• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Group Manager Yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BenEnis

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Arkadaşlar ben aslında bir serverde plugin işlerini hallediyorum. Arkadaşım olduğundan kıramadım ama benim sorunum var benden şu linkteki rankların özelliklerini, isimlerini, prefixlerini vb. istedi fakat bende hata veriyor yardım eder misiniz?

LİNK: store.itsjerryandharry.com

İlk önce Minecraft isminizi yazıp girin sonra buya basınca size özelliklerini, prefixini vb. gösteriyor lütfen yardım edin.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
799
Puanlar
12.585
Yer
Türkiye
Minecraft
Sorununuzu anlayamadım? Detaylı anlatırmısınız, ayrıca hata logunu atınız.

iTargetDS

Kızılsakal Kızıltaş?
Elmaslar
118
Puanlar
7.295
Yer
Türkiyeeee
Minecraft
PEK ANLAMADIM FAKAT
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
BUNA GİRİN SONRA iTargetDS YAZIN Sonra gold donor falan gelecek ekrana buya tıklayın ve
upload_2018-3-5_0-7-8.png

bu kadar

BenEnis

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
İzmir/Ödemiş
Minecraft
Ben sizden hazır plugin i istiyorum yani bana oradaki rankların permleri vb. özellikleri hazır şekilde atar mısınız ben siteye giriyorum fakat rankların nasıl yapıldığı hakkında pek fikrim yok sadece sizden hazır istiyorum.

iTargetDS

Kızılsakal Kızıltaş?
Elmaslar
118
Puanlar
7.295
Yer
Türkiyeeee
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
siz hangilerini istiyorsunuz mesala
DONOR
[Donor] Tagı
Özellikleri (türkçe olarak yazarsanız daha kolay yapabilirm)[DOUBLEPOST=1520256209,1520255454][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
siz hangilerini istiyorsunuz mesala
DONOR
[Donor] Tagı
Özellikleri (türkçe olarak yazarsanız daha kolay yapabilirm)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı