Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmiş RCON skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vesendensenn

Çok dadluyum
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
Yer
Samsun
Merhaba. Daha öncede buna benzer bir skript yapıp paylaşmıştım ve altına 2 kişi geliştirilebilir yazmıştı. Bende geliştirmeye karar verdim ve yeniden paylaşıyorum. Tabii ki daha da geliştirilebilirdi fakat şuanlık bu kadarını düşünebildim.

Ne işe yarar?
Kendinizde yetki olmadığı zamanlar yetki kullanmak için konsolu açmanız gerekir. /rcon konsol ile bunu oyun üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
/rcon komutoku ile socialspy misali kullanıcıların kullandığı komutları görebilirsiniz.
Yine OP ve ya permission gerektiren iki komut (/sk reload ve /reload) /rcon restart ve /rcon reload ile rcon giriş yaptığınızda kullanılabilir.​

Tabii bunları yapmak için RCON'a giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için skript'in en başında bir şifre var. /rcon login <şifre> şeklinde şifreyi girdiğinizde artık RCON oldunuz demektir.
/rcon exit ile çıkış yapabilirsiniz.
Tabii siz farklı özelliklerde ekleyebilirsiniz. Hala geliştirilmeye açık bir skript en azından size fikir vermiş oldum.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

2018-01-25_21.39.08.png
2018-01-25_21.40.21.png

2018-01-25_21.46.15.png

2018-01-25_21.46.30.png

Son düzenleme:
Aklıma SA-MP'taki RCON admin geldi :D

güzel olmuş eline sağlık daha gelişmiş olsa iyi olurdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı