İnceleme G2A Nedir, Sistemi Nasıl Çalışır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
199
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
g2a-768x432.jpg

G2A nedir ?

G2A bir kişilerin veya firmaların ilan oluşturup satış yaptığı bir global web sitesidir. Ülkemize göre normal fiyatlar çıkıyor ama Avrupa da yaşayan birine göre gayet uyguna kaliteli oyunları bulabildikleri güvenilir bir sistemdir. Çok uzun zamandır aktif ve yatırım alan bu sistem globaldir ve her ülkede kullanılabilir. Satıcılar ellerindeki fiziksel veya dijital oyunları bu site aracılığı ile satar ve site bundan belli bir miktar komisyon alır. Sistem ve site güzel olduğu için tutmuştur. Harika bir sisteme öncülük eden bu site oyun dünyasınca neredeyse herkes tarafından bilinse de adını duymuş olan kişilerin bazıları ne iş yaptığını bilmez. Herkes Triple A oyun oynamak ister ama herkesin bütçesi o kadar olmaya bilir.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
tam olarak bu fikir üstüne bu fiyatların zaten Türkiye de normal olarak kabul edilmesi üzerine doğmuş bir oluşumdur. G2A de aynı fikir üzerine Avrupa da kurulmuştur ve globalleşmiştir. Nasip bize artık.

G2A sistemi nasıl çalışır ?

G2A sistemi prensipte güvene dayanması gereken bir sistemi G2A güvencesine alarak kimsenin kimseye güvenmek zorunda kalmadan Internet üzerinden ucuza oyun alabilmesini sağlamıştır. Bunu aşamalar ile anlatmak gerekirse sistem tam olarak şu şekilde işliyor. Örneğin X kişisi Y kişisinden bir oyun almak istiyor. X, Y nin oyununu "al" butonuna basıyor. G2A X in parasını hazinesinde tutuyor sonra Y oyunu X e veriyor. X oyunu aldığını onayladığı zaman X in hazinede duran parasını Y nin bakiyesine ekliyor. Sistem bu şekilde kimsenin kimseye güvenmesini gerektirmeden temiz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Burada ki temel nokta siteye güvenmekte site G2A istese herkesi dolandırabilir. Ama bunu yapmayarak daha fazla kazanıyor ve günden güne büyümeye devam ediyor.

Videolu anlatım

Lynch

Gerisini geride kalanlar düşünsün.

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.621
Puanlar
17.435
Minecraft
iLynchStrqfe
Güzel bir konu olmuş teşekkürler :)​

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
582
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Herhalde oyunlara son zamanlarda daha meraklıyız he. Bu arada güzelkonu olmuş.

DonsuzTurk

finish
Emektar
Firedia

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.352
Puanlar
14.435
Yer
Samsun
Yararlı bir konu olmuş, tebrikler.

Statius

Katman Kayası

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.105
Puanlar
7.675
Minecraft
DarkSad
G2A hakkında "Yasak anahtar" davası devam ederken G2A bu iddiaları kabul etti. Şahsen korsan oyun satan bir platformdan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. Ek olarak eline sağlık.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Daha önceden bu internet sitesi hakkında baya bir şey duymuştum. Tabii, tam olarak işlevini bilmediğim için bana yararlı bir konu oldu ;) :8

Rugnusirgac

Brem
Elmaslar
18
Puanlar
0
Güzel bir konu olmuş başarıllar :)

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
185
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Bilmeyenler için, güzel konu olmuş teşekkürler.​

AlperenX3

❤️
Elmaslar
1.288
Puanlar
9.285
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Daha önceden bu sitenin adını duymuştum fakat işlevini pek bilmiyordum, bu konu sayesinde öğrendim eline emeğine sağlık güzel anlatılmış.

B

BAba___

Ziyaretçi

mograine

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

original gangster mograine#9809

Elmaslar
5
Puanlar
420
Minecraft
mograineNBK
Bi ton insan yolunu buldu bu piyasadan.

UnderWorldTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Niğdeli#2599

Elmaslar
5
Puanlar
335
Yer
Niğde
Minecraft
iiSkyXD
güzel konu teşekkürler

ByAkilli

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

ByAkilli#1816

Elmaslar
126
Puanlar
4.830
Yer
Giresun
Öğrenmiş oldum. Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı