Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Fotoğrafımı Çeker misiniz? KAVGA ÇIKTI - Kamera Şakası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa

YaramazLimon

FORUMU BIRAKTI (GERI DONECEK)
Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Türk milleti.. türkmilleti........

Abdullah2323

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Çok iticisin,
Şaka yaparken sürekli gamera getti kamera getti demen acemiliği ve yapmacılıgı ön plana çıkarıyor...
Kamera çekimi çok yetersiz ve çok titriyor kamera.

6. dakikada şu masum çocuğa yaptığın bağcılar tarzı hareketleri bana yapsan orda seninde o izbandut kırması arkadaşınında dişlerini eline verirdim...
video çekicekseniz insan gibi çekin yoldan geçen insanlara seni şimdi burda döverim tarzı şakalar yapamazsın.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Çok iticisin,
Şaka yaparken sürekli gamera getti kamera getti demen acemiliği ve yapmacılıgı ön plana çıkarıyor...

6. dakikada şu masum çocuğa yaptığın bağcılar tarzı hareketleri bana yapsan orda seninde o izbandut kırması arkadaşınında dişlerini eline verirdim...
video çekicekseniz insan gibi çekin yoldan geçen insanlara seni şimdi burda döverim tarzı şakalar yapamazsın.
Bu mesajdan sonra kesin forumu bıraktı asdasdasdasd :D

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa
Çok iticisin,

Öyle dişimi elime vermeymiş o işler yaş kardeşim. "
Çok iticisin,
Kamera çekimi çok yetersiz ve çok titriyor kamera." bölümüne eyvallah değerli yorumun için teşekkürler.
Gerisi beyninin ne kadar boş eleştiri yapmaya alıştığını gösteriyor.[DOUBLEPOST=1448477837,1448477798][/DOUBLEPOST]
Bu mesajdan sonra kesin forumu bıraktı asdasdasdasd :D
Basit ve yarısı boş bir eleştiriyle forumu bırakacak değilim :D[DOUBLEPOST=1448477901][/DOUBLEPOST]
Türk milleti.. türkmilleti........
Burda ne demek istedin anlayamadım :D

Abdullah2323

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
157
Puanlar
0
Yer
Benzin İstasyonu
Öyle dişimi elime vermeymiş o işler yaş kardeşim. "
Çok iticisin,
Kamera çekimi çok yetersiz ve çok titriyor kamera." bölümüne eyvallah değerli yorumun için teşekkürler.
Gerisi beyninin ne kadar boş eleştiri yapmaya alıştığını gösteriyor.[DOUBLEPOST=1448477837,1448477798][/DOUBLEPOST]
Basit ve yarısı boş bir eleştiriyle forumu bırakacak değilim :D[DOUBLEPOST=1448477901][/DOUBLEPOST]
Burda ne demek istedin anlayamadım :D
Basit ve yarısı boş demek
Bide şu açıdan bakalım ordaki tehdit ettiğin çocuk sana vurmamak için kendini zor tutuyor belli o sana vursa acemi kameraman arkadaşında muhtemelen uçan tekme ile olay yerine intikal edecek
diyeceğim o ki
şaka yapayım derken gereksiz ve yersiz olarak insanları tehdit etmişsin umarım bu yorumlar ileri zamanda çekeceğin videolara ışık tutar
iyi forumlar...

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa
Basit ve yarısı boş demek
Bide şu açıdan bakalım ordaki tehdit ettiğin çocuk sana vurmamak için kendini zor tutuyor belli o sana vursa acemi kameraman arkadaşında muhtemelen uçan tekme ile olay yerine intikal edecek
diyeceğim o ki
şaka yapayım derken gereksiz ve yersiz olarak insanları tehdit etmişsin umarım bu yorumlar ileri zamanda çekeceğin videolara ışık tutar
iyi forumlar...
Ha şöyle. Böyle yorumlar bekliyorum bu forumda dişlerini ağzına veririm gibi değil. Değerli yorumun için teşekkürler teker teker değerlendiriyorum.

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Ha şöyle. Böyle yorumlar bekliyorum bu forumda dişlerini ağzına veririm gibi değil. Değerli yorumun için teşekkürler teker teker değerlendiriyorum.
@Rayandu Gel dişlerini ağzına verelim başka birşeyde verebiliriz
ama boşver gel rayandu nerelerdesin :(

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Öyleyim zaten herkes bayanlardan hoşlanmak zorunda değil dimi :)
Ya ben gay değilim sen yanlış anladın :D ağzına o düşündüğün şeyi vermiyecektim elma verecektim domuzun ağzına verirler :D

bora222

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Bursa

YaramazLimon

Elmaslar
279
Puanlar
0
Yer
TacoYummy <3
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı