Sol Reklam

Rehber Forumlar ve Oy Sitelerinin Sunucuya Kazandırdığı Oyuncu Hitini Nasıl Öğreniriz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yormok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Merhabalar MC-TR Halkı,
Her geçen gün tecrübe ve deneyimlerimi arttırmaktayım ve bu doğrultuda birçok bilgi edinmekteyim. Bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. İlk olarak forumlar ve oylama sitelerinin kazandırdığı oyuncu hitini öğrenebilmeniz için bir araç önermek istiyorum. Bu aracın adı Backlink Checker aşağıda paylaşıcağım linke tıklayarak siteye gidebilir ve site url adresiniz ile bunları görüntüleyebilirsiniz.

Haydi birkaç örnek paylaşalım!

1656688045807.png

Üstte gördüğünüz üzere EnderOyuncu isimli sunucu MC-TR sitesinden 2,182 trafik almış.

1656688236612.png

HiraNetwork sunucusu Minecraft-mp sitesi üzerinden 689 trafik almış.

1656688382683.png

Reborncraft sunucusu Minecraft-mp sitesi üzerinden 247 trafik almış.

Bu kadar örneğin yeteceğini düşünüyorum. Eğer sunucunuz yeni ise biraz zaman geçmesi gerekebilir bu araç aracılığıyla bilgi almak için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yormok

Discord:

Yormok#5037

Elmaslar
64
Puanlar
605
Sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
67
Puanlar
1.625
Merhabalar MC-TR Halkı,
Her geçen gün tecrübe ve deneyimlerimi arttırmaktayım ve bu doğrultuda birçok bilgi edinmekteyim. Bunlardan bazılarını sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. İlk olarak forumlar ve oylama sitelerinin kazandırdığı oyuncu hitini öğrenebilmeniz için bir araç önermek istiyorum. Bu aracın adı Backlink Checker aşağıda paylaşıcağım linke tıklayarak siteye gidebilir ve site url adresiniz ile bunları görüntüleyebilirsiniz.

Haydi birkaç örnek paylaşalım!

Eki Görüntüle 204735

Üstte gördüğünüz üzere EnderOyuncu isimli sunucu MC-TR sitesinden 2,182 trafik almış.

Eki Görüntüle 204736

HiraNetwork sunucusu Minecraft-mp sitesi üzerinden 689 trafik almış.

Eki Görüntüle 204737
Reborncraft sunucusu Minecraft-mp sitesi üzerinden 247 trafik almış.

Bu kadar örneğin yeteceğini düşünüyorum. Eğer sunucunuz yeni ise biraz zaman geçmesi gerekebilir bu araç aracılığıyla bilgi almak için.

İş Teklifleri ve sponsorluk ile ilgili discord üzerinden iletişim sağlayabilir. Konularımı takipte kalmak amacıyla hesabımı takip edebilirsiniz
Yormok#5766
YARARLI KONU OLMUŞ DOSTUM TEŞEKKÜRLER :))

xKatliyam

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

! Falen#0788

Elmaslar
39
Puanlar
1.170
Minecraft
HzFalen
Sunucumun Oyuncusunu Nasıl arttırabilirim "Emek Survival"

Epikoyuncu

Elmaslar
20
Puanlar
280
Yer
Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı