Sol Reklam
Sağ Reklam

Googleupdate.exe'yi Beyaz Listeye Ekleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Selamlar millet, ben Yusuf. Bir çok tarayıcı kurardan yaşamadığım sıkıntıyı son zamanlarda virüs ile ilgili gelişen bir olaydan sonra Chrome de yaşamaya başladım. Tarayıcıyı kurmaya çalışırken sürekli olarak ''İnternete bağlanamıyor, eğer güvenlik duvarı kullanıyorsanız lütfen Googleupdate.exe'yi beyaz listeye ekleyiniz'' Güvenlik duvarından anlamadığım için ve Googlede yaptığım aramalar sonucu sağlıklı ve işe yarar bir çözüm bulamadığımdan.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Bazı virüs programları bilgisayaranızdaki virüsü kaldırmak için bilgisayar dosyalarını ve şahsi dosyalarınızı silebiliyor.

Eğer bu şekilde bir virüs programıyla tarama yaptıysanız, tekrar Google Chrome'u kurmayı deneyin ve daha sonra güvenlik duvarı hatası devam ederse buraya mesaj atın ki ikinci yöntemi yazayım.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Bazı virüs programları bilgisayaranızdaki virüsü kaldırmak için bilgisayar dosyalarını ve şahsi dosyalarınızı silebiliyor.

Eğer bu şekilde bir virüs programıyla tarama yaptıysanız, tekrar Google Chrome'u kurmayı deneyin ve daha sonra güvenlik duvarı hatası devam ederse buraya mesaj atın ki ikinci yöntemi yazayım.
İki yönetimi de yazsaydın iyi olurdu, ilk yöntem olarak güvenlik duvarını ve virüs programını kapatıp, setupu yeniden indirip kurmayı denedim, lakin aynı hata devam etti. Beyaz listeye ekleme şeklini biliyorsan söylersen sanırsam sorun çözülür, çünkü googlede arattığımda pek istediğim sonuçlar çıkmadı.

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Herhangi bir dosyaya tıkla ve dosya yolunu şununla değiştirip bu konuma git
Kod:
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Defender Güvenlik Duvarı
orada sol tarafta gelişmiş ayarlara tıkla daha sonra gelen pencereden solda izleme var ona tıkla sonra güvenlik duvarına tıkla oradan engelli dediğin uygulamaya tekrar bak. Eğer engelliyse
Kod:
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Defender Güvenlik Duvarı\İzin verilen uygulamalar
yoluna git ve buradan uygulamaya izin ver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı