Duyuru Forumumuz'daki satışlar tekrar kapatılmıştır.

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve αєяσ¢ร tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Forum yönetim ekibiyle iletişime geçmek istiyorsanız Forum Destek kategorisini kullanınız, özel mesajlara destek verilmemektedir.
By αєяσ¢ร on 4 Temmuz 2017 00:19
  1. AeroCS

AeroCS Denetim Görevlisi
    Denetim Görevlisi

442
    348
    690
    İtibar (REP) Puanı:
    10.364

Sayın MC-TR Üyesi;

Forumumuz'da satışları serbest bırakmamız sebebiyle,saçma sapan dolandırılma olayları,saçma sapan satışlar ve raporlar bizlere ulaşmakta. Hangi birine yetişeceğimizi şaşırdık. Bu yüzden satışlar tekrar kapatılmıştır. Satış için "izin alma" yöntemini tekrar aktif ettik.

Saat 00:19 04.07.2017 tarihinden itibaren hiç bir üye izinsiz satış yapamaz. İzinsiz satış yapanlar cezalandırılacak veya forumdan uzaklaştıralacaktır.

İzinler Ben ve @smt287 yetkilisine ;

Kod:
    Adınız Soyadınız;
    Satış yapacağınız dosya ismi;
    Satışını yapacağınız dosyadan 3 resim;
    yukarıda ki izin form'unu doldurup,özel mesaj yolu ile göndereceksiniz.

Satış konuları "Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın" bölümüne açılacaktır. Satış izni verilen kişilerin konularına "Yetkili Onaylı" tagı verilecektir.

Güncelleme ;

Satış yapabilmek için bazı kriterlere sahip olmalısınız;
    • Forum'da en az 50 mesajınızın olması gerekiyor.
    • Avatar (profil fotoğraftı) olması gerekiyor.
    • En az 5 konu açmış olmanız gerekiyor.
    • En az 10 beğeninizin olması gerekiyor.
    • Uyarı sayısı 0 olması gerekiyor.
    Bu kriterlere uymayan satıcılara satış izni verilmeyecektir.

İyi Forumlar Dileriz..

Luziah ve epps bunu beğendi.

Konusu 'Yenilikler & Haberler' forumundadır ve αєяσ¢ร tarafından 4 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

• Etiketler:
    1. Kiasan
      Kiasan
      Bunu çok uzun zaman önce yapmalıydınız fakat zaranın neresinden dönersen kardır :)
    2. Alicancreeper
      Alicancreeper
      :)
    3. AeroCS
      AeroCS
      Gerekli bazı şeyler yüzünden serbest bırakmıştık. Bunların olacağını bildiğimiz halde. Tekrardan kapattık. Güvenilir satıcı rankı geri getirilecek fakat 1 yıllık ücretli olacak ayrıntılı bilgiler yakın zamanda gelecektir.
    4. IYusuf_DemirI
      IYusuf_DemirI
      Böyle Daha Hayırlı Oldu Bir Sürü İnsan Başkalarının Emeklerini Copy Paste İle Harcamaya Yemeye Çalışıyor.
    5. BloodyX
      BloodyX
      An itibariyle izni olmayanlar satış yapmayacaktır satıcı rankına sahip olmayan kişiler konusu silinecektir böylelikle emek hırsızlarına karşı bir savaş açmış olacağız copy paste yaparak para kazanma şansları %0 olacaktır ve yanlış bölüme konu açmamaya da dikkat ediniz
    6. SpellGame
      SpellGame
      ben burda soyisim paylaşamam zorunlumu soyisim ?
    7. Anthony
      Anthony
      TC kimliğini istemiyorlar. Sadece soy ismini verceksin. Bi dolandırma olayı oldu o zaman ne olacak?
    8. SpellGame
      SpellGame
      ben soyismimi sanal alemde asla paylaşmam sonucu ne olursa olsun değişmez.
    9. Kiasan
      Kiasan
      Bize verilen kişisel bilgileriniz asla ve asla kimseyle paylaşılmaz.
    10. Anthony
      Anthony
      Aman dostum kızlığını koruyorsun sanki :/
      αєяσ¢ร ve CoolPeople bunu beğendi.
    11. Ata Baran
      Ata Baran
      böylelikle saçma sapan satışlardan forum az da olsa temizlenmiş olur
      αєяσ¢ร bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

DMCA.com Protection Status