• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım Galiba sadece benim başıma geldi.

ShortPallMall

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
26 Mayıs 2014
152
47
440
ShortPallMall
Uzak masaüstüne bağlanırken ip giriyoruz ardından ıd ve şifre giriyoruz sonrasında kaydediyoruz ve vds'mize ıd şifresiz bağlanıyoruz. Bilgisayarda skypeye bağlanırken mail yazdım bilgisayar hesabına bağlandı ve bilgisayarı her açarken mail şifresi istiyodu neyse sildim bende mail hesabını ve vds ye bağlanırken sürekli şifre yanlış hatası almaya başladım tekrar vdsye her bağlanışta şifresini girmek zorunda kalıyorum bunun bi çözümünü bilen varmı ? nette taradım bulamadm

Cylonce

Nam-ı Değer Cylonce
D. Destek
Premium
Onaylı Satıcı
30 Aralık 2017
732
571
940
Cylonce
Cylonce#7986
Cylonce
Uzak masaüstüne bağlanırken ip giriyoruz ardından ıd ve şifre giriyoruz sonrasında kaydediyoruz ve vds'mize ıd şifresiz bağlanıyoruz. Bilgisayarda skypeye bağlanırken mail yazdım bilgisayar hesabına bağlandı ve bilgisayarı her açarken mail şifresi istiyodu neyse sildim bende mail hesabını ve vds ye bağlanırken sürekli şifre yanlış hatası almaya başladım tekrar vdsye her bağlanışta şifresini girmek zorunda kalıyorum bunun bi çözümünü bilen varmı ? nette taradım bulamadm
Uzak masaüstü kısmından VDS bilgilerinizi sildiniz mi daha önce çözümü bulmak için eğer ki silmediyseniz silip tekrar o adres ile giriş yapın.