• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Guiden esya calma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnurBeyTR

%70 Java
Snowlight Team
Elmaslar
91
Puanlar
9.175
Arkadaşlar ben skriptime gui ekliyorum ama adam guiyi acinca menudeki esyayi calabiliyor skript surumumu guncelledim guncelleyince skriptlere reload falan atiliyor fakat skriptin hic bir komutu oyna gelmiyor

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
306
Puanlar
9.570
Dostum skripte özel perm verirsen bu tür sorunlar ortadan kalkar.

OnurBeyTR

%70 Java
Snowlight Team
Elmaslar
91
Puanlar
9.175
Nasil yani simdi ben menu yapiyorum adam ayni anda esyanin ustune e ye basip sol tik basinca esya otomatik yere atiyor bug oluyor yani[DOUBLEPOST=1520927890,1520924477][/DOUBLEPOST]Sorun cozulmedi konu aktig

OnurBeyTR

%70 Java
Snowlight Team
Elmaslar
91
Puanlar
9.175
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!

Suanda teldeyim Fakat komut boyle command /deneme: ve wait 1 ticks ondan sonra gui acma ve format slot bunu yaptim oyuncu deneme yazuyoe menu aciliyor sonra o menuden esya calabiliyor

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
363
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
close player's inventory ekledin mi?
Ayrıca format slot'a görev vermediysen alabilirler örnek vereyim,
format slot of player with 8 cobblestone falan yazarsan alabilirler, sonunda to close, to be unstealable gibi görevler eklemelisin

OnurBeyTR

%70 Java
Snowlight Team
Elmaslar
91
Puanlar
9.175

Tesekkurler eve gidince deneyecegim olmazsa yazarim[DOUBLEPOST=1521005208,1520935483][/DOUBLEPOST]

Yanliz menuden menuye gecince obur menu qcilmiyor close players inventory ekeldim menuye tikladim ondan sonra menuden menu axtim menu acilmayla kaapniyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı