Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Gelin AlkanBilişim'in nasıl bir dolandırıcı ve hırsız olduğuna bakalım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PusAt81

Farklılık İstiyor
1 Haziran 2018
51
8
70
BeyazPolis #7856
BeyazPolis

Merhaba arkadaşlar. Sizlere ve Kadir CEYLAN'a özürlerimi ileterek başlamak istiyorum bu yazıya. Daha önce kanıtlar vs. koyarak dolandırıcı dediğim AlkanBilişim olayının tekrar özürlerimi ileterek tamamen bir yanlış anlaşılma olduğunu söylemek istiyorum. Hepinizde özür dilerim bu ne kadar ufak olmasa da ufak olay için. Bir çoğunuzun aklında halen dolandırıcı olarak kalacak biliyorum ancak dolandırıcı olmadığını belirtmek istiyorum. Tekrar özür dilerim böyle bir olayı hemen bir gaz ile paylaştığım için. Ancak olay tamamen bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Kadir Bey de zaten kendisi bana durumu anlatıp böyle bir olay olmadığını anlattı. Her birinizden özür diliyorum. Ve sayın yöneticiler sizlerden de yardımlarınız için teşekkür ediyor ve özür diliyorum. Konunun kilitlenmesini istiyorum.
kaç gb vds verdiler kanka

Keinga

Altın Madencisi
1 Mayıs 2018
279
223
390
Keinga#0075

Merhaba arkadaşlar. Sizlere ve Kadir CEYLAN'a özürlerimi ileterek başlamak istiyorum bu yazıya. Daha önce kanıtlar vs. koyarak dolandırıcı dediğim AlkanBilişim olayının tekrar özürlerimi ileterek tamamen bir yanlış anlaşılma olduğunu söylemek istiyorum. Hepinizde özür dilerim bu ne kadar ufak olmasa da ufak olay için. Bir çoğunuzun aklında halen dolandırıcı olarak kalacak biliyorum ancak dolandırıcı olmadığını belirtmek istiyorum. Tekrar özür dilerim böyle bir olayı hemen bir gaz ile paylaştığım için. Ancak olay tamamen bir yanlış anlaşılmadan ibaret. Kadir Bey de zaten kendisi bana durumu anlatıp böyle bir olay olmadığını anlattı. Her birinizden özür diliyorum. Ve sayın yöneticiler sizlerden de yardımlarınız için teşekkür ediyor ve özür diliyorum. Konunun kilitlenmesini istiyorum.
Güzel geri vites yapmışsın. Sorması ayıptır kaç gb verdiler ?

Ugur_Burak

Marangoz
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2015
41
23
340
Ugur_Burak

AlkanBilişim'in yaptığı açıklama hiçbir şeyin açıklığa kavuşmasını sağlamamıştır. Ayrıca @HamzaAlmendi tarafından yapılan bir açıklama değil sadece bir özür mesajıdır. Düzgün bir açıklama elimize ulaşana kadar bu konu açık, cezalar ise aktif kalacaktır.

PusAt81

Farklılık İstiyor
1 Haziran 2018
51
8
70
BeyazPolis #7856
BeyazPolis

diyorumki zamanında ben dolandırıcı dedim bu adamlara ban attınız kanıtsızsın diye millete sunucu verip kanıtları geri çektirtmek yerine önce bi özür dileyin banladığınız kişilerden sonra alkanbilisim özür dilesin ama siz daha çok kişi banlayak alkan bilisim yerine ben yetkili olarak özür dileyim
zamanında saygısızlık ettiniz bunu unutmayacağım... -_-
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bana kanıt getir diyen bir kaç insanlara bir şey diyeceğim kafamda kamerayla dolaşmayacağım.

SydeFQ

Yönetici Y.
Yönetici Y.
21
6 Ekim 2016
788
749
1.440
SydeFQ#1685
ibocukkk07
SydeFQ

Bundan sonra şikayetlerinizi daha tutarlı yapar iseniz seviniriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.