Reklam Global Nomad Online || 1.15.2 ||Türkiye'nin En Zor Sunucusu - Düşük Ping - 13 Farklı Rank - Gelişmiş Hile Koruması - İlgili Yönetim | mc.gnomc.com

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Sunucu IP Adresi
mc.gnomc.com
Sunucu Sürümü
1.15
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival,Hayatta kalma
Zorluk Seviyesi
Zor
1.png

biz kimiz.png

3.png

1.png

2.png

3.png

Güncelleme : Artık her 60 dakika oyunda kaldığınızda Coin ATM hesabınıza 1000 coin yatırılıyor.

7.png

Tamamen el yapımı yapılarımız.

spawn11.png

spawn22.png

spawn33.png

orman11.png

orman22.png

orman33.png

Beta sürümünden çıktık.Tamamen sizler için hizmet vermeye son gaz devam ediyoruz.

Ekler

Son düzenleme:

End3r YT

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
85
Steam
thq1Ky { - One Tap - }
Discord
Taha Kaya#8199
Minecraft
Fatelyw
Çok sevdiğim renk yeşil olduğu için konu tasarımı ayrı dikkatimi çekti çok başarılı ama bilgilendirme yazıları biraz büyütülebilir . Onun dışında güzel başarılar dilerim

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Çok sevdiğim renk yeşil olduğu için konu tasarımı ayrı dikkatimi çekti çok başarılı ama bilgilendirme yazıları biraz büyütülebilir . Onun dışında güzel başarılar dilerim
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.Asıl fotoğraflar 8K olarak yapıldı fakat forum büyük boyutlu dosya kabul etmediği için küçültme yapıldı.Fakat hemen bu durumla ilgileniyoruz.

Freech

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4
Steam
WolwerinTEAM
Discord
Freech#5665
Minecraft
SC_Freech
Konu tasarımınız çok hoş olmuş. Sunucu haritası da bı hayli mükemmel. Sistemleri söylememe bile gerek yok. 16 Mayısı sabırsızlıkla bekliyorum 😇😇. Başarılar dilerim...

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Konu tasarımınız çok hoş olmuş. Sunucu haritası da bı hayli mükemmel. Sistemleri söylememe bile gerek yok. 16 Mayısı sabırsızlıkla bekliyorum 😇😇. Başarılar dilerim...
Değerli cevabınız için çok teşekkürler.Aramıza katılmanızdan mutluluk duyarız :))

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
En iyi cevaplar
46
Elmaslar
9.276
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur#0001
Minecraft
Yigit20
Şu son zamanlarda gördüğüm en iyi hayatta kalma sunucularından birisi olabilir ki gerçekten de son derece kaliteli ve başarılı bir sunucu olmuş. Gerek doğa temalı konu tasarımıyla gerekse de tamamen kendine has olan özgün sistem ve haritalarıyla gönüllerimizi fetheden bir sunucu olmuş ki yani gerçekten helal olsun. Sunucuyu hiç ummadığım kadar beğendim ve açılış gününü de iple çekiyor olacağım. Sunucuya da geleceğim 💓

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Şu son zamanlarda gördüğüm en iyi hayatta kalma sunucularından birisi olabilir ki gerçekten de son derece kaliteli ve başarılı bir sunucu olmuş. Gerek doğa temalı konu tasarımıyla gerekse de tamamen kendine has olan özgün sistem ve haritalarıyla gönüllerimizi fetheden bir sunucu olmuş ki yani gerçekten helal olsun. Sunucuyu hiç ummadığım kadar beğendim ve açılış gününü de iple çekiyor olacağım. Sunucuya da geleceğim 💓
Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Bu tarz yorumlar görmek yaptığımız işi daha çok sevmemizi sağlıyor.Çok çok teşekkürler ^^

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
İçerik Yöneticisi
En iyi cevaplar
46
Elmaslar
9.276
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur#0001
Minecraft
Yigit20

Sunucuya daha önceden geleceğimi belirtmiştim ama tekrardan bildirim gelmiş ki halen açılış gününü iple çekiyorum ve sadece 5 gün kaldı ☺

Sooply

...kendimize tapıyoruz, tanrılara değil.
Premium
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.785
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
Sunucunun 1.12.x olmasının bir sebebi var mı

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Deneme amaçlı sunucu sistemlerimizden bir tanesinin anlatımını çektik.Umarım beğenirsiniz.
Sunucunun 1.12.x olmasının bir sebebi var mı
Hayatta kalma,1.12 ile daha eğlenceli oluyor bize göre. Build yaparken blok çeşitliliğinden dolayı işimiz kolaylaştı .Ayrıyeten kendi yazmış olduğum 2 plugin 1.12 de çalışacak şekilde yapıldı.

Sooply

Premium
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.785
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
Deneme amaçlı sunucu sistemlerimizden bir tanesinin anlatımını çektik.Umarım beğenirsiniz.

Hayatta kalma,1.12 ile daha eğlenceli oluyor bize göre. Build yaparken blok çeşitliliğinden dolayı işimiz kolaylaştı .Ayrıyeten kendi yazmış olduğum 2 plugin 1.12 de çalışacak şekilde yapıldı.
1.16 çıkmak üzere. 1.12 survival bence pek yakışmaz.

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
1.16 çıkmak üzere. 1.12 survival bence pek yakışmaz.
Sunucu içinde olan pluginin %20sinde 1.15.x desteği yok. İstisasız her gün kontrol ediyorum her bir pluginin desteklediği sürümü güncelleme var mı diye .

Sooply

Premium
En iyi cevaplar
7
Elmaslar
1.785
Discord
Sooply#7999
Minecraft
Sooplys
Sunucu içinde olan pluginin %20sinde 1.15.x desteği yok. İstisasız her gün kontrol ediyorum her bir pluginin desteklediği sürümü güncelleme var mı diye .
Hadi diyelim yok, keşke 1.14.4 yapsaydınız. Yeni köylülerle oynamak çok zevkli olurdu. Son sürüm sunucu açan bir sürü survival sunucusu var. En azından siz 1.8 yerine 1.12 açıyorsunuz. Neyse siz bilirsiniz. Cevapladığınız için teşekkürler ^^.

HzMablung

mc.gnomc.com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
77
Discord
HzMablung#3856
Minecraft
HzMablung
Hadi diyelim yok, keşke 1.14.4 yapsaydınız. Yeni köylülerle oynamak çok zevkli olurdu. Son sürüm sunucu açan bir sürü survival sunucusu var. En azından siz 1.8 yerine 1.12 açıyorsunuz. Neyse siz bilirsiniz. Cevapladığınız için teşekkürler ^^.
Biz garanti ediyoruz zevk olarak asla eksik kalır yanımız yok.Zirveye doğru uzun bir yolculuğumuz var ^^ Yol uzun ama hedef belli :D

Yukarı Alt