Sol Reklam
Sağ Reklam

GRAND TÜRK TEKBLOK SKYBLOCK PLUGİN PAKETİ | 1.15.X | ÜCRETSİZ PAYLAŞIM (Açıklamayı Mutlaka Okuyun)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
Merhabalar değerli dostlar, bugün sizlere Grand Türk Tekblok Skyblock Plugin Paketini tanıtacağım.Öncelikle plugin paketinde herşey hazır haldedir (spawn,pluginler vb.).Bu nedenle kurulum sırasında bir problem yaşamayacaksınız.Herkese iyi günler dilerim.

(!)
(PLUGIN PAKETI GÜNCEL OLMADIĞI İÇİN HATALAR VEREBİLMEKTEDİR. BU NEDENLE TEK BLOK SUNUCUSU AÇARKEN ÖRNEK ALMANIZ AÇISINDAN KULLANMANIZI ÖNEREBİLİRİM. FAKAT KENDİNİZE GÖRE EDİTLEYİP SUNUCUYU AÇARSANIZ HATALAR MEYDANA GELECEKTİR. DAHA FARKLI VE GELİŞMİŞ ÜCRETSİZ PAKETLERLE YAKINDA KARŞINIZDAYIM.)

GRANDT%25C3%259CRKPLPAKET%25C4%25B0RES%25C4%25B0M.jpg

Plugin Paketi Hakkında Bilgi : Bu plugin paketi Mayıs ve Haziran 2020 yıllarında Grand Türk Tekblok Skyblock serverinde kullanılmıştır.
Paketi kullanacak arkadaşlar performans bakımından önde olacaklarını fark edecekler.Çünkü paket içerisinde gereksiz boş pluginlerden ziyade oyuncuyu memnun etmeyi hedefleyen pluginler seçilmiştir.
Plugin paketinin asıl farkı şöyledir, şuanda piyasada tekblok skyblock plugin paketi pek fazla bulunmamaktadır.Bu nedenle diğer skyblock modlarından ayıran özelliği çok bulunmamasıdır.
Plugin paketi içerisinde herhangi bir sıkıntı yoktur.
Güvenilir bir biçimde kullanılabilir.

genel%2B%25C3%25B6zellikler.jpg

Son düzenleme:

bakiyilmaz

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Baki#3178

Elmaslar
29
Puanlar
6.280
Bence güzel bir sunucu paketi biraz ayrıntılara girmek gerekirsede sade tam bana göre de dene bilir şimdi yeni sunucularda göz ağrıtıcı renkler görüyorum burada görebileceğini zannetmiyorum her neyse fazla uzattım :D Başarılar dilerim.

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
Bence güzel bir sunucu paketi biraz ayrıntılara girmek gerekirsede sade tam bana göre de dene bilir şimdi yeni sunucularda göz ağrıtıcı renkler görüyorum burada görebileceğini zannetmiyorum her neyse fazla uzattım :D Başarılar dilerim.
Güle güle kullanın...

Harm Bey

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
3.745
Basit bir paket olmuş ama TekBlok yeni bir tür oldugu için güzel ayrıca bilmiyenler için ideal bir paket paketi inceledigimde önerim bento boxun cofingindeki dil bölümünü tr yaparsak en azından plugini bilmiyenler için kolaylık olurdu.

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
Basit bir paket olmuş ama TekBlok yeni bir tür oldugu için güzel ayrıca bilmiyenler için ideal bir paket paketi inceledigimde önerim bento boxun cofingindeki dil bölümünü tr yaparsak en azından plugini bilmiyenler için kolaylık olurdu.
Evet dostum haklısın ama 6-7 ay önce hiç türkçe bilgi bulunmayan bi kaynaktan bahsediyoruz.Bunada şükür demeli :-)

M

Muzaffer_Karaman

Ziyaretçi
merhaba ben bu paketi şuan indiriyorum ama bunu kendi youtube kanalımda tanıtabilirmiyim?

kaanyaman

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

kaaaniniz#0001

Elmaslar
4
Puanlar
125
Minecraft
kaaaniniz
Merhabalar değerli dostlar, bugün sizlere Grand Türk Tekblok Skyblock Plugin Paketini tanıtacağım.Öncelikle plugin paketinde herşey hazır haldedir (spawn,pluginler vb.).Bu nedenle kurulum sırasında bir problem yaşamayacaksınız.Herkese iyi günler dilerim.

GRANDT%25C3%259CRKPLPAKET%25C4%25B0RES%25C4%25B0M.jpg

Plugin Paketi Hakkında Bilgi : Bu plugin paketi Mayıs ve Haziran 2020 yıllarında Grand Türk Tekblok Skyblock serverinde kullanılmıştır.
Paketi kullanacak arkadaşlar performans bakımından önde olacaklarını fark edecekler.Çünkü paket içerisinde gereksiz boş pluginlerden ziyade oyuncuyu memnun etmeyi hedefleyen pluginler seçilmiştir.
Plugin paketinin asıl farkı şöyledir, şuanda piyasada tekblok skyblock plugin paketi pek fazla bulunmamaktadır.Bu nedenle diğer skyblock modlarından ayıran özelliği çok bulunmamasıdır.
Plugin paketi içerisinde herhangi bir sıkıntı yoktur.
Güvenilir bir biçimde kullanılabilir.

genel%2B%25C3%25B6zellikler.jpg

Detaylı Tanıtım İçin Ziyaret Edebilirsiniz.(Tıklayın)
VirüsTotal
Plugin Paketini İndir
American Express ödemeniz bulunmaktamı?
Veya Shopier ile ödeme?

Dolar birimi kullandığım için American Express ile ödeme yapabilirim.
Almak isterim, discorddan ulaşır mısınız acaba?

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
American Express ödemeniz bulunmaktamı?
Veya Shopier ile ödeme?

Dolar birimi kullandığım için American Express ile ödeme yapabilirim.
Almak isterim, discorddan ulaşır mısınız acaba?
Hocam paket zaten ücretsizdir. Herhangi bir ücrete gerek yok.

M

Muzaffer_Karaman

Ziyaretçi
bu pakette hata var kendime consoldan op veremiyorum acil dönüş yaparmısınız

M

Muzaffer_Karaman

Ziyaretçi
tamam sorunu çzdüm peki kendime nasıl rank verecek

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
tamam sorunu çzdüm peki kendime nasıl rank verecek
Hocam şöyle luckperms pluginini öğrenirsiniz yada /lp user isminiz parent set rankismi - şeklinde yapabilirsiniz. /lp editor yazarak çıkan linke tıklayın ve gelen sayfada grupları görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

M

Muzaffer_Karaman

Ziyaretçi
1 şey sorcam bu pluginde tab sırasını nasıl düzenleyecez

zekignydn

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

zekidayim

Elmaslar
20
Puanlar
13.320
Yer
Ankara
Minecraft
ZekiReis
Tab plugin klasöründe config.yml dosyasına girerek , "group-sorting-priority-list" satırını bulun. Oradan düzenleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı