• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Skript Paylaşımı Gizlilik Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LokumBonfile

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
1.990
Gizlilik Skripti
Ne işe yarar?:
/gizlilik ac/kapat yazarak oyuncuların yaptığı kural dışı ihlalleri gözleyebilirsiniz.
Vanish gibi fakat burada görünebilirsiniz ve başka bir oyuncu olursunuz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
Şimdide kod:

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!
İstediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz katıldı mesajını kendi sunucunuza göre yapın, adı değiştirebilirsiniz.
Essentials ve GroupManager Plugini gerekir.

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Yasaklandı
Elmaslar
2.033
Puanlar
0
Minecraft
Benim yorumuma göre gereksiz bir skript fakat
emeğine eline sağlık. iyi forumlar

nexi

nexi is the best!
Elmaslar
1.196
Puanlar
11.075
Yer
Samsun
zor bir skript değil ancak bunu yapamayanda var emek olduğu için paylaştığın için teşekkürler!

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Açıkcası bana göre gereksiz olmuş. Bunu yapan bir sürü eklenti var. Hem de bu skript tam olarak gizlilik sağlamaz. Eğer sunucunda nametagedit var ise hem tabda hem de hologram name'de ismin değişmiyor. Ayrıca "set the player's display name" kullanmak varken neden gidipte essentials kullandınız anlam veremedim.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
hocam test amaçlı aldım komutlarda değişimde sıkıntı yok ama nametag eklentısını kullandıgımız ıcın nıck değişmiyor.E sunucunun oyuncularıda kurucu admın mod rehberı nıckınden bılır .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı