• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Gerçek Hayatın Önemi | Köy Hayatı

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

ciftsureryigit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
69
Puanlar
190
Discord
ciftsureryigit#8103
Minecraft
TrojanTitan
Merhaba Değerli Mc-Tr üyeleri Bazı Yaşı Küçük olan ve internete bağlı kardeşlerim için konuşmak istiyorum Bugün Sabah 11 den Akşam 11'e kadar Gezimi Anlatacağım Ve Teknolojinin zararlarını öğreniceksiniz.

-Öncelikle Bu Yalan Dünyada Hayatınızı Yaşayın demek istiyorum.

Bende Günde Saatlerce Bilgisayarla Telefonla oynuyordum Eğleniyordum Taa ki Bu güne Kadar.

Oyunlara Harcadığınız Zamanı Gerçek Hayata Harcasak Bir sürü şey Edebiliriz.

NEYSE BAŞLAYALIM ANLATMAYA

Öncelikle Şehirde Yaşamama Rahmen bugün Köye Gittiğimde Nefesim Açıldı Sessiz Sakin Huzurlu Ne Araba sesi var Ne Kavga

Misafirliğe Gittiğimizde Hayatımda ilk Defa Aşık Oldum Diyebilirim Demek Neymiş Herşey Teknoloji Bilgisayarla olmuyormuş Yaşım Küçük Olmasına Rahmen Ve Bir Gün Gezmemle Gerçek Hayatı Oyundan Daha Çok Sevdim bu konu oyuna çok bağımlı olanlar içindir.

Yanlış Yere Açtıysam Konuyu Taşırmısınız?

Bu Arada Yaşım: 14

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.096
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Eh tabii. Biz insanlar dünyayı betonlaştırdık. Dünyada huzuru ve rahatlığı bozduk. Köy hayatını hiç görmedim ama daha üstün yaşam gibi geliyor.

Yukarı