Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MBPresent

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

дфтпук44#7352

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
MBPresent
Neden Anarşi Sunucusu ?
Lütfen bilgisizlikten olduğunu sanmayın, eski projelerimize göz atabilirsiniz. Anarşi düşüncesi ilk başta oyuncu olarak çok hoşuma gitti ve 2b2t sunucusuna girmeyi düşündüm ve şansımı denedim uzunca bir süre bekledikten sonra restart geldi ve restartdan sonra sunucuya girmiştim. Spawndan uzaklaşmaya çalışırken oyundan attı ve tekrar girmeye çalışmadım bile çünkü 20£ bağış yapmasam oyunda barınamazdım bile. O yüzden Türk sunucuları test ettim ve fark ettim ki tam anlamıyla sorunsuz bir sunucu yoktu. Ben de bu sebepten arkadaşıma danıştım ve bu noktadayız.

Anarşi Oyun Tipi Nedir
Oyuncuların yönetim kadar güçlü olduğu, kuralları en güçlü oyuncuların belirlediği bir oyun türüdür. Vanilla oyun deneyimine ekstra özellikler ekleyerek sizlere sunduğumuz bu oyunda siz de erkenden güçlenmeye başlayarak oyun içerisindeki en güçlü takıma sahip olabilirsiniz. Anarşinin tek bir kuralı var, o da kural olmamasıdır. Yapmanızı istemediğimiz bazı şeyleri sunucuda engelledik ancak bir şekilde bu engeli geçerseniz, bir kural yok. İstediğinizi yapabilirsiniz, istediğiniz gibi eğlenebilir ve sunucunun hakimiyetini elde edebilirsiniz!

Hile Serbes mi ?
HER TÜRLÜ HİLE SERBES

Girişte Bekle Sırası Varmı ?
Evet girişte bekleme sırası vardır ama optimizasyon için oyun içinde değil sunucuya bağlanılıyorda beklersiniz sunucumuz sınırsız slotludur. GİRMENİZ EN FAZLA 10 SANİYE SÜRER

Ban Yeme Şansımız Var Mı ?
Sunucuda kural olmadığı için hiçbir şekilde ban yeme şansınız yok!

Durmadan küfür eden kişilere ne yapacağız ?
/sustur komutu ile istediğiniz kişi susturabilirsiniz. Bu şekilde susturduğunuz kişinin mesajları sohbetinizi kirletmeyecek.

Lag ve Chunklar hızlı yükleniyor mu?
Lag olmaması için elimizden gelen her şeyi yaptık güçlü bir makineye kurulduk ve oyun içi optimizasyon yaptık. Harita oyun sırasında performans kaybına uğratmasın diye de önceden 10.000*10.000 blokluk (390.625 Chunk) bir alanı önceden oluşturduk.

SORABİLİCEĞİNİZİ DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ SORULARIN SONUNA GELDİK

Sunucunun özellikleri

RAM > 64
GB

İşlemci > intel i9 9900k

Saklama alanı > 750 GB SSD

Lokasyon > Türkiye

İp adresi >
play.craftaletr.com

Sunucumuzda ki Ünlü Yapılar
KUDA-Shaders-Mod-2-1200x900.png

cNfprRz.jpg

maxresdefault (1).jpg

6m35hyp6xcz21.jpg

7Tjko.jpg

SÜRÜM

1.12.2

İP

1s3t.chickenkiller.com

Son düzenleme:
T

Tusserte

Ziyaretçi
Merhaba, forum kuralları gereği sunucu tanıtımınızı yapmak için konunuza 5 görsel eklemeniz gerekmektedir, eğer gereken şartlar sağlanmaz ise konunuz 24 saat içinde arşive taşınacaktır.

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
Konu tasarımı eklenebilir mapler değişmesi lazım

ChampCem

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Champcem#1704

Elmaslar
44
Puanlar
0
Minecraft
ChampCem

upwarda

ardaw işte :p
Elmaslar
19
Puanlar
13.420
Yer
Türkiye, Tekirdağ
Minecraft
ensoulsharp
Konu tasarımı gerekli ve düzgün bir Türkçe kullanırsanız daha fazla oyuncuyu çekebilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ciddi anlamda Anarşi ruhunu iliklerine kadar yaşamak isteyen oyuncular açısından oldukça güzel sunucu ki herkese de burayı öneriyorum ?

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Sunucu adı hoşuma gitti. ? Spawn neden var?

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı geliştirilmeli. Başarılar dilerim <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı