyorum, fosille fosil olunmaz ama insana insan olunur :)

RunHeaven

HiperNW Owner & Bot Developer & Scripter

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven
Güncelleme alan ve 1.8 üstü her sürümde desteklenen bu pluginide kullanabilirsin (Tıkla)
İçinde Türkçe dil de mevcut ama biraz editlemen gerekebilir.
Ve kendi marketini kendin yap çünkü sunucu ekonomisini senin belirlemen en doğru karar olur.

Takıldığın bir yer olursa mesajıma dönüş yapabilirsin yardımcı olurum.​

HyperionDev

Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Bak güzel kardeşim, burda hepimiz insanlara yardım etmeye çalışıyoruz arkadaş market dosyası istiyor sen burda plugin linki atıyorsun ben ise hazır market linki atıyorum, fosille fosil olunmaz ama insana insan olunur :)
dosyadan kastı fiyatlar, eşyalar.. şöyle de bir şey var ki ben senin arkadaş istememesine rağmen attığın için attım ve insanları düzgün şeylere yönlendirdim :p

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
dosyadan kastı fiyatlar, eşyalar.. şöyle de bir şey var ki ben senin arkadaş istememesine rağmen attığın için attım ve insanları düzgün şeylere yönlendirdim :;p
sana göre düzgün :;p

HyperionDev

Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
sana göre düzgün :;p
attığım eklentileri yaklaşık 30 saniyede bulmuş olmama rağmen böyle güzel bir yorum almak beni mutlu etti xd

chestcommands menüleri ile yapılmış ve 2018den kalma fosil marketten iyidir..

EnesE

Mad?

Discord:

Enes?#3565

Elmaslar
169
Puanlar
2.860
Minecraft
Girrk
attığım eklentileri yaklaşık 30 saniyede bulmuş olmama rağmen böyle güzel bir yorum almak beni mutlu etti xd

chestcommands menüleri ile yapılmış ve 2018den kalma fosil marketten iyidir..
Fosil market ama özelleştirilmesi kolay xd

jfjfjf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
85
sunucunuzun ekonomisini bile kendiniz ayarlamayacaksanız sunucu sahibi olmanın ne anlamı var?
Sunucu kurmaya yeni başladığım için dosyayı örnek olarak kullanıp değişterecektim.

Size de teşekkürler

Güncelleme alan ve 1.8 üstü her sürümde desteklenen bu pluginide kullanabilirsin (Tıkla)
İçinde Türkçe dil de mevcut ama biraz editlemen gerekebilir.
Ve kendi marketini kendin yap çünkü sunucu ekonomisini senin belirlemen en doğru karar olur.

Takıldığın bir yer olursa mesajıma dönüş yapabilirsin yardımcı olurum.​
Plugin işime yaradı sağolun :evet:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı