Sol Reklam
Sağ Reklam

Gökyüzünü Ele Geçir!

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
67977

Gökyüzünü Ele Geçir!
Meafcraft'ın yaptığı korkutucu balık sizi ölüm diyarına çağırıyor. Acaba öylemi?

Yaklaşık altı yıl boyunca Viktorya dönemi hava gemisi - bir geminin ve bir balonun basit tasarımına sahip teknolojik bir mucize göklere egemen oldu, meafcraft yeni yapısının açıklamasını okuyor. Bu ufacık Viktorya dönemi hava gemisi, vahşi bir balık gemisi olan Bounty adında modern bir mucize tarafından vurulmak üzere olduğu için değişim.

"Bounty, eski ve yeni arasındaki bir çatışma hikayesini betimleyen bir yapıdır" diyor meafcraft geminin isminin mürettebatının başındaki altı milyon liraya referansta bulunduğunu! Altı milyon ne olsa? Dolar? Pound? Minecoins? Her ne kadar para birimi olursa olsun - yen olsa bile - ekip için kötü bir haber (en iyi balıkçı bile onları eve çağırdıkları dev zıpkın avlayan aslan balıklarında yakalamak için mücadele edecek olsa da).

68071

“Bu iki hava gemisi arasında bir arayışın bir tasviridir” diye açıklıyor “bir zamanlar yeni ve üstün olarak kabul edilse de eski teknolojinin sonunda eskimiş ve nihayetinde modası geçmeyeceğini” açıklıyor. Küçük zeplin ahşap ve tuval ile yapılan, Victoria dönemi hava gemileri temsil eder ve Bounty, yenilikçi steampunk teknolojisi ile yapılmış ve ne yazık ki, gerçek bir balığa dayalı, daha yeni, daha güçlü bir gemi.

Evet, normal, zeplin dışında bir boyutta bile, gerçek dünya aslan balığı korkmaya değer bir düşmandır. Sadece insanlar için zehirli ve tehlikeli olmakla kalmayıp, aynı zamanda doğal bir yırtıcı hayvanı da yoktur - yani onu durduracak hiçbir şey yoktur. Aman Tanrım. "Florida gibi birçok yer, onları kontrol etmek için bu balıklara önemli miktarda ödül bile verdi" diyor. “Proje adını bu şekilde buldum!”

68072

Bounty'yi inşa etmenin ilk adımı, ölçeği planlamaktı. Meafcraft yapının yüksekliğine, genişliğine ve uzunluğuna karar vermek için yün bloklarıkullanarak kaba bir plan yaptı ve daha sonra bu çerçevenin içine inşa edildi. Geminin kendisi büyük ölçüde metalleri temsil etmek için lekeli kil ve taş tuğlalardan, aksan olarak altın ve net tuğlalardan ve şeffaf bir görünüm vermek için vitray kanatlardan oluşuyor.

“Başta beyaz yün kullanmıştım,” diyor ustalık aracı, ancak yapının ne kadarının kanatlarla kaplandığını görünce, “gemiyi daha fazla açığa çıkarmak için” cama geçti.

68073

Bir balığın organik şeklinin düşünülmesi gereken bir zeplin mekanik şekli ile karıştırılması zorluğu da vardı. Meafcraft “En iyi planım fiziksel bir balık inşa etmek ve ardından steampunk unsurlara koymaktı” diyor. "Yapının en iddialı kısmı zeplin steampunk uygulamasıydı."

Meafcraft, balık gibi görünmek için tasarlanmış, ancak anında bir zeplin olarak tanınabilecek ve endüstriyel detayları balığa dahil etmek anlamına gelen bir şey istedi. Dikkatlice bakın, yüzgeçlerin geminin yelkenleri, ağzın ve gözlerin pencereler olduğunu ve dilinin aslında bir zıpkın tabancası olduğunu göreceksiniz. Eğer dile bakıyorsan, DUCK’ı unutma.

68074

"Ben doğal olarak bir organik kurucu değilim," meafcraft itiraf ediyor. “İyi bir görünüm elde etmek için çok karmaşık bir taslak oluşturma ve planlama yapıldı.” İç kısım karmaşık görünebilir, ancak ustalık için bu dıştan çok daha basitti. “İç inşaat ve planlama konusunda deneyimim var, ancak bir balıktan tasarlanan bir zeplin için mi? Kesinlikle bazı düşünceler aldı!”

Son ürün de buna değer, ve meafcraft kabul ediyor: "Muhtemelen elimden gelenin en iyisini!"

68075

Ödül korkunç görünebilir, ancak akılda oyuncu ile yapıldı. “Bu haritayı insanların keşfedilmesi için tasarladım” diyor melanetle “ve oyuncuların kendileri için bir anlatı yaratabileceğini umuyorum!” Öyleyse, bugün ölümcül bir balığın içini keşfetmek istersen (kim yapmaz ki?) Gezegen Minecraft'ındaki Ödül'ü kontrol edebilirsin. Tamamen ilgisiz bir konuda, Minecraft.net okuyucularının refahı için hiçbir yasal sorumluluk kabul etmez.

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Ya reis, ne diyim yani. Mükemmel konular bunlar sıkılmıyor okurken insan.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

"Meafcraft" derken neyi kastettin reis?

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Ya reis, ne diyim yani. Mükemmel konular bunlar sıkılmıyor okurken insan.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

"Meafcraft" derken neyi kastettin reis?
Bu geminin adı aslında Meafcraft fakat çoğul türden isimleride bulunmakta. Çünkü geminin içerisinde dışarısında farklı türden sürpriz yumurtalar var. Eğer haritayı indirebilirsen inceleme yaparsan ne demek istediğimi anlayabilirsin dostum. :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı