• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Goat-AH İçin Önerilerinizi Bekliyorum !!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Elmaslar
941
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Yakın zamanda ItemSpawnerLW eklentimin tüm çalışmalarını bitirdim. Aklıma yeni bir hile koruması sistemi geldi. Bu sistem içinde eklememi istediklerinizi eklmeyi düşünüyorum. Ancak yorum yapmadan şunu bilmelisiniz ki eklenti ücretli olacak. Yorumlarınızı bekliyorum.

Eklenti Detay:
İsmi Goat-AH Olarak Belirlendi

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Hile kullandığında kicklenme değilde zamanlı banlanma olsa daha iyi olabilir, komple fastplace, xray değilde huzini, jigsaw gibi hilelerin hepsini direk kapatan bir eklenti olursa daha iyi olabilir.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Elmaslar
941
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Şimdi şöyle benim mantığım şu hileyi değilde hile clientlerini engellemeyi düşünüyorum. Yani sadece normal minecraft sürümleriyle girebilecekler.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
712
Puanlar
11.620
Yer
Suriye
Yav benim tek 2 tane önerim olucak kusura bakma ama Speed Mine, Nuker, Kill aura bunlar kapalı olsun benim için yeter :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı