Sol Reklam
Sağ Reklam

Game of Crafts | Hile Yap, Gerçek Para Kazan! | Ücretsiz Vip | Hilesiz Factions ve Özel Launcher!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750
9dYWDk.png

ÖNEMLİ BİR UYARI:
Oyuna girdiğiniz zaman Doğrulanıyorsunuz yazısı gidene kadar herhangi bir işlem yapamazsınız. Bunu bilerek oynayınız, ilk 5 saniye komut girmeye çalışıp olmayınca bozuk diyip çıkmayınız.(Yaşandı.)
gWPpj5.png

•Ram: 4 gb ram
•İşlemci: 6 çekirdekli Intel Xeon X5690
•Oyun Türü: Factions
•Server IP: (Oyun için bir ip adresi bulunmamaktadır, siteden kaydolup indirme linkinden oyunu indirip kurmanız gerekiyor. Sunucumuzda özel launcher vardır.)
•Kayıt Linki: www.gameofcrafts.com/kayit
•İndirme Linki: www.gameofcrafts.com/indir

jWqpzm.png

Oyunumuz normal bildiğiniz factions gibidir. Kendi klanınızı kurup oyuna hükmedebilirsiniz, veya başkasının klanına katılıp herkesi yokedebilirsiniz.
Para kazanmak için warp listesinden maden'e veya lapis'e gitmeniz gerekiyor. (Maden - Lapis aynı yerde)
İsterseniz kendinize meslek edinebilirsiniz. Bunun için /jobs browse yazmanız yeterli.
Birşeyler mi satmanız gerekiyor ? Bulunduğunuz yerden ayrılmamanız mı gerekiyor ? /market yazarak sanal marketimize ulaşabilirsiniz.
Eşyalarınızı mı güçlendirmeniz gerekiyor ? Maden warpındaki demirciden elmas eşyalarınıza +(güçlendirme) basabilirsiniz.
Oyunumuzda rütbe sistemi mevcuttur. /rütbe yazarak sistem hakkında bilgi alabilirsiniz. Rütbeler;
Oyuncu,Arkadaşça,İyi,Soylu,Kahraman olmak üzere beşe ayrılır. Her rütbenin kendine özel kiti vardır.
Temel olarak bildiğiniz factions oyunları gibidir.
OLrNqn.png

•Bir oyuncuya sağ tıkladığınız zaman özel bir menü açılır. Bu menü sayesinde işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. Vip'lere bu menü daha gelişmiş görünür.

ZE5pLV.png

•Demirci sayesinde elmas eşyalarınızı güçlendirebilirsiniz. Aman yanmasın dikkat edin.(Ciddiyim, metin2 tarzı yanma ihtimali var.)
LnvN40.png

•Oyunumuzda 4 adet krallık bulunmaktadır. Krallıkların fazla bir işlevi bulunmamakta, sadece ek olarak para bonusları & ay başlarında en çok öldürmesi olan krallığa ödül, (İLERİDE) krallıktaki en çok öldürmeye sahip olan kişiye kral yetkisi verilecektir. Krallık seçmek zorunluluk değildir, fakat seçmek için :
/north - /east - /south veya /west yazmanız yeterli. Seçtiğiniz krallığı değiştiremezsiniz.
North ve East madencilikten bonus alırken South ve West avcılıktan bonus almaktadır.

•/istatistik yazarak istatistikleri kontrol edebilirsiniz.

•Spawn'da pvp yasak, bunu bilmeyeniniz yoktur. UltraVip ve MegaVip'ler istediği kişiye, menülerinden Anında VS isteği yollayarak vs isteği atmış oluyor. Eğer yolladığı kişi kabul ederse bulunduğu noktada direk VS atabiliyorlar.

•Birisiyle konuşmak için sürekli /w <isim> <mesaj> yazmaktan sıkılmadınız mı ? /öm sistemi tam sizlere göre! (MegaVip - UltraVip) /öm aç <isim> yazarak kanal oluşturabilirsiniz.

•Öldünüz, spawn'a gittiniz ama gitmeyip bir şekilde orada savaşmaya devam etmeniz gerekiyor. Bu noktada yine biz devreye girdik ve Vip'lere özel bir sistem kodladık.(Tüm Vipler)
5QNXmd.png

İlk 3 saniye kimse size vuramayacak, siz de onlara vuramayacaksınız ve kalbiniz 4 olarak başlayacaksınız. Bu süreçte yapabilecekleriniz yine size kalmış durumda.

•Hava çok mu karanlık ? /parlaklık yazarak parlaklığınızı açabilirsiniz.(Tüm Vipler)

•Sohbetin mi kalabalıklaştı ? /sohbet yazarak sadece kendi sohbetini temizleyebilirsin.

7NBdMP.png

•Üst vip, alt vip özelliklerini içerir.
ERON5v.png

•Bu şifreleri oyunda /şifre <şifre> şeklinde girdiğiniz zaman vip'iniz aktif olacaktır.
Dikkat: Eğer birisi önceden aldıysa siz alamazsınız, her kod tek kullanımlıktır. Bu yüzden acele etmelisin!

5QNXMD.png

AkON5z.png

0B0gmR.png

LnvNAa.png

Xf5cDskyRlCqU_7XZapFmg.png

Tersten akan ve güncellenmiş chat sistemimizden de bir görüntü.

_PPaiMXhS8_2Eibuz7cHqQ.png

V9tLxgTETIGKrlgGu03LsA.png

Hile buldum ne yapmam gerekiyor ?
Bir Kurucu'ya ulaşın.

Tantuni

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Güzel tanıtım olmuş iyi bir servere benziyor.

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750

xRawiax

İnsanlara Güvenim Yok -Baboş xRawiax :)
Elmaslar
30
Puanlar
6.310
Yer
Türkiye
Konu düzeni biraz eh işte 10/6 diyebilirim
sunucu game of thronesden özenilmiş begendim yani
ellerinize saglık fakat cok ilgimi cekmedi o yüzden puanım
10/7 denilebilir iyi günler iyi forumlar...

Skypke:Leqanda310

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0

Umarım sonunuz poteyto gibi olmaz. Emek verilmiş ve uğraşılmış bir sunucu görüyorum.

• Konu düzenin'de yazı font'una dikkat etseydiniz daha iyi gözükebilirdi.
  • Daha akıcı bir yazı yazabilirdiniz. İnsanlar o yazıyı okuduğunda sunucu ya girmek için heycanlana bilseydi misal.
  • Ters'den akan chat bence kafa karıştırabilir (Benim düşüncem).
  • Orman daha iyi olabilirdi aşırı sade çünkü.

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750

Umarım sonunuz poteyto gibi olmaz. Emek verilmiş ve uğraşılmış bir sunucu görüyorum.

• Konu düzenin'de yazı font'una dikkat etseydiniz daha iyi gözükebilirdi.
    Daha akıcı bir yazı yazabilirdiniz. İnsanlar o yazıyı okuduğunda sunucu ya girmek için heycanlana bilseydi misal.
    Ters'den akan chat bence kafa karıştırabilir (Benim düşüncem).
    Orman daha iyi olabilirdi aşırı sade çünkü.

Eleştirin için sağol. İlk önce şunu belirtmeliyim ki "Eleştiriler iltifatlardan değerlidir." Burada yazacağım şey yaptığınız eleştiriyi lekelemek olmayacaktır.

İlk önce evet, konu düzeni ayarlanabilir daha iyi bir şekilde.

Yani evet akıcı olabilirdi, ama daha önce bu tarz konu açma işlemleriyle uğraşmadım.

Tersten akan chat kafa karıştırıyor. Yani biz kodladığımız zaman alışma sürecim 1-2 günü almıştı. Fakat yeni geliştirdiğimiz algoritma sayesinde daha rahat ve hızlı yazılabiliyor ve farklılık oyuna cidden güzellik getiriyor.

Oyunda builder yok, yapıtlarımız alıntı veya adminler tarafından yapıldı. Bu yüzden basit.

Teşekkürler eleştirin için, sunucunun kapanıp kapanmaması bizim elimizde değil siz oyuncuların elinde.
Sizin fikirleriniz bizim geleceğimiz!

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Gördüğüm en yenilikçi faction sunucusu olmuş, 10/10. Girip bakacağım.

Oyun ismim ; ZiyaPvP
İyi oyunlar ve iyi forumlar.

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750

DeadGuard

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
48
Puanlar
0
Yani sanki böyle mmorpg ve factions arası değişik bir şey olmuş :D. Başarılar.

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
58
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
launcherı kenidinz yaptınız yoksa başkasınamı yaptırdınız nasıl yaptıysanız bende yapamk istiyorum launcher tebrikler sunucunuz güzel başarılarınızın devamını dilerim

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750
launcherı kenidinz yaptınız yoksa başkasınamı yaptırdınız nasıl yaptıysanız bende yapamk istiyorum launcher tebrikler sunucunuz güzel başarılarınızın devamını dilerim
Yazılım ekibimiz kodladı. İleride launcher kiralatma sistemi yapıcaz. Bunun hakkında konu açacağız.

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Gerçek para nasıl kazabilecekler? onu anlıyamadım.

Game of Crafts

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
8.750

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı