Sol Reklam

Google Play'a Karanlı Mod Geldi!

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Google Play'a Karanlı Mod Geldi!
Bir süre önce bazı özel sürümlerde test için kullanıcılara açılsa da tam olarak bütün Android sürümlerine gelmemiş olan bu koyu tema özelliği şu an itibarıyla bütün Android sürümlerinde kullanılabilir hale gelmiş durumda.

Google-Play-Store-dyad.jpg

Dünyanın en çok kullanılan ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı artan bu işletim sisteminin en büyük eksiklerinde birisi de marketinde ve genel olarak uygulamalarında koyu tema eksiğiydi. Bunu gören Google artık pek çok uygulamaya koyu tema desteği getiriyor.

Google’ın Android uygulama marketi olan ve hali hazırda milyonlarca kullanıcısı olan Google Play’a koyu tema özelliği geldi.

Daha öncesinde bu özelliğin testi için bazı telefonlara özel olarak eklenen bu koyu tema özelliği ve desteği, Google'ın yaptığı açıklamaya göre artık bütün Android sürümlerinde ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilecek. Gerek göze hoş gelen tasarımı gerekse de güç tasarrufu açısından birçok kullanıcı tarafından çok istenen bir özellikti. Şahsen ben bu koyu tema olayını seviyorum özellikle akşam olduğunda telefonu açtığımda zaman ışık görmüş tavşan gibi baka kalıyordum en azından bu koyu tema ile beraber bu durumdan kurtula biliriz.

Son düzenleme:

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Görünüş açısından güzel bir hal alıcaktır

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Karanlık tema seven arkadaşlar için olabildiğince rahatlatıcı, naif ve hoş bir güncelleme olmuş ki şahsen ben şimdiden kullanmaya başladım ;)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı