Sol Reklam

Skript Paylaşımı Geliştirilebilir Item Spawner | KSP Spawner |Tüm Minecraft Itemlerini Destekler!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Skript Güzel Fakat Yükseltme Menüsü Saçma Geldi, Ve Spawner Verirken 1 5 Yazmak Yerine İstediği Levele Göre Verse Bence Daha İyi Tebrikler.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Skript kolay ve lag yapacaktır diye umuyorum. Bunu söylememin sebebi 'setblock' ile spawner skripti yapmak lag yapacağına inanıyorum ve bunu denedim, gördüm.
SetBlock ile yapılan skriptlerden insanlar pişman.
İyi Forumlar!

ome2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
Yer
Ottomanmc.com
Ellerine Sağlık Mükemmel ötesi olmuş <3

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Bir skript e gui ekleyince o skript diyer item sp sk lerinden dahamı iyi oluyor anlamadım. Yaptıgınız tüm özellikler saten yapılmıs. Level attırma, Spawner sahibi vb. Farklılık ne burda "gui" mi sadece ?

Evet ama onların hepsi ücretli, ben bu skript'i tamamen ücretsiz bir şekilde yazdım ve paylaştım.
Ayrıca bu skript'in 2. sürümü 1.sürümü geçen sene çıktı ve o sürüm'ün çıktığı zaman "Level attırma, Spawner sahibi" gibi şeyler daha kodlanmaya başlamamıştı bile...

Ücretsiz paylaşlılan diğer skriptlerde ise "Level attırma, Spawner " veya gui yok.

Ben bu skript'i ücretsiz bir şekilde paylaşmak için yazdım...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Skript kolay ve lag yapacaktır diye umuyorum. Bunu söylememin sebebi 'setblock' ile spawner skripti yapmak lag yapacağına inanıyorum ve bunu denedim, gördüm.
SetBlock ile yapılan skriptlerden insanlar pişman.
İyi Forumlar!
Ben daha kimsenin pişman olduğunu görmedim.

Setblock, minecraft'ın orijinal spawner larını meta datası değiştirerek yapılmasını sağlıyor
1534685417097.png
eğer notch'un yazmış olduğu orijinal spawner'lar lagg yapıyor ise bu benim skript'imin suçu değildir.

Ve mesajınızda neden lagg yapacağına dair somut bir kanıt belirmemişsiniz, bu kötülemeye giriyor bunu unutmayın, umarım bu mesajı okuduktan sonra, ücretsiz paylaşılan bi skript ile benim skript'imi karşılaştırır CPU ve RAM kullanımını'nın somut bir kanıtını atarsınız.

Lütfen bu skript'i ücretsiz bir şekilde yapıp paylaştığımı unutmayın... İyi forumlar!

Son düzenleme:

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Evet ama onların hepsi ücretli, ben bu skript'i tamamen ücretsiz bir şekilde yazdım ve paylaştım.
Ayrıca bu skript'in 2. sürümü 1.sürümü geçen sene çıktı ve o sürüm'ün çıktığı zaman "Level attırma, Spawner sahibi" gibi şeyler daha kodlanmaya başlamamıştı bile...

Ücretsiz paylaşlılan diğer skriptlerde ise "Level attırma, Spawner " veya gui yok.

Ben bu skript'i ücretsiz bir şekilde paylaşmak için yazdım...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben daha kimsenin pişman olduğunu görmedim.

Setblock, minecraft'ın orijinal spawner larını meta datası değiştirerek yapılmasını sağlıyor
Eki Görüntüle 40498eğer notch'un yazmış olduğu orijinal spawner'lar lagg yapıyor ise bu benim skript'imin suçu değildir.

Ve mesajınızda neden lagg yapacağına dair somut bir kanıt belirmemişsiniz, bu kötülemeye giriyor bunu unutmayın, umarım bu mesajı okuduktan sonra, ücretsiz paylaşılan bi skript ile benim skript'imi karşılaştırır CPU ve RAM kullanımını'nın somut bir kanıtını atarsınız.

Lütfen bu skript'i ücretsiz bir şekilde yapıp paylaştığımı unutmayın... İyi forumlar!

İşte bu mesaj beni üzdü. Bu sefer düzgün ve bilgilendirici bir mesaj yazıcam.

Öncelikle minecraftta itemspawner diye bir olay yoktur. Bunu biz illegal yollardan (setblock, nbt vb.) yapıyoruz. Burada önemli olan nokta spawnerların nasıl oluşturulduğudur. Senin skriptin ya da başkasının skripti farketmez. NBT kullanmadığın sürece tüm spawner plugin / skriptleri lag yapacaktır.

Şimdi gelelim en başından beri konuna mesaj atıp çeşitli nedenlerden dolayı silinen mesajlarımın tekrarına.

Skriptinin diğerlerinden tek farkı addonlarla uğraşmış olup menü işini biraz daha abartman. Bunun dışında hiçbir artısı ya da ekstrası yok. Bunların haricinde insanlara yanlış bilgi veriyorsun.

j6p1kL.png

Burada belirttiğin özellik hem benim sattığım eklentide hem de piyasadaki tüm skriptlerde var. Bu birinci olay. Buradaki ikinci şey ise. Skript ile eklenti arasında ki farkı bilmeden yanlış kıyaslama yapman. Benim sunduğum hizmet eklentidir. Ve skriptin benim eklentimin yanından şuanlık geçemiyor. En azından bu farklı dediğin özellikle.

2aqNX2.png

Az önce yukarıda da söylediğim gibi. Skriptin orjinal minecraft spawnerini kullanmıyor. Kullanmadığı için de daha FAZLA lag yapıyor.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu

İşte bu mesaj beni üzdü. Bu sefer düzgün ve bilgilendirici bir mesaj yazıcam.

Öncelikle minecraftta itemspawner diye bir olay yoktur. Bunu biz illegal yollardan (setblock, nbt vb.) yapıyoruz. Burada önemli olan nokta spawnerların nasıl oluşturulduğudur. Senin skriptin ya da başkasının skripti farketmez. NBT kullanmadığın sürece tüm spawner plugin / skriptleri lag yapacaktır.

Şimdi gelelim en başından beri konuna mesaj atıp çeşitli nedenlerden dolayı silinen mesajlarımın tekrarına.

Skriptinin diğerlerinden tek farkı addonlarla uğraşmış olup menü işini biraz daha abartman. Bunun dışında hiçbir artısı ya da ekstrası yok. Bunların haricinde insanlara yanlış bilgi veriyorsun.

j6p1kL.png

Burada belirttiğin özellik hem benim sattığım eklentide hem de piyasadaki tüm skriptlerde var. Bu birinci olay. Buradaki ikinci şey ise. Skript ile eklenti arasında ki farkı bilmeden yanlış kıyaslama yapman. Benim sunduğum hizmet eklentidir. Ve skriptin benim eklentimin yanından şuanlık geçemiyor. En azından bu farklı dediğin özellikle.

2aqNX2.png

Az önce yukarıda da söylediğim gibi. Skriptin orjinal minecraft spawnerini kullanmıyor. Kullanmadığı için de daha FAZLA lag yapıyor.
Burada belirttiğin özellik hem benim sattığım eklentide hem de piyasadaki tüm skriptlerde var

-Evet teknik olarak piyasadaki birçok skript yüzlerce kez copy paste yapılarak itemleri destekler, Fakat skript kaç satır olur ?
-20bin?
-Evet baya bi uzun olucaktır, Benim skriptim hali hazırda tüm itemleri destekliyor.

- buna cevap verebilmek için Wikiden yardım almam gerekicek

Kaynak

Normal bir mob_spawner'ın datasına inceleyecek olursak:

"SpawnData" adında bir kısım var, bu kısıma her türlü mob veya entity yazılabiliyor.
ve spawner bu türde entity veya mob spawnlıyor.

benim spawner'ım bit ItemStack spawnlıyor, ki buda bir tür entity sayılıyor (birazcık araştırarak bulabilirsiniz).

kısacası, benim kullandığım sistem minecaft'ın orijinal spawnerlarını kullanıyor.

Ve tekrar söyleyeceğim Bu ücretsiz bir hizmet, Bir plugini geçmesini beklemiyorum.

Son olarak, mesajımı yanlış anladığını düşünüyorum
1534704037202.png

ilk olarak senin eklentin olduğundan haberim bile yok ve senin eklentine laf etmedim

Burda "Evet ama" dediğim şey
1534704095193.png

sorunun cevabı değil!

Benim burda evet dediğim şey:
ikinci sorusu
1534704127247.png

yani tek farklılık gui'mi

zaten mesajımın kalanında tek farklılığın gui olmadığını belirttim.

Ücretsiz level atlattırma skripti yok arkadaşlar, uzun uzun aradım ve bulamadım. Varsa lütfen söyleyin bende bileyim!
Ücretsiz Her Item'ın spawner'ını hali hazırda veren bi skript yok
Spawner sahibi olayı'na gelicek olursak, bu özellik furysnin ücretsiz sürümlerinin birisinde vardı fakat, O eklenti artık ÜCRETLİ

Ücretsiz bir hizmeti ücretli eklentiler ile karşılaştırıp, bunun ne farkı var diye sormayın lütfen!
bunun en büyük farkı ÜCRETSİZ olmasıdır!

Gr4vity.

the Darkest Minds in my head.

Discord:

cat#8080

Elmaslar
7
Puanlar
0
Minecraft
cat
Facebook
-
Twitter
-
Oops galiba discord sunucusundan banlandım.(Yeni olmama rağmen) Neyse Güzel Bir Skript Devamını Bekleriz.

CanaryMonster61

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

CanaryMonster#7869

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
CanaryMonster
Güzel Bir Skript e benziyor yakında deniyecem

furkanince99

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FURKAN#2819

Elmaslar
12
Puanlar
9.010
Bunu nasıl adakite ekleyebilirim?

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
helal kardesım guzel kuıllanıyorum

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
gerek konu tasarımı olsun gerek skript olsun güzel olmuş tebrikler

NightBlue13

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
NightBlue
Bu Skrıpte Oyuncuya verme dıye bı komut eklermısınız Oyle atarmısınız lutfen

berkan can

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

ッ ϟ ╭вєякαη╮ ϟ ッ#8433

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
xBerkanBEY
giphy.gif

Özellikler:
- Spawner'lar elinizdeyken değil, Yere koyduğunuzda sahiplenilir; kırdığınızda sahipliğini kaybedersiniz.
- Sizden başkası sizin yerleştirdiğiniz spawner'ı kıramaz.
- Kırdığınız spawner elinize, koyduğunuz gibi aynen gelir.
- Sağ tıklayarak yükseltme menüsünü açabilirsiniz.

- 5.Seviye'ye kadar yükseltilebilir.

Her türlü item'in spawner'ı /ksp komutu ile yapılabilir!

Örneğin:
"/ksp Elmas diamond 1 5" - komutu bizlere 1 saniyede, 5 elmas veren bir spawner verecektir.
"/ksp Demir iron_ingot 3 1" - bu komut bizlere 3 saniyede 1 demir veren bir spawner verecektir

Önemli not:
Yanlış
: "/ksp Elmas Spawner'ı diamond 1 5"
Doğru: "/ksp Elmas diamond 1 5"

Yanlış: "/ksp Demir iron 1 5"
Doğru: "/ksp Demir iron_ingot 1 5"

Yazdığınız materyaller'in arasında boşluk olmadığına ve Minecraft: adıyla yazdığınızdan emin olun!

Gereksinimler:
-
Tuske - SonSürüm İndir
- SkQuery - 1.8.8 İndir
- Vault - 1.8.8 İndir

Eğer SilkSpawners kullanıyorsanız oyunculara silkspawners.place.pig yetkisini vermeyi ve
SilkSpawners > mobs.yml

Kod:
  Item:
    enable: false
  item:
    enable: false
kısımlarını
Kod:
Item:

enable: true

item:

enable: true
yapmayı unutmayın!

Ücretsiz bir hizmeti ücretli eklentiler ile karşılaştırıp, bunun ne farkı var diye sormayın lütfen!
bunun en büyük farkı ÜCRETSİZ olmasıdır!

Kod:
options:
    seviyeKatsayisi: 250000 # Her seviye yükseldiğinde "Seviye X 250 000" kadar para isteyecek
    saniyeSeviyesi: 75#Her yükseltmede kaç level isteyeceği?
on load:
    create a gui with id "spy" with chest with 5 rows named "&0[&6KSP&0]&8 Yükseltme Menüsü":
        make gui slot numbers between 0 and 9 and numbers between 17 and 27 and numbers between 35 and 46 with gray glass pane named " "

set {_x} to 21
        loop 5 times:
            make gui slot {_x} to white glass pane named "&8%loop-value%.&7 Yüksetlme."
            add 1 to {_x}
        make gui slot 19 with white glass pane named "&8Yükseltme&7 Türü."
    # -------------------------- #

function editSPYM(p:player, location: location):
    edit gui "spy":                            #         function

make gui slot 20 with mob spawner named "&8""%{ksp::spawners::%{_location}%::name}%""&7 Hakkında Bilgi:" with lore "&7Adı: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::name}%  ||&7 Lokasyonu: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::location}% ||&7 Materyal'i: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::material}% ||&7 Saniye'si: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}% ||&7 Seviye'si: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::seviye}% ||&7 Kime ait: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::player}%"

make gui slot 11 with barrier named "&c&mSaniye'yi &4&mdüşürmek&c&m için &c&mtıkla&7!" with lore "&7EXP seviyen &cyetersiz&7.(%75 - {_p}'s level%'e daha &cihtiyacın&7 var.)":
            send "&7[&6KSP&7] &7→ EXP level'in &cyetersiz&7.({@saniyeSeviyesi} EXP seviyesine daha &cihtiyacın&7 var.)" to {_p}
        make gui slot numbers between 30 and 34 with 0 blaze rod named "&7Henüz yükseltilmemiş."

make gui slot 29 with barrier named "&c&mSeviye'yi &4&myükseltmek&c&m için &c&mtıkla&7!" with lore "&7EXP seviyen &cyetersiz&7.(%75 - {_p}'s level%'e daha &cihtiyacın&7 var.)":
            send "&7[&6KSP&7] &7→ EXP level'in &cyetersiz&7.({@saniyeSeviyesi} EXP seviyesine daha &cihtiyacın&7 var.)" to {_p}

set {_x} to x coord of {_location}
        set {_y} to y coord of {_location}
        set {_z} to z coord of {_location}

set {_saniye} to {ksp::spawners::%{_location}%::saniye}
        set {_seviye} to {ksp::spawners::%{_location}%::seviye}

if {_saniye} isn't 1:
            if {_p}'s level > {@saniyeSeviyesi}:
                make gui slot 11 with anvil named "&7Saniye'yi &adüşürmek&7 için &8tıkla&7!":
                    saniyeDusur(player, {_location})
        else:
            make gui slot 11 with barrier named "&c&mSaniye'yi &4&mdüşürmek&c&m için &c&mtıkla&7!" with lore "&cSon seviye'ye&4 yükseltilmiş."
        if {_seviye} isn't 5:
            if {_p}'s balance > ({_seviye} * {@seviyeKatsayisi}):
                make gui slot 29 with anvil named "&7Seviye &ayükseltmek&7 için &8tıkla&7!":
                    seviyeYukselt(player, {_location})
        else:
            make gui slot 29 with barrier named "&c&mSeviye'yi &4&myükseltmek&c&m için &c&mtıkla&7!" with lore "&cSon seviye'ye&4 yükseltilmiş."

make gui slot 10 with stick named "&8Saniye&7 Yükseltmeleri" with lore "&8""&8%{ksp::spawners::%{_location}%::name}%&7&8""&7 Hakkında bilgi: || &7Saniye: &8%{_saniye}%&7"
        make gui slot 28 with blaze rod named "&8Seviye Yükseltmeleri" with lore "&8""&8%{ksp::spawners::%{_location}%::name}%&7&8""&7 Hakkında bilgi: || &7Seviye: &8%{_seviye}%"
        send "%{_saniye}%" to {_p}

set {_x} to 16
        loop 5 times:
            if {_x} < 12:
                stop loop
            make gui slot {_x} with loop-value of stick named "&8%loop-value%.Saniye'ye&7 düşürülmüş"
            remove 1 from {_x}
        set {_x} to 16
        loop {_saniye} - 1 times:
            if {_saniye} is 1:
                stop loop
            if {_x} < 12:
                stop loop
            make gui slot {_x} with 0 stick named "&7Henüz yükseltilmemiş."
            remove 1 from {_x}
        set {_x} to 30
        loop {_seviye} times:
            if {_x} > 34:
                stop loop
            make gui slot {_x} with loop-value of blaze rod named "&8%loop-value%.Seviye'ye&7 yükseltilmiş"
            add 1 to {_x}

if {ksp::spawners::%{_location}%::player} isn't {_p}:
                make gui slot 11 and 29 with barrier named "&c&mSpawner'ı &4&mgeliştirmek&c&m için &c&mtıkla&7!" with lore "&8Bu spawner'ın &csahibi değilsiniz!&8 (&8Sahibi: &7%{ksp::spawners::%{_location}%::player}%&8)"

open gui "spy" to {_p}

function seviyeYukselt(p:player, location: location):

play sound "random.anvil_use" at {_location} for {_p}

if {ksp::spawners::%{_location}%::seviye} != 5:
        remove {_seviye} * {@seviyeKatsayisi} from {_p}'s balance
        add 1 to {_seviye}
        execute console command "manuaddp %{_p}% minecraft.command.setblock"
        wait 5 tick
        set {_saniye} to {_saniye} * 20
        execute {_p} command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,SpawnData:{Item:{id:minecraft:%{ksp::spawners::%{_location}%::material}%,Count:%{_seviye}%b}},SpawnCount:1,SpawnRange:1,Delay:%{_saniye}%,MinSpawnDelay:%{_saniye}%,MaxSpawnDelay:%{_saniye}%,RequiredPlayerRange:%{_seviye} * 10%}"
        set {_saniye} to {_saniye} / 20

execute console command "manudelp %{_p}% minecraft.command.setblock"
        set {ksp::spawners::%{_location}%::seviye} to {_seviye}
        send "&7[&6KSP&7] &7→ &aBaşarıyla&7 Seviye yükselyildi" to {_p}

editSPYM({_p}, {ksp::spawners::%{_location}%::location})
    else:
        send "&7[&6KSP&7] &7→ En fazla &85.Seviye'ye yükseltebilirsiniz&7." to {_p}

function saniyeDusur(p:player, location: location):

play sound "random.anvil_use" at {_location} for {_p}
    if {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} != 1:
        remove {@saniyeSeviyesi} from {_p}'s level
        remove 1 from {_saniye}
        execute console command "manuaddp %{_p}% minecraft.command.setblock"
        wait 5 tick
        set {_saniye} to {_saniye} * 20
        execute {_p} command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,SpawnData:{Item:{id:minecraft:%{ksp::spawners::%{_location}%::material}%,Count:%{_seviye}%b}},SpawnCount:1,SpawnRange:1,Delay:%{_saniye}%,MinSpawnDelay:%{_saniye}%,MaxSpawnDelay:%{_saniye}%,RequiredPlayerRange:%{_seviye} * 10%}"
        set {_saniye} to {_saniye} / 20

execute console command "manudelp %{_p}% minecraft.command.setblock"
        set {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} to {_saniye}
        send "&7[&6KSP&7] &7→ &aBaşarıyla&7 saniye'yi düşürdün" to {_p}

editSPYM({_p}, {ksp::spawners::%{_location}%::location})

else:
        send "&7[&6KSP&7] &7→ En fazla &81.Saniye'ye düşürebilirsiniz&7." to {_p}

command /ksp <text> <text> <int> <int>:
    usage: &7[&6KSP&7] &7→ Kullanım: ""/KSP <Spawner'ın İlk adı|Text> <Spawner'ın Materyali|Text> <Saniye|Int> <Seviye|Int>"" "
    permission: ksp.getspawner
    trigger:
        if arg-4 is set:
            if arg-3 > 0:
                give a mob spawner named "%arg-1% &7Spawner" with lore "&7Materyal: &8%arg-2%||&7Saniye: &8%arg-3%||&7Seviye: &8%arg-4%" to player
        else:
            send "&7[&6KSP&7] &7→ Kullanım: ""&8/KSP &7<Spawner'ın İlk adı|&8Text&7> <Spawner'ın Materyali|&8Text&7> <Saniye|&8Int&7> <Seviye|&8Int&7>"""

on place of mob spawner:
    if name of player's tool contains "&7Spawner":

set {_lore::*} to lore of player's tool split at "||"
        set {_location} to location of event-block

play sound "fire.ignite" at {_location} for player

set {_x} to player's tool's name
        replace " &7Spawner" in {_x} with ""
        replace "&7" in {_x} with ""
        set {ksp::spawners::%{_location}%::name} to {_x} #adını kaydet

set {ksp::spawners::%{_location}%::location} to {_location} # Lokasyon kaydet

set {_x} to {_lore::1}
        replace "&7Materyal: &8" in {_x} with "" #&7Materyal: &8%arg-2%||&7Saniye: &8%arg-3%||&7Seviye: &8%arg-4%" to player

set {ksp::spawners::%{_location}%::material} to {_x} # Materyal kaydet

set {_x} to {_lore::2}
        replace "&7Saniye: &8" in {_x} with ""
        set {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} to {_x} parsed as integer# saniye kaydet

set {_x} to {_lore::3}
        replace "&7Seviye: &8" in {_x} with ""
        set {ksp::spawners::%{_location}%::seviye} to {_x} parsed as integer# seviye kaydet

set {ksp::spawners::%{_location}%::player} to player
        set {ksp::spawners::%{_location}%::lore} to player's tool's lore
        wait 1 tick
        execute console command "manuaddp %player% minecraft.command.setblock"

set {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} to {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} * 20
        execute player command "setblock %{_x}% %{_y}% %{_z}% mob_spawner 0 replace {EntityId:Item,SpawnData:{Item:{id:minecraft:%{ksp::spawners::%{_location}%::material}%,Count:%{ksp::spawners::%{_location}%::seviye}%b}},SpawnCount:1,SpawnRange:1,Delay:%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}%,MinSpawnDelay:%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}%,MaxSpawnDelay:%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}%,RequiredPlayerRange:%{ksp::spawners::%{_location}%::seviye} * 10%}"
        set {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} to {ksp::spawners::%{_location}%::saniye} / 20

execute console command "manudelp %player% minecraft.command.setblock"

send "&7[&6KSP&7] &7→ &7Adı: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::name}%&7 || Materyal: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::material}%&7 || Saniye: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}%&7 || Seviye: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::seviye}%&7 Spawner'ı &abaşarıyla&7 yerleştirdin"
        send " "
        send "&7Bu spawner'ın &8sahibi&7 artık: &a%player%&7."

on right click on mob spawner:
    wait 1 tick
    if {ksp::spawners::%{_location}%::location} is set:

editSPYM(player, {_location})

on break of mob spawner:
    if {ksp::spawners::%location of event-block%::location} is set:
        if {ksp::spawners::%location of event-block%::player} is player:
            cancel event
            set block to air
            give a mob spawner named "%{ksp::spawners::%location of event-block%::name}% &7Spawner" with lore "&7Materyal: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::material}%||&7Saniye: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::saniye}%||&7Seviye: &8%{ksp::spawners::%{_location}%::seviye}%" to player

send "&7[&6KSP&7] &7→ ""&7%{ksp::spawners::%location of targeted block%::name}% &7Spawner""&7 Adlı spawner verildi!"
            delete {ksp::spawners::%{_location}%::*}

else:
            send "&7[&6KSP&7] &7→ &8Bu spawner'ın &csahibi değilsiniz!&8 (&8Sahibi: &7%{ksp::spawners::%{_location}%::player}%&8)"
            cancel event

Eki Görüntüle 40270

Tasarımı yapan, @Unknownloce için teşekkür ederim. (Tasarımdaki bazı görseller, @Twond 'dan izin alarak yapılmıştır.)
Eki Görüntüle 40271
Güzel bir skript mesela diamond spawner ise diamond block koyulsa demir spawner ise demir block koyulsa daha hoş olabilir

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Bu Skrıpte Oyuncuya verme dıye bı komut eklermısınız Oyle atarmısınız lutfen
Buyrun:
Kod:
command /kspver <player> <text> <text> <int> <int>:   
    usage: &7[&6KSP&7] &7→ Kullanım: ""/KSPVER <Oyuncu Adı|Player> <Spawner'ın İlk adı|Text> <Spawner'ın Materyali|Text> <Saniye|Int> <Seviye|Int>"" "
    permission: ksp.givespawner
    trigger:
        if arg-5 is set:
            if arg-4 > 0:
                if arg-5 > 0:
                    give a mob spawner named "%arg-2% &7Spawner" with lore "&7Materyal: &8%arg-3%||&7Saniye: &8%arg-4%||&7Seviye: &8%arg-5%" to arg-1
        else:
            send "&7[&6KSP&7] &7→ Kullanım: ""&8/KSP &7<Spawner'ın İlk adı|&8Text&7> <Spawner'ın Materyali|&8Text&7> <Saniye|&8Int&7> <Seviye|&8Int&7>"""
Güzel bir skript mesela diamond spawner ise diamond block koyulsa demir spawner ise demir block koyulsa daha hoş olabilir
Öyle bir şey yapıldığı taktirde, on every second gibi bir event kullanılması gerekir, dolayısıyla her saniye çalışacak bir schedular ki bu da skript ile şuankine göre oldukça lagg yapacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı