Sol Reklam
Sağ Reklam

Gereksiz kişilikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
Forumda açılan konu hakkında eleştiri yapılabilir ama kural ihlali olursa yetkililer gereğini yapar veya görmediklerini düşünüyor isen rapor edebilirsin ama bu kadar alınmamanı öneririm forumdaki bilgili üyeler yardımcı olmak amaçlı sana eleştiri yapmış olabilirler bunu yanlış anlayıp anlamamak sana kalmış fakat ağrına giden bir yazı olduysa "Rapor Et" diye bir yer yapmışlar değil mi? rahatlıkla ordan rapor edebilirsin eğer kural ihlali yapıldıysa yetkililer gereğini yapar "Gereksiz" dediğin insanların bile foruma ne tür katkıları olduğunu da unutma kimin bu foruma gerekli olup olmadığını sen yargılayamazsın burası çoğu kişi için bir aile ortamı kısacası rahatsız olduğun eleştirileri rapor edebilirsin kural ihlali olduğunu düşünüyorsan tabi her eleştiriyi rapor edersin şimdi felan sıkıntı olur sonra senin için yetkililer gereğini yapar merak etme hadi iyi forumlar.
Sen mevzuyu çok yanlış anlamışsın dostum :)

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Böyle kişilerin eleştirilerini takma. 2 sebeple eleştirirsin; ya karşındaki kişiyi yerden yere vurmak için, ya da karşındaki kişi hatalarını düzeltsin diye. Eğer bunu yapıyorsa, karşındaki kişiyi yerden yere vurmak istiyordur. Takmayacaksın.

Anladım derdini. Bir şey demeyeceğim konu farklı yerlere sapacak çünkü...
Bir derdim yok. Forumda farklı yorumlar yapıyorsun, başka yerde başkasın diyorum. Sen kendine dert yan bence

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Sen mevzuyu çok yanlış anlamışsın dostum :)

Merhaba arkadaşlar Forumda yeniyim ve Photoshop çalışmaları paylaşıyorum ve diğer arkadaşların paylaşımlarınada göz attığımda yorumlarında şöle birşey farkettim Forumda gereksiz Egoist kişiliğe sahip insanlar var bu yazımda kimleri kastettiğimi kendileri anlamış sayıyorum. İnsanları aşşağılayacak eleştiriler yerine yardımcı olmaya çalışabilirsiniz.

Benim yazdıklarımla kendi yazdıklarını düzgün bir şekilde oku mevzuyu yanlış anlayan ben miyim sen misin anlarsın.

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
Benim yazdıklarımla kendi yazdıklarını düzgün bir şekilde oku mevzuyu yanlış anlayan ben miyim sen misin anlarsın.
Kastettiğim yorumlarda Report üzerine birşey yapılamaz, ben anladım merak etme sen anlamamışsın.

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
Merhaba arkadaşlar Forumda yeniyim ve Photoshop çalışmaları paylaşıyorum ve diğer arkadaşların paylaşımlarınada göz attığımda yorumlarında şöle birşey farkettim Forumda gereksiz Egoist kişiliğe sahip insanlar var bu yazımda kimleri kastettiğimi kendileri anlamış sayıyorum. İnsanları aşşağılayacak eleştiriler yerine yardımcı olmaya çalışabilirsiniz.
Olumlu veya olumsuz yorumları hazmedemediğin sürece başarılı olamazsın.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Kastettiğim yorumlarda Report üzerine birşey yapılamaz, ben anladım merak etme sen anlamamışsın.

Demek istediğimi anlamıyorsun şimdi senin dediğin doğru düzgün eleştiri yapmayan egoist kişiler benim sana anlatmak istediğim de şu eğer yaptıkları eleştirilerde kural ihlali varsa bak altını çiziyorum rapor et ama normal eleştiri yapılıyorsa takmayacaksın herkes gibi.

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Mufugo#2722

Elmaslar
90
Puanlar
13.470
Yorumları çok okumadım ama şunu belirteyim,

Herkes yorum yapmakta ve eleştirmekte özgür fakat belli bir seviyede.

Örneğin ben olumlu veya olumsuz eleştiriye her daim açığım fakat bunu nedeniyle belirtmek.

Bunun yerine: "Berbat, iğrenç, midem bulandı"
Bu daha iyi: "Çok hoş görünmüyor açıkçası, eğer kendinizi bu alanda geliştirirseniz eminim ki daha iyi şeyler de çıkacaktır."

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
@BeratSeyfettin ben anlatamadım sana ama umarım bu arkadaşlar anlatabilmişlerdir. iyi forumlar.

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
Yorumları çok okumadım ama şunu belirteyim,

Herkes yorum yapmakta ve eleştirmekte özgür fakat belli bir seviyede.

Örneğin ben olumlu veya olumsuz eleştiriye her daim açığım fakat bunu nedeniyle belirtmek.

Bunun yerine: "Berbat, iğrenç, midem bulandı"
Bu daha iyi: "Çok hoş görünmüyor açıkçası, eğer kendinizi bu alanda geliştirirseniz eminim ki daha iyi şeyler de çıkacaktır."
Bende bunu kastediyorum dostum :)

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Heh, Factions sunucun vardı değil mi moruk?

İmalı paylaşım yapmak yerine açık açık söyleseniz de o arkadaşlar kendilerini düzeltse.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Diğer forumlara göre bu forum insanlara bence daha samimi geliyor. Çoğu kişi ise konular hakkında yorum yazdığında egoistlik gibi gözükebiliyor. Bazı mesajlar size ''egoist'' gibi gelmiş olabilir. Ben forumda çok ego taşıyan insan olduğunu sanmıyorum.​

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Eleştiri kötü bir şey değil. Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle inceleme işidir. Eğer yaptığımız hata ise eleştirmeyiz. Ayrıca aşağılayacak şekilde eleştirdiğimizi nereden çıkardın?
Eleştiri yapacak kişinin o konuda çalışmaları ve o konuda çaba sarf etmesi gerekir. Eğer herkes beğenisine göre eleştiri yaparsa o eleştiri eleştiri olmaktan çon aşağılama ya da yükseltmeye girer. İşinin ehli insanın yapacağı eleştiri daha çok alanı ya da çalışmaları yönünde olacağından karşı tarafın ve kendisinin gelişmesini sağlar. İşte bu yüzden biz millet olarak eleştiriyi severiz. Ancak bir türlü yapamayız. @BeratSeyfettin kimi neye göre yargılıyorsun bilmem ve karışmam ancak duygular görecelidir. Özellikle de şahsi meseleler de. İnsanlar kendilerini hep haklı olarak görür ve haklı görünmek isterler. Farklı insanlara aldanıp fikir yapını değiştirmek yerine özgün fikirlerle özgün yaklaşımlarla konu açman dileğiyle. İyi forumlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı