Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım FramePicture | Resim Plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
q4EEpB.png

Öncelikle herkeze merhaba arkadaslar.Bu plugin sayesinde sunucunuza hizliresim.com'daki istediğiniz bir resimi aktarmanızı sağlıyacaktır.
Örnek Resim :
j4BBR9.png

Gv33gV.png

Dosyayı plugins adlı klasöre attıkdan sonra sunucumuza restart atalım.Sonra resim koyucagımız alana geçelim.Eğer logo tarzı bir resim koyucaksak bir adet EşyaTablo (ItemFrame) koyuyoruz.Daha sonra " /fp set <ResimURL'si> " komutunu yazıp eşyaTablosuna sağ tıklıyoruz ve resim oluşmuş oluyor.
jpz17.gif

Eğer bir logo değilde normal çözünürlükteki bir resimi aktarmak isterseniz 1 tane yerine alt alta gelicek şekilde 4 tane ( Resim boyutuna göre değişebiliyor ) EşyaTablo koyuyoruz.Sonra " /fp multiset <resimURL'si> " komutunu yazıp sol en üssteki eşyaTablosuna sağ tıkladığımız zaman resim oluşmuş oluyor.

7oAAnr.png

NOT: Komut | Açıklama | Perm(Yetki) şeklinde verilmiştir.

/fp set <URL> | Logo şeklindeki Resmi Yapar | FramePicture.set
/fp multiset <URL> | Büyük çözünürlükteki resmi yapar | FramePicture.multiset
/fp get | EşyaTablosundaki Resmin URL'sini alır | FramePicture.get

8zxzexe.png

TIKLA İNSİN

Son düzenleme:

м я к є к σ

Film Hastası
Elmaslar
47
Puanlar
0
Yer
Balıkesir
Yararlı bir anlatıma benziyor. Başarılarının devamını dilerim...

İyi Forumlar...

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
Yararlı bir anlatıma benziyor. Başarılarının devamını dilerim...

İyi Forumlar...

Teşekkür ederim fakat hatalarım varsa hatalarımı söylermisiniz ? Düzeltmeye çalışıcam ve ileride yapmamaya tabiki :D

м я к є к σ

Film Hastası
Elmaslar
47
Puanlar
0
Yer
Balıkesir
Teşekkür ederim fakat hatalarım varsa hatalarımı söylermisiniz ? Düzeltmeye çalışıcam ve ileride yapmamaya tabiki :D
Yazım hataları var ufak tefek onlar sıkıntı çıkartmaz aslında. Ve ayrıca eklenmiş halinin resim'ini falan koysan dahada güzel bi görünüme sahip olabilir. İlk tanıtım konusu olarak göz önünde bulunduruyorum Kötü değil fakat İyi olduğuda söylenemeyebilir. Normal/Standart bir tanıtım olmuş. Yinede ilk olarak normal seviyeyi yakalayabilmen güzel :)

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara
Yazım hataları var ufak tefek onlar sıkıntı çıkartmaz aslında. Ve ayrıca eklenmiş halinin resim'ini falan koysan dahada güzel bi görünüme sahip olabilir. İlk tanıtım konusu olarak göz önünde bulunduruyorum Kötü değil fakat İyi olduğuda söylenemeyebilir. Normal/Standart bir tanıtım olmuş. Yinede ilk olarak normal seviyeyi yakalayabilmen güzel :)
Bir Dahaki tanıtımımda hatalarımı düzeltmeye çalışıcam. Teşekkürler :))

Zodiack

Skript is my life
Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Sandalye
Teşekkürler bunu arıyordum.

Ercan Erdem

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
194
Puanlar
13.860
Yer
Ankara

ErdemB3Y

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Biliyorum 90 Gün geçmiş Fakat FrameProtection ile Çakışıyor Ne Yapmam Gerek.Acil

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Başarılı Anlatım Ama Artık Daha İyi Plugin Çıktığı İçin Bu Kulanılmıyor,İyi Forumlar:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı