Sol Reklam
Sağ Reklam

Gereksiz kişilikler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
Merhaba arkadaşlar Forumda yeniyim ve Photoshop çalışmaları paylaşıyorum ve diğer arkadaşların paylaşımlarınada göz attığımda yorumlarında şöle birşey farkettim Forumda gereksiz Egoist kişiliğe sahip insanlar var bu yazımda kimleri kastettiğimi kendileri anlamış sayıyorum. İnsanları aşşağılayacak eleştiriler yerine yardımcı olmaya çalışabilirsiniz.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Screenshot_1.png

Vaziyet aldım krşm

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
:'D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Vaziyet alması gereken kişi sen değilsin ama onlarında çok sürmeden benimseyeceğine inanıyorum xd
Ben alındım ya :(

S

sooply

Ziyaretçi
Eleştiri kötü bir şey değil. Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle inceleme işidir. Eğer yaptığımız hata ise eleştirmeyiz. Ayrıca aşağılayacak şekilde eleştirdiğimizi nereden çıkardın?

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
Eleştiri kötü bir şey değil. Bir insanı, bir konuyu, bir yapıtı, doğru ve yanlış yönlerini bulup göstermek ereğiyle inceleme işidir. Eğer yaptığımız hata ise eleştirmeyiz. Ayrıca aşağılayacak şekilde eleştirdiğimizi nereden çıkardın?
Eleştirininde bir adabı olduğunu düşünüyorum. -_-
Ayrıca şunuda belirteyim bu yazımda benim değil diğer arkadaşların paylaşımlarındaki yorumlardan esinlenildi.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Sen de bir şeyleri ifade etme sorunu var bence. Discorddan da bi moruq falan hareketleri yaptın garipti yani.

S

sooply

Ziyaretçi
Eleştirininde bir adabı olduğunu düşünüyorum. -_-
Ayrıca şunuda belirteyim bu yazımda benim değil diğer arkadaşların paylaşımlarındaki yorumlardan esinlenildi.

Bir ekran görüntüsü atar mısın örnek olarak?

Sen de bir şeyleri ifade etme sorunu var bence. Discorddan da bi moruq falan hareketleri yaptın garipti yani.

Attığın mesajdan bir şey anlamamam normal mi :D

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin
İsimleri vermek istemiyorum fakat kastettiğim şey öle bir yorum yapılıyorki insan yorumun için teşekkürler derken bile yazım hatam varmı die kontrol ediyor. Paylaşılan konu dışı açık arar gibi eleştiri yapılıyor.

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Kanka ben onlara kıskanan diyorum :'D

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

Attığın mesajdan bir şey anlamamam normal mi :D
Screenshot_3.png

Gerçek kişiliğinle sohbet etmek isterdim. Bi garipsin diyorum. Orada farklı burada farklı.

BeratSeyfettin

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
34
Puanlar
2.020
Yer
Ankara
Minecraft
BeratSeyfettin

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Forumda açılan konu hakkında eleştiri yapılabilir ama kural ihlali olursa yetkililer gereğini yapar veya görmediklerini düşünüyor isen rapor edebilirsin ama bu kadar alınmamanı öneririm forumdaki bilgili üyeler yardımcı olmak amaçlı sana eleştiri yapmış olabilirler bunu yanlış anlayıp anlamamak sana kalmış fakat ağrına giden bir yazı olduysa "Rapor Et" diye bir yer yapmışlar değil mi? rahatlıkla ordan rapor edebilirsin eğer kural ihlali yapıldıysa yetkililer gereğini yapar "Gereksiz" dediğin insanların bile foruma ne tür katkıları olduğunu da unutma kimin bu foruma gerekli olup olmadığını sen yargılayamazsın burası çoğu kişi için bir aile ortamı kısacası rahatsız olduğun eleştirileri rapor edebilirsin kural ihlali olduğunu düşünüyorsan tabi her eleştiriyi rapor edersin şimdi felan sıkıntı olur sonra senin için yetkililer gereğini yapar merak etme hadi iyi forumlar.

S

sooply

Ziyaretçi
İsimleri vermek istemiyorum fakat kastettiğim şey öle bir yorum yapılıyorki insan yorumun için teşekkürler derken bile yazım hatam varmı die kontrol ediyor. Paylaşılan konu dışı açık arar gibi eleştiri yapılıyor.

Böyle kişilerin eleştirilerini takma. 2 sebeple eleştirirsin; ya karşındaki kişiyi yerden yere vurmak için, ya da karşındaki kişi hatalarını düzeltsin diye. Eğer bunu yapıyorsa, karşındaki kişiyi yerden yere vurmak istiyordur. Takmayacaksın.

Eki Görüntüle 52559
Gerçek kişiliğinle sohbet etmek isterdim. Bi garipsin diyorum. Orada farklı burada farklı.

Anladım derdini. Bir şey demeyeceğim konu farklı yerlere sapacak çünkü...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı