Sol Reklam
Sağ Reklam

GroupManager mi? LuckPerms mi?

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Selamlar.
Arkadaşlar sizce GroupManager mi daha kullanışlı yoksa Luckperms mi?

Benim görüşüm;
İkisi de kullanışlı fakat ben yenilikçi olduğum için LuckPerms'i tercih ederdim.

Siz neyi tercih ederdiniz?​

Son düzenleyen: Moderatör:

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Essentials ile LuckPerms mi? GroupManager ile LuckPerms olmasın o. :-)

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Tabii ki LuckPerms.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Eğer paranız varsa UltraPermissions. Mis gibi eklenti, kaç yıldır kullanmaktayım hepsine bin basar bence. Gerek chat formatı, gerek papi desteği, gerek tab formatı, süreli yetki, gerek gui tabanlı permission verme, mysql/bungee desteği..
Neredeyse 4 eklentiyi(Chat, permission, tab, vipzero) toplamış adamlar. Bence hepsine bin basar, tam anlamıyla mükemmel.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Valla ben GroupManager'in hiç bir sıkıntısını görmüyorum ve onu kullanıyorum. Yenilikçi olacağız diye düzeni bozmaya gerek yok.

S

sooply

Ziyaretçi
Eğer paranız varsa UltraPermissions. Mis gibi eklenti, kaç yıldır kullanmaktayım hepsine bin basar bence. Gerek chat formatı, gerek papi desteği, gerek tab formatı, süreli yetki, gerek gui tabanlı permission verme, mysql/bungee desteği..
Neredeyse 4 eklentiyi(Chat, permission, tab, vipzero) toplamış adamlar. Bence hepsine bin basar, tam anlamıyla mükemmel.

UltraPermissions dediğin şey GroupManager'dan dahi kötü sadece düzenleme olayı çok iyi. Gidin karşılaştırmalara bir göz atın.

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Valla ben GroupManager'in hiç bir sıkıntısını görmüyorum ve onu kullanıyorum. Yenilikçi olacağız diye düzeni bozmaya gerek yok.
Düzenden kastın inatla daha iyisi varken dandik eklenti kullanmak ise tabii.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
S

sooply

Ziyaretçi

bukkit-compare.png

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu resmi atmaktan bıktım.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben bu resmi atmaktan bıktım.
Ya banane resimden .d. Ben kendim için söylüyorum. Bana göre groupmanager daha kullanışlı. Belki de bu luckperms kullanmadığım içindir. Ama ben groupmanagerin bana yetmediği zamana kadar groupmanageri kullanmaya devam edeceğim.

S

sooply

Ziyaretçi
Hatta ve hatta GroupManager'daki bütün permleri grupları luckperms'e aktarabilirsiniz.

Ya banane resimden .d. Ben kendim için söylüyorum. Bana göre groupmanager daha kullanışlı. Belki de bu luckperms kullanmadığım içindir. Ama ben groupmanagerin bana yetmediği zamana kadar groupmanageri kullanmaya devam edeceğim.

1.7.2 zamanlarında kullanılan eklentilerden bir tanesi. Siz bilirsiniz.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
UltraPermissions dediğin şey GroupManager'dan dahi kötü sadece düzenleme olayı çok iyi. Gidin karşılaştırmalara bir göz atın.
Kaç yıldır kullanıyorum hiçbir şekilde hatası çıkmadı. Ayrıca gerçekten eklentide tasarruf sağlayan bir şey. Gidip essentialschat, deluxechat ekleyeceğime direk options > chat format bitti. Kendi placeholderlarımı bile koyabiliyorum bundan güzel ne var?(Essentialschat için konuşuyorum, Türkiye'nin büyük bir kısımı bunu kullanıyor.) Veya tab eklentisine gerek kalmadan prefixleri ayarlama. Kullanmayı bilene güzel bir eklenti, herkes kullanmaz.

Resimdekiler outdated ve sadece luckperms lehine. Per-world kimse kullanmıyor, prefix-suffix mevcut, zaten eklentide türkçe desteği var, zaten yaml desteği bir zahmet kimse getirmesin, ayrıca flatfile -> mysql, mysql > flatfile desteği var.

Ayrıca iki eklentinin işlevleri çok farklı. Luckperms grup/prefix eklentisi, ultrapermissions chat,permission,tab birleşimi. Dediğim gibi kullananabilene güzel. Ben fikrimi sundum, ayrıca "Bence" kelimesinin üstünü kalınlaştırdım. Konuya son mesajımdır.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Hatta ve hatta GroupManager'daki bütün permleri grupları luckperms'e aktarabilirsiniz.

1.7.2 zamanlarında kullanılan eklentilerden bir tanesi. Siz bilirsiniz.
Benim için 1.7.2 de kullanılması önemli değil. Şuan da bir sıkıntısının olmaması.

Ona bakarsak AuthMe de 2012 eklentisi ama hala kullanıyoruz. Üstelik LoginSecurity gibi eklentiler varken.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı