Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Griefprevention çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wontis

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
17
Puanlar
8.945
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Daha önce çalışan plugin artık çalışmıyor plugin üzerinde herhangi bir düzenleme yapmadım çalıştığından beri. Yani altın kürekle yere sağ tıkladığımızda elmas blok işareti çıkmıyor veya ele aldığımızda kaç claimimiz var göstermiyor. Fakat /abandonclaim ve /abandonallclaims çalışıyor. Claim atılmadığı için claim olmadığını gösteriyor yani. Veya /trust çalışıyor. Sorun için denediğim yollar ise silip güncelini yükledim spigot olarak. Sunucum bukkit. Daha önce bukkitte çalışıyordu. Bukkit için bukkit olanı indir demeyin onuda indirdim o da aynı şekilde aynı hatayı verdi. Config kısmında her şey normal gözüküyor dünya adı yazıyor karşısında -1 yazıyor, bulunduğum dünya claime açık yani survival, disabled değil. Bilenler lütfen yardım edebilirmi! Sürüm: 1.8
Yeni Bilgi:
Arkadaşlar bukkit ve spigot için güncel sürümler çalışmadı donsuzturk plugin paketinden aldım çalıştı. Fakat spigot mu bukkit mi bilmiyorum. Ben her ikisinide denedim güncel olanlardan. Acaba yardımcı olmak isteyenlerden 1 kişi şuanki sitelerden tekrar indirip deneyebilirmi kendi sunucusuna güncel sürümlerden, çalışacakmı şuanki güncel sürümler? İşte spigot ve bukkit için siteler
Bukkit:
Grief Prevention
Spigot:
GriefPrevention

Deneyenlerden çalıştı veya çalışmadı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

''Love Game Survival Plugin Paketi'' adlı paketi indir içinde o plugin var hemde türkçe onu yükle bakalım çalışıcak mı?​

wontis

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
17
Puanlar
8.945

''Love Game Survival Plugin Paketi'' adlı paketi indir içinde o plugin var hemde türkçe onu yükle bakalım çalışıcak mı?​
Onun sürümü 1.7.2, ben 1.7.2 artık kullanılmıyor diye sürümümü belirtmeyi gereksiz bulmuştum ekleyim onuda. Cevabın için teşşekkürler!
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bukkit ve spigot için güncel sürümler çalışmadı donsuzturk plugin paketinden aldım çalıştı. Fakat spigot mu bukkit mi bilmiyorum. Ben her ikisinide denedim güncel olanlardan. Sizde yeni indirip deneyebilirmisiniz çalışacakmı şuanki güncel sürümler? İşte spigot ve bukkit için siteler
Bukkit:
Grief Prevention
Spigot:
GriefPrevention

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı