Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü GolemBey/Tilkilos/Mucosgrin Dolandırıcılığı/Plugin Paketi Hırsızlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

grimnuSS23

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

grimnuSS#9196

Elmaslar
4
Puanlar
910
Minecraft
grimnuSS
Merhaba uzun zamandır bana ve sunucuma yapılan haksızlıklar için susuyordum. Ama artık bıktım.
Bugün Golembey/ Tilkilos/ Mucosgrin isimleriyle piyasadan çekilip yeniden türeyen bi "şahıs"tan bahsedeceğim.​

4-5 Ay önce golembey ismiyle tanıştık bu arkadaşla. Youtube kanalından sunucu tanıtımı için video ve yayın satın aldım. 100tl ya da o civarda birşeydi hatırlamıyorum yalan olmasın. Daha sonrasında videoyu çektik ve birdaha yayın için sorduğum hiçbir soruya ya cevap alamadım ya da geçiştirildim.
Neyse daha sonra bu kişi premium bir leak site hesabı satın aldı. Oradaki pluginleri indirip satmaya yaymaya başladı vs vs derken yollarımız ayrıldı.
Daha sonra her 1 ay aralıklarla sözde eski arkadaşı ve ortağı, yazdığı sırada kavga ettiği için intikam arayışında rolü yaptı. Her seferinde benim berex isimli şahıstan parasını fazla fazla vererek aldığım plugin paketini benim ücretsiz kendisine vermemi, youtube kanalında yaymakla tehdit edip berexten parasını alıcağı yalanını attı. En son parasını alıp yarı yarıya vermeyi bile teklif etti. İşte kanıtları aşağıdaki gibidir.

mucos1.png
mucos2.png
yayma1.png
yayma2.png

Bunlar haricinde Golembey hesabına, yaptığı çalıntı/ crack plugin satışları konuşmaları,
Tilkilos hesabındada aynı şekilde paketi berexten satın alıcağını, önce benim ona bedava vermemi, yoksa alıp ücretsiz paylaşıcağı ile ilgili mesajlar mevcut idi. Ancak discord hesaplarını her seferinde engellediğin için bunları ekran görüntüleri mevcut değil.

Arkadaşlar ben kendi halinde takılan bi sunucu yöneticisiyim. Ama enayi yerine konmak, sürekli olarak sunucuma haksız halde saldırılması artık canımı sıktı. Bundan sonra her olayda bize yapılanı yapıcam. Konu açıcam .d yayıcam ne biliyosam ne geldiyse başıma. Bu arada hastaneden yazıyorum 1 haftadır hastanede aile bireylerimden bazılarının refakatçiliğini yapıyorum ve benim sunucumun adını google'a yazınca haksız şekilde şikayet çıkması canımı sıkıyor. Son damlalardan sonuncusu bu oldu sanırım. Yarın bu saatlerde görüşmek üzere.

Son düzenleme:

BereX

Koydum Çalışma Masasını
Yasaklandı
Sunucu Sahibi
Elmaslar
50
Puanlar
13.570
Yer
.
Paketi biz kimseyle paylaşmadik. @grimnuSS , benim adimi geçirmezsen sevinirim. Sana verdigim paket bende bile yok suan xd

Konya12345

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
85
Yer
Samsun
Bu konu ile hiçbir alakam yok ama şöyle bir yorum yapmak isterim. Para önemli değil ahlâk ve dürüstlük önemli. Sizi bu yüzden dolandırmaya çalışanları kınıyorum!

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Bize laf düşer mi? bilmiyorum ancak çocuk bu gidişle kendini küçültebileceği kadar küçültücek. Bana da milletin 100 ₺'ye yaptığı banka sistemini 350 ₺'ye yapmaya çalışmıştı.

YhadaS

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Alanya
güvenilmez adamlar zaten çok kara liste açıldı adlarına

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem

bilmemkimimben

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

IDK#0001

Elmaslar
0
Puanlar
70
Yer
Bilmem
Minecraft
Bilmem
Bu adamda MC TR nin en büyük dolandırıcılarından

Uranus Project

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Sharps#2002

Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
İzmir
Minecraft
Sharps
Tilkilos Adlı Arkadaş Kendini Pluginer Yada Başka Bişey Zannediyor Herhangi Paketlere Benim Paketim Demesi + Olarak Gidiyor Gogleden fotolar alıp diyor seni dava etcem ve arkadaşın sayesinde günlerdir aklıma geldikçe gülüyorum anı olarak ss aldım yani diceğim bu arkadaşa taviz vermessek bişey yapamaz bildiğimiz halde adam devam ediyor insanları dolandırmayı

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.243
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Şikayet edilen kişi forumumuzdan daha önce de birçok kez söz konusu dolandırıcılık olaylarından dolayı yasaklanmış birisi olup, forumumuzda aktif bir hesabı yoktur. Bu konuda da Tilkilos'un, şikayetçi olan arkadaşı dolandırdığı kesin olmasına rağmen forum olarak yapabileceğimiz hiçbir şey olmad konuyu kilitliyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı