Sol Reklam
Sağ Reklam

freeDestek - v12 butonlu discord destek botu (İcraat)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Selam,
Önceki konumda v11 basit bir discord botu paylaşmıştım bu konuda da kendimin dizayn ettiği ve sorunlarını çözdüğüm bir botu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz kullanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun hiç bir sorunu yoktur her türlü sorunu yorum atarak bana bildirebilirsiniz.

Basit ve anlaşılır yardım menüsü

1632314566871.png

Kurulumda sorun yaşamamanız adına bu şekilde ayarlandı şunuda belirtmek isterim ki bot MONGODB, QUİCKMONGO dblerine bağlıdır siteden de yönetebilmektesiniz .env dosyasının içeriğini kendinize göre düzenleyebilirsiniz ben hazır database kurdum dilerseniz onuda kullanabilirsiniz yinede sizin kararınızdır MONGODB Discord kurulumunu youtubeden bulabilirsiniz.
-
Daha detaylı ve kolay kurulum, tanıtım videosu çektim onu izleyerek işlemlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz. Kendim denedim hiç bir sorunu, sıkıntısı yoktur.

GLİTCH KURULUM:
Vds yerine glitch kullanan pek çok arkadaş var ama token gizli olmadığı için kullanmanızı tavsiye etmemekteyim. Kurulumu aşağıdaki resimlerle anlattım;

1632315666082.png

1632315708731.png

1632315745684.png
Resimlerdeki adımları tek tek işledikten sonra kurulum tamamdır, kurulum kodu batuhanacars/freedestek

İNDİR - VİRÜSTOTAL - GİTHUB

Son düzenleme:

Lotfy

Fantom Cemil

Discord:

Lotfy#0720

Elmaslar
66
Puanlar
2.125
Test etmedim fakat güzel gözüküyor eline sağlık canım.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Selam,
Önceki konumda v11 basit bir discord botu paylaşmıştım bu konuda da kendimin dizayn ettiği ve sorunlarını çözdüğüm bir botu paylaşacağım. Umarım beğenirsiniz kullanacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun hiç bir sorunu yoktur her türlü sorunu yorum atarak bana bildirebilirsiniz.

Basit ve anlaşılır yardım menüsü

Eki Görüntüle 187989
Kurulumda sorun yaşamamanız adına bu şekilde ayarlandı şunuda belirtmek isterim ki bot MONGODB, QUİCKMONGO dblerine bağlıdır siteden de yönetebilmektesiniz .env dosyasının içeriğini kendinize göre düzenleyebilirsiniz ben hazır database kurdum dilerseniz onuda kullanabilirsiniz yinede sizin kararınızdır MONGODB Discord kurulumunu youtubeden bulabilirsiniz.
-
Daha detaylı ve kolay kurulum, tanıtım videosu çektim onu izleyerek işlemlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz. Kendim denedim hiç bir sorunu, sıkıntısı yoktur.

GLİTCH KURULUM:
Vds yerine glitch kullanan pek çok arkadaş var ama token gizli olmadığı için kullanmanızı tavsiye etmemekteyim. Kurulumu aşağıdaki resimlerle anlattım;

Resimlerdeki adımları tek tek işledikten sonra kurulum tamamdır, kurulum kodu batuhanacars/freedestek

İNDİR - VİRÜSTOTAL - GİTHUB

Güncellemeyi normalde trSupport botu için yapacaktım ama herkesin kendine ait, kendi ismini taşıyacak bir botu olsun diye bu şekilde paylaştım.

xCraweL

Java Bukkit
Emektar
Vizmo Studio
Sunucu Sahibi

Discord:

xcrawel

Elmaslar
164
Puanlar
9.635
Yer
United Kingdom, London
Minecraft
xCraweL
Hoş bir destek botu olmuş, emojilerden sıkılan sunucu sahipleri için ideal bir alt yapı tebrikler Batuhan.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Güzel gözüküyor eline sağlık

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Glitch'de bir hata var sanırım botu kullandırtmıyor ama vdsde bir sorun yok bilginize.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı