• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Geliştiriciler sahaya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Foxx470708

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
67
Puanlar
0
Yer
turkey istanbul
Minecraft
Herkese merhabalar. Bilerek optimizasyon sağlamaması için ve daha kolay anlaşılır olması için net yazımlarla süsledim.
Mantığı basit bir çantan var ve çantadaki örneğin taş alma kapasiten 50 ve sen satmadığın sürece çantanda 50 taş bulunmaktır.

Daha açık konuşulması gerekir ise ben böyle bir proje tasarladım. bunu düzenleyip temize çekebilecek arkadaşlar için sadece.
uzun bir süre tekrardan foruma gireceğimi sanmadığımdan ötürü. hazırlayacak arkadaş bana discord veya skype üzerinden ulaştırırsa memnun olurum
Sürüm Uyum
1.8+ api
skype foxx470708
discord roocertr#0616

PlA4QO.jpg

gODzXO.jpg

9m38GN.jpg

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Son düzenleme:

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.
Yasaklandı
Elmaslar
2.033
Puanlar
0
Minecraft

Foxx470708

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
67
Puanlar
0
Yer
turkey istanbul
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
çerez , dürüm ayran tadında bir script ise olumlu bakarım.
kafa yorucu ama güzel sonuçlu bir eklenti ise bana 1 designer bulman karşılığında anlaşırız ((:

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı