• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

FPS arttırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZyuzAx

Gidişin umrumda değil, Gelişin gibi.
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
165
Minecraft
Merhaba,

FPS arttırmak mümkün müdür ?
Windows 7 Ultimate 64 bit, 6 GB RAM, 512 MB EKRAN KARTI (biliyorum ekran kartı çöp)
Bilgisayarım için herhangi FPS arttırma programı veya yöntemi var mıdır ?

Okuduğunuz için Teşekkür ederim, 1 Elmas verip geçerseniz birşey kaybetmezsiniz :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.335
Bilgisayar için fps arttırmaya dayalı bir program kullanmak virüsü kaldırmak için bilgisayara virüs yükleme ile eş değer bir şeydir, lakin yardımcı olacak bazı videoları aşağıda belirtiyor olacağım.

Oyunlar için bir yardım istiyor isen yukarıda ki videolar içerisinde ekstra olarak grafik ayarlarını ayarlaman gerekmektedir.

benibilenbilir

Hayat Fani Ölüm Ani Bir Kere Elmas Versen Ne olur
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
267
dostum benım pc 2 gb ram 1.10 ghz var 128 ekran kartı ama 120 fps alıyorum mc de i2 işlemci

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
315
Minecraft
Merhaba,

FPS arttırmak mümkün müdür ?
Windows 7 Ultimate 64 bit, 6 GB RAM, 512 MB EKRAN KARTI (biliyorum ekran kartı çöp)
Bilgisayarım için herhangi FPS arttırma programı veya yöntemi var mıdır ?

Okuduğunuz için Teşekkür ederim, 1 Elmas verip geçerseniz birşey kaybetmezsiniz :)
Dostum öncelikle olayı yanlış anlamışsın elmas yanlızca beğenilen ve yararlı olduğunu düşündüğün konulara elmas verilir. Sen bu konuda yardım istemişsin.
Sorunun cevabına gelecek olursak;
Evet , 100-150FPS farkettirmek mümkün.
Ekran kartını ve sürücülerini güncelledikten sonra arama motoruna "Bilgisayar Hızlandırma" yazarsan bu konu hakkında envai çeşit bilgiye sahip olursun.

EmreSHN

Gelecekten bahsedenlerin gidişine hastayım.
İnsan Kaynakları
Mentör
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
127
Elmaslar
2.247
Minecraft
Eğer Bilgisayarın FPS'sini arttırmak istiyorsan: Bilgisayarı ancak format atarak FPS'sini hızlandırabilirsin. Youtube'deki TEMP'i sil vesai hiç bir işe yaramaz. Lakin Bilgisayarına virüs bulaşmış, bunun çözümüde format atmak. En kolay format atma yöntemi USB Format. Youtube'den bilgi edinebilirsin.​

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.145
Benim sistem senden kötü olmasına rağmen 48 chunkta 60fps oynuyorum ve 2gb ram verdim sadece.Eğer genel bir yavaşlık varsa görev yöneticisini aç orda değişik isimli bir program varsa bize SS at.Sadece minecraftta bir FPS düşüşü var ise optifine kurup ayarları en aza çek.

Muharrem İnce

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Ekran Kartını yükseltmeyi deneyebilirsin. Ancak işlemci ile darboğaz yaşamaması için uygun al.
Tabii ki bütçen yoksa yapacak bir şey yok. Optifine kur derim.

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
KIS ve MBAM ile tarat, virüs çıkarsa ADWC ile de tarat. CCleaner kullan düzenli olarak. Macun yenile, Optifine kullan.

ZyuzAx

Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
165
Minecraft
KIS ve MBAM ile tarat, virüs çıkarsa ADWC ile de tarat. CCleaner kullan düzenli olarak. Macun yenile, Optifine kullan.

CCleaner Bilgisayarı aldığımızdan beri kullanıyorum, yani 7-8 YIL oldu. Güzel bir uygulama.
Optifine kullanıyorum 150-300 arası bazen ise 500 FPS bile alıyorum. Anlatmak istediğim Minecraft değil tüm oyunlarda FPS artması.

Nikto

.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.145
CCleaner Bilgisayarı aldığımızdan beri kullanıyorum, yani 7-8 YIL oldu. Güzel bir uygulama.
Optifine kullanıyorum 150-300 arası bazen ise 500 FPS bile alıyorum. Anlatmak istediğim Minecraft değil tüm oyunlarda FPS artması.
Ozaman bilgisayarını temizlemen, driverları güncellemen, temiz bir format atman en iyisi olacaktır.

ZyuzAx

Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
165
Minecraft
Ozaman bilgisayarını temizlemen, driverları güncellemen, temiz bir format atman en iyisi olacaktır.

Format'ı daha 2-3 ay olmadı atalı, Bilgisayarı temizledim.

ZyuzAx

Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
165
Minecraft
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt