Sol Reklam
Sağ Reklam

Forumun gidişatı fikirleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Evet genç kardeşlerim malasef forumun gidişati hiç iyi değil bence canlılık olması gerek farkındamısınız 2 3 5 kişi konu vs acıyor gerisi %40 boş bence %40 doldurmak gerek
Şimdik çekemeyenler gücüne giden olacak gelip konun gereksiz saçma sapan spamlar ile doldurmasın.

Himalaya

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
36
Puanlar
8.930
Bu forum için gerçekten büyük projelerim var. Eski mc-tr yok olmuş gibi. Bir kaç kişi dışında kimse konu açmıyor. Sadece konulara bakıp çıkıyorlar.

Umuyorum ki mc-tr için yapacağım şeyler yaptığıma değer.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Bu forum için gerçekten büyük projelerim var. Eski mc-tr yok olmuş gibi. Bir kaç kişi dışında kimse konu açmıyor. Sadece konulara bakıp çıkıyorlar.

Umuyorum ki mc-tr için yapacağım şeyler yaptığıma değer.
Maalesef dostum eski mc tr yok suan da eski mc tr gelirmi bilmem ama forumun cidiyeti ortada dediklerine katılıyorum Bir kaç kişi dışında kimse konu açmıyor. Sadece konulara bakıp çıkıyorlar.Biraz canlı tempolu olması lazım

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
önce dakikada bir konu vardı (:D)

Acatay

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
211
Puanlar
0
Yer
Türkiye (TR)
Evet genç kardeşlerim malasef forumun gidişati hiç iyi değil bence canlılık olması gerek farkındamısınız 2 3 5 kişi konu vs acıyor gerisi %40 boş bence %40 doldurmak gerek
Şimdik çekemeyenler gücüne giden olacak gelip konun gereksiz saçma sapan spamlar ile doldurmasın.
Bence Haklısın. Keşke Dakikada 3 - 5 - 10 Açan Kitle Toplansa

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Okullar açılıdığı için olabilir ben mesela aktifim sürekli insanlara yardımcı oluyorum konular açıyorum okuyorum falan ben aktifim :D

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Yönetim Böyleyse Aynen Devam Diyorum Ben.

Himalaya

Elmaslar
36
Puanlar
8.930
Okullar açılıdığı için olabilir ben mesela aktifim sürekli insanlara yardımcı oluyorum konular açıyorum okuyorum falan ben aktifim :D
Okullar kapalı olsa bile mc-tr'nin aktifliği düşmüş. Hiç farketmiyor. 100 üyeyi aşkın aktif üye var. Fakat bir tanesi bile adam akıllı konu açmıyor.

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale

Himalaya

Elmaslar
36
Puanlar
8.930

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
@ardaKol984 işinde başarılı oldugnu gözlemledim açıkcası diğerlerinden bende pek ümitli değilim yöneticiler dışında[DOUBLEPOST=1506278507,1506278233][/DOUBLEPOST]Benim aklıma şöyle birşeyler var mesela forumu iyileştirmek için

Yöneticiler Taglar Açsın
örn: Event Ekibi Lideri

Bu tag'a sahip olan kişi Forum içinde Belirli zamanlarda Event yapsın Event dediğimde Mesela Minecraft Premium veya server vs . çekiliş gibi gibi anladınız onu
Yani nasıl desem Mesela Başka birisi Event yapmak isterse Gelip liderden izin alacak falan öyle yani

Esport Ekip Lideri
Mesela PVP savaşları yapabili ve kazanana premium tarzı ödüller verebilir :) anlamışsınızdır umarım

Haber Ekibi olsun ?
Oyunlar,Diğer Haberleri Toplayıp Kendileri sunsunlar

vs vs. geliştirlebilir Böylelikle Hem daha çok insan çekeriz hemde Bir amacımız olur

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
@ardaKol984 işinde başarılı oldugnu gözlemledim açıkcası diğerlerinden bende pek ümitli değilim yöneticiler dışında[DOUBLEPOST=1506278507,1506278233][/DOUBLEPOST]Benim aklıma şöyle birşeyler var mesela forumu iyileştirmek için

Yöneticiler Taglar Açsın
örn: Event Ekibi Lideri

Bu tag'a sahip olan kişi Forum içinde Belirli zamanlarda Event yapsın Event dediğimde Mesela Minecraft Premium veya server vs . çekiliş gibi gibi anladınız onu
Yani nasıl desem Mesela Başka birisi Event yapmak isterse Gelip liderden izin alacak falan öyle yani

Esport Ekip Lideri
Mesela PVP savaşları yapabili ve kazanana premium tarzı ödüller verebilir :) anlamışsınızdır umarım

Haber Ekibi olsun ?
Oyunlar,Diğer Haberleri Toplayıp Kendileri sunsunlar

vs vs. geliştirlebilir Böylelikle Hem daha çok insan çekeriz hemde Bir amacımız olur
Merhaba kardeşim. Konu açma görevi editörlere düşen bir iştir. Biz modlar ya da ben, konu açmayız. Forumun huzuru ve forumda herhangi birinin ihtiyacında ve yardımında yanına koşar sorunu çözer geri döneriz. Gidip yardım konularını incelerseniz görürsünüz. Hayır yani diğerlerinden ümidim yok ne demek ? Sen gelsen dakika da 1 konu mu açacaksın ya da ne bileyim moderatörlerin konu açmasını mı bekliyorsun ?[DOUBLEPOST=1506284817][/DOUBLEPOST]Ayrıyeten dediğin fikirler üzerinde çalışıyoruz zaten okuldan dolayı paket yapacak vaktim çok olmadığı için bunlar konusunda biraz pasif kaldık. Ama bu turnuvalar, pvpler, kapışmalar hepsi olacak.[DOUBLEPOST=1506284925][/DOUBLEPOST]
Her önüne gelen yetkili alınıyor. Kimisi hiç görevini yapmıyor. Açıkcası yönetim büyük rol oynuyor aktiflik olayında.
Kimlerin işini yapmadığını açık halde bize özelden iletebilirsiniz.

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Merhaba kardeşim. Konu açma görevi editörlere düşen bir iştir. Biz modlar ya da ben, konu açmam. Forumun huzuru ve forumda herhangi birinin ihtiyacında ve yardımında yanına koşar sorunu çözer geri dönerim. Gidip yardım konularını incelerseniz görürsün. Hayır yani diğerlerinden ümidim yok ne demek ? Sen gelsen dakika da 1 konu mu açacaksın ya da ne bileyim moderatörlerin konu açmasını mı bekliyorsun ?[DOUBLEPOST=1506284817][/DOUBLEPOST]Ayrıyeten dediğin fikirler üzerinde çalışıyoruz zaten okuldan dolayı paket yapacak vaktim çok olmadığı için bunlar konusunda biraz pasif kaldık. Ama bu turnuvalar, pvpler, kapışmalar hepsi olacak.[DOUBLEPOST=1506284925][/DOUBLEPOST]
Kimlerin işini yapmadığını açık halde bize özelden iletebilirsiniz.

Evet o tunuvaları biliyorum ama Tag halinde olursa daha güzel olabilir çünki Ekip liderleri Sıralama İçerisnde Oldugu için Daha çok etkinlik daha çok Haber vs. vs. olabilir böylelikle Yeni gelen üyelerede Yardımcı olabiliriz
Siizn yaptıgınız sadece ÖRN: TURNUVA YAPMAK

ama tag altındaki Ekipler Turnuvaya hazırlamak Nasıl pvp yapıldıgını göstermek yardımcı olmak vs. anlattıgımı umarım anlamışsınızdır
arasında büyük farklar var :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı