Sol Reklam

İnceleme Gelmiş Geçmiş En Popüler Ayrıca En İyi Netflix Dizileri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

yeni_logo.png

Merhabalar ben Yiğit, bu gün sizlere gelmiş geçmiş en iyi Netflix dizilerinden bahsediceğim.
Umarım konumu beğenirsiniz teşekkürler.

1 - La casa de papel
Öncelikle Netflix'in en çok izlenen dizisidir. Ama dizinin tamamı televizyon kanalında oynamıştı. Daha sonradan dizi bittikten sonra Netflix bu dizi yarı yolda kalamaz dedi.
Sonra diziyi satın aldı. Aslında dizi 15 bölümdü Netflix diziyi 2 sezon'a dönüştürdü. 1. Sezon'u 9 bölüm 2. Sezon'u 6 bölüm'e çevirdi.
2019 yılında ise 3. sezon başlıyacak yeni soygunlar olucak. Şunuda söylemeliyiz ki 3. Sezon'da dizimize İstanbul karakteri geliyor. Bu bilgi kesin doğrudur.
Oyuncumuzun ismini merak eden var ise Nesrin Cavadzade azerbaycan doğumlu türk oyuncudur. Daha önceden çok türk dizisinde oynamışlığı var örneğin ;
Bizim Hikaye, Son Mektup, Kış Güneşi gibi dizilerde oynadı. Şunu da söylemeden olmaz daha önceden bir İspanyol dizisinde oynamıştı.

913389.jpg

2 - Stranger Thins
Netflix'in özel dizisi olan Stranger Things, seçtiği 80'ler dönemini muhteşem bir şekilde yansıtıyor. Başarılı makyaj, oyunculuklar, görsel efekt olarak izlenmeyi hak ediyor.
Dizi 2 sezondan oluşmaktadır toplam 17 bölümdür. 3. sezon'u 2019'da geliyor.

thumb-1920-726772.jpg

3 - Ölmek İçin 13 Sebep
17 yaşındaki lise öğrencisi Hannah Baker intihar etmiştir. Lisenin parlak öğrencilerinden Clay Jensen bir süre sonra kapısının önünde bir kutu bulur. Bu kutuda eski kasetler vardır. Hannah'ın sesiyle kaydedilen bu kasetler onu ölüme adım adım götüren sebepleri sıralamaktadır.
Dizi 2 sezondan oluşmaktadır toplam 26 bölümdür. 3. sezonu 2019'da gelicektir.

545357.jpg

4 - The End of the F***ing World
Öncelikle diziyi 1 günde film gibi bitirebilirsiniz. Dizi 1 sezon 8 bölümden oluşmaktadır. Bütün bölümler 20 dakikadır.
Dizinin 2. sezonu gelmesi beklenmiyor.

wp2398064.jpg

Fradue

Grafik Tasarımcısı
Yasaklandı
Elmaslar
256
Puanlar
13.845
Yer
Türkiye
Minecraft
Syttos
Netflix dizileri güzel oluyor. Hatta 2. ve 3. sıradaki dizileri izlemeyi düşünüyorum. Ayrıca konuya daha fazla dizi eklesen çok iyi olurdu. "Gelmiş geçmiş" deyip de 3 dizi koyman biraz bayat kalmış.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Netflix dizileri güzel oluyor. Hatta 2. ve 3. sıradaki dizileri izlemeyi düşünüyorum. Ayrıca konuya daha fazla dizi eklesen çok iyi olurdu. "Gelmiş geçmiş" deyip de 3 dizi koyman biraz bayat kalmış.

Evet biliyorum yakında devamını ekliyeceğim güzel yorumun için teşekkür ederim.

BerhanTahaDemir

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
7
Puanlar
0
Stranger things,13 reasons to die,The end of the fucking world adamdır hacı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı