Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım FTB Revelation Mod Paketi Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
modpaketi.jpg

Dünyanın En Büyük Mod Paketlerinden Birisi
Ve Optimum FPS Değerlerinde!
Bu güzel mod paketi içinde 200'den fazla mod sayısına sahiptir. Bu mod paketine erişmek için bilgisayarınızda Forge yüklü olması lazım. Az sonra konumda sizlere Forge nedir ve nasıl yüklenir anlatacağım. Bu mod paketi Feed Beast ekibi tarafından yapılan, kendilerince yapılan en büyük mod paketidir. Sürekli güncelleştirme, geliştirme ve destek verilmektedir. Türkiye de pek yaygın olmasada yabancı ülkelerde böyle mod paketleri oldukça yaygındır üstüne üslük yabancı Minecraft sunucularında kullanılmaktadır. Oyunculara en iyi performansı yaşatmaya çalışır.

Forge Nedir
Forge Minecraft'ta bu ve buna benzer mod paketlerinin kurulmasını sağlayan bir mod yükleyicisidir. Forge olmazsa maalesef mod paketlerini kuramayız. İndirmek için BU linke gidin. Bu internet sitesi Forge mod yükleyicisinin kendi sitesidir. İndirdiğiniz mod paketinin sürümüne göre buradan sürümü seçin. Bu sitede neredeyse tüm Minecraft versiyonlarını bulabilirsiniz. İndirdiğinizde masaüstünüze bir .jar dosyası gelecektir çift tıklayıp açın tüm seçenekleri geçin ve kurulum başarıyla tamamlandı. Forge kuruldu ama bir şey eksik gibi. Mod paketimizi nasıl kuracağız? İndirdiğimiz mod paketini çalıştır da %appdata% klasörüne girip .minecraft klasörüne çift tıklayıp mods klasörüne mod paketinizi atmak. Kurulum bitmiştir, bu kadar basit. Artık hangi launcheri kullanıyorsanız o launcher ile oyunun keyfini sürebilirsiniz.

tlauncher.jpg

Çok Daha Kısa Yolunu Öğrenmek İster Misin?
Forge mod yükleyicisinden çok daha kolay bir yöntem öğrenmek istermisin? BU linkten TLauncher internet sitesine giderek TLauncher başlatıcısını indirin. %appdata% klasörüne girerek .minecraft klasörüne çift tıklayıp mods klasörüne mod paketinizi atmanız lazım. Şimdi karşımıza isim ve sürüm seçme ekranı geldi. Buradan mod paketimiz hangi sürüm ise o sürümü seçiyoruz ancak bir farkla. O sürümün Forge versiyonunu seçmemiz lazım. Şimdi başlatıp oyun keyfimizi kat ve kat arttırabilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şu son zamanlarda kendime Hexxit mod paketi gibi güzel bir paket arıyordum ve sanırım bu paketi buldum. Konu için çok teşekkür ederim ;)

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Ben genelde oynayınca crayzcraft mod paketinde oynuyorum açıkcası youtube üzerinden paketi inceledim ve hoşuma gitti videosunu konuda paylaşsan hoş olurmuş konu için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı