Sol Reklam
Sağ Reklam

Graffiti Çizimi | İlk Graffiti Çizimim Yorumlarmısınız !!!

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
MERHABA
Merhaba MC-TR forum sakinleri size ilk öncelilkle kenidimi tanıtayım Ben Samet 14 Yaşındayım
Plugin İle ilgileniryorum fakat iyi deilim ve size bugun yaptığım bir graffiti çizimini gösterceğim Baktıktan Sonra Yorumlarsanız Sevinirim.

GRAFFİTİ NEDİR ?
Merhaba çoğu kişi graffitiyi biliyor fakat belki içinizden bilmeyen çıkar Graffiti genellikle duvara yapılan
Şekilli Harflerin Bulunduğu çizimdir.

ÇİZİMİM :

TWORST2.jpg

tworst.jpg

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Duvarları ve çevreyi kirletmekten başka bir şey değil ancak tasarım iyi.

B

BaranMRJ

Ziyaretçi
Duvarları ve çevreyi kirletmekten başka bir şey değil ancak tasarım iyi.
Bu konuda sana katılmıyorum.

K(a)musal alanlarda bolca yapılmasının insanın iç dinamiklerini hareketlendirmesi pek muhtemel olan sokak sanatı. sokakla da kalmayıp evlerin için hatta en küçük aletlere kadar her taraf grafiti ile bezenmeli. belki o zaman daha güzel bir yer olur.
kendilerine okul tahsis edilip bu işi çöp toplamak gibi devletin sahiplenmesi gerekir. çirkin binalardan usanmış vatandaşlar(a) hoş bir sürpriz olur nihayetinde.

after.jpg

after2.jpg

after3.jpg

after4.jpg

' Tworst QUIET

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı

K(a)musal alanlarda bolca yapılmasının insanın iç dinamiklerini hareketlendirmesi pek muhtemel olan sokak sanatı. sokakla da kalmayıp evlerin için hatta en küçük aletlere kadar her taraf grafiti ile bezenmeli. belki o zaman daha güzel bir yer olur.
kendilerine okul tahsis edilip bu işi çöp toplamak gibi devletin sahiplenmesi gerekir. çirkin binalardan usanmış vatandaşlar(a) hoş bir sürpriz olur nihayetinde.

Eki Görüntüle 108603

Eki Görüntüle 108604

Eki Görüntüle 108605

Eki Görüntüle 108606
Haklısın Fakat Duvardaki Spreylerle üzerinden geçsen bile belli olmuyor ben kalemle yaptığım için üstünden geçiyoum bilerek olmasa bile ve buda kötü görüntüye yol açıyo Yorumun için teşekkürler

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi

Eki Görüntüle 108603

Eki Görüntüle 108604

Eki Görüntüle 108605

Eki Görüntüle 108606
Evet tabii ki duvarlarda güzel duruyor ancak yere yapanlar var bunları. Onlardan bahsetmek istemiştim.

sh6ke

Guard of the Silence

Discord:

stqson#1224

Elmaslar
129
Puanlar
6.595
Yer
İstanbul
Tasarımını çokta beğendiğimi söyleyemem ama sana bir tavsiye verebilirim. Renk seçimlerini değiştirebilirsin tabii kide benim görüşüm. Renklerin uyumu kötü değil fakat daha iyi renk seçimleri yaparsan tasarımının 10 kat daha fazla güzel olacağını söyleyebilirim sana. Aynı zamanda şuan neredeyse bütün sokaklarda grafiti tasarımı bulunuyor ve bunların yarısından fazlası isim oluyor. Bize gerekenler yani yeni nesil için gerekenler doğa aşkı. Bu konu ile alakalı bir çizim yapabilirsen hem dışarıdan güzel mesajlar alabilirsin.​

' Tworst QUIET

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
Tasarımını çokta beğendiğimi söyleyemem ama sana bir tavsiye verebilirim. Renk seçimlerini değiştirebilirsin tabii kide benim görüşüm. Renklerin uyumu kötü değil fakat daha iyi renk seçimleri yaparsan tasarımının 10 kat daha fazla güzel olacağını söyleyebilirim sana. Aynı zamanda şuan neredeyse bütün sokaklarda grafiti tasarımı bulunuyor ve bunların yarısından fazlası isim oluyor. Bize gerekenler yani yeni nesil için gerekenler doğa aşkı. Bu konu ile alakalı bir çizim yapabilirsen hem dışarıdan güzel mesajlar alabilirsin.​
Yorumun İçin Teşekkürler Bir sonraki Yaptığımda hem yazı hemde Doğa yapabilirm yada sadece doğa tarzı olabilir

GamePVP123

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Kalemi Daha iyi Kullansan Daha iyi olacak gibi

ByHarst

Herşey Çok Yakın!

Discord:

Byharst

Elmaslar
34
Puanlar
13.320
Yer
Tekirdağ/Çerkezköy
Minecraft
byharst
Facebook
ByHarst
Twitter
goktugakmann
Güzel tasarım dostum :mc_255-0:

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Gelişmen gerektiğini kendinde biliyorsundur zaten yinede iyi, başarılar.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Diğer arkadaşların dediği gibi çevreye zarar vermeden kendi imkanlarınız altında hazırlamanız hoş bir hareket olmuş ki şahsen çok beğendim :))

' Tworst QUIET

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı

DerPhilosoph

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
Düya
Minecraft
DerPhilosoph
Güzel bir tasarım olmuş, Umarım daha güzel grafitiler yapıp daha iyi yerlere ulaşırsın eline sağlık.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı