FPS arttırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ZyuzAx

Gidinişin umrumda değil, Gelişin gibi.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
590
Steam
ZyuzAx
Discord
ZyuzAx#8780
Minecraft
2qke
Merhaba,

FPS arttırmak mümkün müdür ?
Windows 7 Ultimate 64 bit, 6 GB RAM, 512 MB EKRAN KARTI (biliyorum ekran kartı çöp)
Bilgisayarım için herhangi FPS arttırma programı veya yöntemi var mıdır ?

Okuduğunuz için Teşekkür ederim, 1 Elmas verip geçerseniz birşey kaybetmezsiniz :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.333
Puanlar
3.690
Discord
Yusuf Demir#4555
Bilgisayar için fps arttırmaya dayalı bir program kullanmak virüsü kaldırmak için bilgisayara virüs yükleme ile eş değer bir şeydir, lakin yardımcı olacak bazı videoları aşağıda belirtiyor olacağım.

Oyunlar için bir yardım istiyor isen yukarıda ki videolar içerisinde ekstra olarak grafik ayarlarını ayarlaman gerekmektedir.

CrazyDeath

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
42
Puanlar
90
Discord
CrazyDeath#4002
Minecraft
CrazyDeath
dostum benım pc 2 gb ram 1.10 ghz var 128 ekran kartı ama 120 fps alıyorum mc de i2 işlemci

DwordGG

Apim Benim
Moderatör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
687
Puanlar
3.245
Steam
DwordGG
Discord
DwordGG#2855
Minecraft
DwordGG
Optifine kurulu mu?

xYaqiz

Boşuna dönüyorsun dünya! Okeyin ikisi de bende.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
307
Puanlar
1.840
Discord
Yaqiz#9063
Minecraft
Yaqiz
Merhaba,

FPS arttırmak mümkün müdür ?
Windows 7 Ultimate 64 bit, 6 GB RAM, 512 MB EKRAN KARTI (biliyorum ekran kartı çöp)
Bilgisayarım için herhangi FPS arttırma programı veya yöntemi var mıdır ?

Okuduğunuz için Teşekkür ederim, 1 Elmas verip geçerseniz birşey kaybetmezsiniz :)
Dostum öncelikle olayı yanlış anlamışsın elmas yanlızca beğenilen ve yararlı olduğunu düşündüğün konulara elmas verilir. Sen bu konuda yardım istemişsin.
Sorunun cevabına gelecek olursak;
Evet , 100-150FPS farkettirmek mümkün.
Ekran kartını ve sürücülerini güncelledikten sonra arama motoruna "Bilgisayar Hızlandırma" yazarsan bu konu hakkında envai çeşit bilgiye sahip olursun.

EmreSHN

Gidenlere söyle, gelenler fena...
Onaylı Satıcı
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
425
Puanlar
1.490
Steam
Emre.SHN66
Discord
EmreSHN#4551
Minecraft
EmreSHN
Eğer Bilgisayarın FPS'sini arttırmak istiyorsan: Bilgisayarı ancak format atarak FPS'sini hızlandırabilirsin. Youtube'deki TEMP'i sil vesai hiç bir işe yaramaz. Lakin Bilgisayarına virüs bulaşmış, bunun çözümüde format atmak. En kolay format atma yöntemi USB Format. Youtube'den bilgi edinebilirsin.​

Nikto

.
Premium
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.137
Puanlar
7.040
Benim sistem senden kötü olmasına rağmen 48 chunkta 60fps oynuyorum ve 2gb ram verdim sadece.Eğer genel bir yavaşlık varsa görev yöneticisini aç orda değişik isimli bir program varsa bize SS at.Sadece minecraftta bir FPS düşüşü var ise optifine kurup ayarları en aza çek.

Muharrem İnce

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
15
Puanlar
20
Discord
Muharrem İnce#7499
Ekran Kartını yükseltmeyi deneyebilirsin. Ancak işlemci ile darboğaz yaşamaması için uygun al.
Tabii ki bütçen yoksa yapacak bir şey yok. Optifine kur derim.

Bonexq

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
52
Puanlar
2.990
KIS ve MBAM ile tarat, virüs çıkarsa ADWC ile de tarat. CCleaner kullan düzenli olarak. Macun yenile, Optifine kullan.

ZyuzAx

Gidinişin umrumda değil, Gelişin gibi.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
70
Puanlar
590
Steam
ZyuzAx
Discord
ZyuzAx#8780
Minecraft
2qke
KIS ve MBAM ile tarat, virüs çıkarsa ADWC ile de tarat. CCleaner kullan düzenli olarak. Macun yenile, Optifine kullan.
CCleaner Bilgisayarı aldığımızdan beri kullanıyorum, yani 7-8 YIL oldu. Güzel bir uygulama.
Optifine kullanıyorum 150-300 arası bazen ise 500 FPS bile alıyorum. Anlatmak istediğim Minecraft değil tüm oyunlarda FPS artması.

Nikto

.
Premium
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.137
Puanlar
7.040
CCleaner Bilgisayarı aldığımızdan beri kullanıyorum, yani 7-8 YIL oldu. Güzel bir uygulama.
Optifine kullanıyorum 150-300 arası bazen ise 500 FPS bile alıyorum. Anlatmak istediğim Minecraft değil tüm oyunlarda FPS artması.
Ozaman bilgisayarını temizlemen, driverları güncellemen, temiz bir format atman en iyisi olacaktır.

CrazyDeath

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
42
Puanlar
90
Discord
CrazyDeath#4002
Minecraft
CrazyDeath