Sol Reklam
Sağ Reklam

Goveri mi Batihost mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Uzun zamandır bu piyasada olan firmaları tercih etmen daha sağlıklı olur. 10 vereceğine 15 ver ama kesin hizmet satın al.

BlackYvz61

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Black*#4885

Elmaslar
9
Puanlar
2.005
Yer
Bağcılar
Minecraft
BlackTR_
Merhabalar öncelikle iki firmayıda kullandım ve test ettim.Bazı arkadaşlar bu konularda bilinen firmaları tercih ediyor fakat bu kesinlikle yanlış bunu son zamanlarda olan bir firmaya saldırıyıda söyliyerek özetliyebilirim(firma ismi vermiyeyim).Goveri nin ucuz ve güvenilir olduğunu söyliyebilirim şuanda kendimde kullanıyorum.İsteyen k***bu veya ba***ost da alabilir bunda bir sorun yok güvenmiyebilirsiniz fakat imkanınız varsa en azından goveriyi bir test edin derim.Firma olarak çok ilgililer Bu iki firma arasından Goveri hem Performans hemde Uygunluk olarak önerimdir

GolDunEll <3

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Merhabalar öncelikle iki firmayıda kullandım ve test ettim.Bazı arkadaşlar bu konularda bilinen firmaları tercih ediyor fakat bu kesinlikle yanlış bunu son zamanlarda olan bir firmaya saldırıyıda söyliyerek özetliyebilirim(firma ismi vermiyeyim).Goveri nin ucuz ve güvenilir olduğunu söyliyebilirim şuanda kendimde kullanıyorum.İsteyen k***bu veya ba***ost da alabilir bunda bir sorun yok güvenmiyebilirsiniz fakat imkanınız varsa en azından goveriyi bir test edin derim.Firma olarak çok ilgililer Bu iki firma arasından Goveri hem Performans hemde Uygunluk olarak önerimdir

GolDunEll <3
Hocam pek desteklemiyorum görüşününüzü biraz yanlış buluyorum. Günümüzde keyubu dahi açıklardan dolayı veri kaybına uğrayabiliyorsa Goveri gibi bir firmanın bu tarz sorunlarla uğraşması daha olası bir durumdur. Goveriyi tam olarak olgun bulmuyorum. Daha yolu var :))

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Hocam pek desteklemiyorum görüşününüzü biraz yanlış buluyorum. Günümüzde keyubu dahi açıklardan dolayı veri kaybına uğrayabiliyorsa Goveri gibi bir firmanın bu tarz sorunlarla uğraşması daha olası bir durumdur. Goveriyi tam olarak olgun bulmuyorum. Daha yolu var :))
Zorla bizden alınması yönünde baskı yapmıyoruz, bunu müşterinin görüşüne zaten bıraktık. Daha şans bile vermeden olgunlaşmasını belirtmeniz bir tık saçma ve bende bunu yanlış buluyorum. Şans verilmese zaten 5 - 7 yıl boyunca bir firma ayakta kalmaz. Herkesin en azından bir kere bile test etmesi için elimizden geleni yapıyoruz ki zaten müşteriye de test sunucu verebileceğimizi belirttik. Ön yargınızı kırıp ona göre yorum yapabilirsiniz. ☺️

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr
ah nerde o eski govizyon

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Zorla bizden alınması yönünde baskı yapmıyoruz, bunu müşterinin görüşüne zaten bıraktık. Daha şans bile vermeden olgunlaşmasını belirtmeniz bir tık saçma ve bende bunu yanlış buluyorum. Şans verilmese zaten 5 - 7 yıl boyunca bir firma ayakta kalmaz. Herkesin en azından bir kere bile test etmesi için elimizden geleni yapıyoruz ki zaten müşteriye de test sunucu verebileceğimizi belirttik. Ön yargınızı kırıp ona göre yorum yapabilirsiniz. ☺️
Hocam kendinizi geliştirmek adına ADS reklamlarına göz atabilir ve ağırlık verebilirsiniz. Bu forumda zibilyonlarca hosting varken sizi seçme olasılıkları maalesef düşük. Bunun nedeni pastaya talip olan kişi sayısının fazlalığıdır. Bu sektöre yeni başlayanlar ile kendini büyütebilir ve sonrasında ne diyorlardı ne olduk diyerek bizi söylediklerimize pişman bırakabilirsiniz iyi forumlar

Graydeth

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ankaralikaya

Elmaslar
12
Puanlar
970
Yer
Ankara
Minecraft
DianStranger

Java_Sevmez

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Enqs#0006

Elmaslar
5
Puanlar
145
Minecraft
Enqs

Zelious

Skripter

Discord:

eymenozerr

Elmaslar
225
Puanlar
7.060
Yer
İstanbul / Türkiye
Minecraft
eymenozerr

ForexionTR

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ForeXİoN'#4570

Elmaslar
3
Puanlar
120
Yer
türkey
Minecraft
ForexionTR
tabikide batihost.

Mert

speedforce
MinePass
Hosting Görevlisi

Discord:

suddlefrv

Elmaslar
46
Puanlar
2.395
Yer
Türkiye
Minecraft
suddlefrv
Twitter
igntaj
Lambodan inip tofaşa binmek gibi...

CharmyWF

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Charmy#4255

Elmaslar
6
Puanlar
135
Yer
Antalya
Öncelikle farklı bir firma tercih etmiyeceğim, önermezseniz sevinirim. İki firma arasında kaldım. Biri yeni ve ucuz, diğeri güvenilir (geçmişi var) ve biraz tuzlu.

1.8 tabanlı survival sunucusu için kaç gb ram önerirsiniz? (30-40 kişi oynanacak tahmini)
TPS 19'un altına inmeyecek bir seviyede olmalı.
60 Eklenti + 6 skript + 3 dünya (paket optimize edildi)
Deneme amaçlı 1GB Ram e sahip deneme sunucusu açtık ve 7 arkadaştık tps 19,99-20,0 civarındaydı.
Tps 19'un altına inmemeli ona göre öneride bulunursanız sevinirim, iyi forumlar!
İkisi aynı kulvarda değil hocam biri çok köklü bir firma ancak keyubu ile filan kıyaslanabilir ama keyubuda son olaylardan sonra güvenini kaybettirdi bi tık o yüzden batihost

Java_Sevmez

Discord:

Enqs#0006

Elmaslar
5
Puanlar
145
Minecraft
Enqs

TheAzik

Elmaslar
3
Puanlar
370
Yer
a
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı