• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü GÖREV YAPMADAN SKYLORD OLMA SKRİPTİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yiğit_15226426

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Skyblock Sunucusu Açıyorum Ve Bana Böyle Bi Skript lazım araştırdım fakat görevsiz yani görev yapmadan skylord olma gibi bi skript bulamadım
istediğim şu 10.000 ada levelinde /skylord ol komudu ile skylord olabilmeleri
Yapanlara Veya Uğraşanlara Şimdiden Teşekkürler

Fatihblkn67

Yaşıyorsak, hala bir umut var demektir.
Elmaslar
74
Puanlar
8.970
Yer
Kdz Ereğli / Zonguldak
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Çalışması için WolvSK gereklidir.

yiğit_15226426

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Başka Bir Çözüümü Yok Galiba Görevsiz şekilde skylord olmanın[DOUBLEPOST=1520758278,1520756147][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Bişey Sorucam WolvSK yı Bulamadım Ben Sizde Varsa İndirme Linkini atarmısınız[DOUBLEPOST=1520760843][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
WolvSK pluginini buldujm fakat şöyle bi sorun var hata veriyor hata şu
An İnternal error occurred while attemping to perform this command

eMrY

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
27
Puanlar
0
Minecraft
Bence Skript Kullanma Hemen Bug Oluyor Ve Oyuncular Hemen Skylord oluyor ya da hiç olamıyor

yiğit_15226426

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
Sunucuyu fazla yorarmı ram açısından
CRanks İndirdim Fakat ne yapıcağımı anlayamadım google amcayada danıştım birinin bunun kullanımı hakkında videosunu veya forumunu bulamadım[DOUBLEPOST=1520862634,1520861174][/DOUBLEPOST]
aga cranks indirdim kurdum rankup da böyle bir hata veriyor herşeyi tam yaptm bide
an internal error occurred while attempting to perform this command

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
hocam crank groupmanager dekı tagların tam yazmıyla olur groupmanagerdekı yazılım bişiçi neyse onu yap mısal.

Ekler

• ranklar.yml
    549 bayt · Görünt.: 271

yiğit_15226426

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
herşeyi tam yazdım tekrar denedim plugini sildim tekrar yükledim gene olmadı yardım edebileceksiniz yardıma acil açığım edemiyecekseniz ise edebilecek kişileri etiketlermisiniz gerçekten ihtiyacım var

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Test edildi sıkıntısız sk kullanmadan once CRanksı butunuyle sil.[DOUBLEPOST=1520876497,1520869757][/DOUBLEPOST]
Denedınmı hocam oldumu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı